Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 66 z 66

Téma: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

  1. #61
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    A pak dostane unban od admina, kterej nehraje vůbec a nezná ho z fóra.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  2. #62
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    7banu 5 banujicih adminu

  3. #63
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Cele to asi vzniklo koli tejto ziadosti, ktoru som postol namiesto chalana, mal som info, ze ma ban na forum (moja blbost, ze som si to nepozrel), ak by som ju sem nedaval, tyzdem by usiel a on mohol opat hrat...mrzi ma to Liky, to za prve. Za druhe, je to prchky hrac, to tu vieme vsetci vratane neho a aj ten slovnik nie je bohvie co na jeho vek, ale perma?? Na serveroch je takych expertov so sprostymi recami pozehnane a to by som musel permovat casto, v mojom pripade ho vzdy upozornim (tak ako ktoreho kolvek ineho hraca) a VZDY sa da do poriadku, mozno je to aj o pristupe. Neobhajujem ho, ale ja som s nim ziadny problem nemal, upozornil som ho a bol v pohode v ramci moznosti. Trest si urcite zasluzi a myslim, ze tyzden, dva, by mu trochu rozumu dodali, nemyslite pani?

  4. #64

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno likisek Zobrazit příspěvky
    Zaoo ty jsi nebyl před pár měsíci o moc lepší s nadavkama,tak tu netřep blbosti dík

    Jedinej komu sem nadával byli obchazeči + ty, když si provokoval. A když nadám já, tak je to o proti tobě pochvala. Řeší se tu chat, ale to že pi*uje do voice se neřeší.
    Zrovna hrál u mě synovec( je mu 12 a učím ho to) a tady ten vobejda mu začal nadávat do voice jak je malej zmrd apod. . Měl by ses probrat trochu.

    Jinak je mi jedno co dostane nebo nedostane.

  5. #65
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Citovat Původně založeno Zaooo Zobrazit příspěvky
    Jedinej komu sem nadával byli obchazeči + ty, když si provokoval. A když nadám já, tak je to o proti tobě pochvala. Řeší se tu chat, ale to že pi*uje do voice se neřeší.
    Zrovna hrál u mě synovec( je mu 12 a učím ho to) a tady ten vobejda mu začal nadávat do voice jak je malej zmrd apod. . Měl by ses probrat trochu.

    Jinak je mi jedno co dostane nebo nedostane.
    zaoo to je špatně že učíš 12 leteho kluka,když hra je od 16 let podle pravidel a do zmrda nikdo určitě nenadaval,tak bud v pohodě
    Naposledy upraveno likisek; 03-02-18 v 19:50.

  6. #66
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>C --> Dajmen

    Být na tvém místě, tak radějí mlčím.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •