Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Žádost o práva na dust2 only

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    18

    Žádost o práva na dust2 only

    Zdravím, rád bych Vás požádal o admin práva na Dust2 only

    Zdravím, mé jméno je Enrico. Na Kotelně hraji už téměř 10 měsíců. Nejsem sice online pořád, ale je doba kdy hraji víc a doba, kdy zas hraji méně, podle nálady, času a chutě. Poslední dobou se stává, že tam běhají různí obcházeči, ale i ti klasičtí cheateři a bohužel někdy trvá, než se nějaký admin připojí i když hlásím o co jde. Je pro mě výzvou sem házet tuto žádost :-D, ale budu rád za jakékoliv odpovědi. Pár banů jsem dostal snad jako každý co si budeme nalhávat :-D, ale ani jeden z mých banů není ze serverů dust.

    Zkušenosti s amx mám, jelikož jsem byl admin na jednom nezmiňovaném serveru.Předem děkuji za vyjádření.

    NICK ve hře: Really? ツ
    Věk:15
    SID: STEAM_0:1:225216430
    IP:213.235.140.77
    Naposledy upraveno Enrico7; 01-02-18 v 15:01.

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,467

    Odpověď: Žádost o práva na dust2 only

    Ten server už nefunguje, pravděpodobně slabá reklama http://www.banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=208311.

    Výmluva byla, že jsi to napsal jen jednou, ale upřímně, kdo by si bindoval něco, co nechce používat. Navíc si ze serveru moc dobře pamatuji, že to nebylo jen jednou. Do unban žádosti jsem to ani nepsal, protože jsem nečekal, že si budeš chtít požádat o práva. No každopádně já jsem proti, čistě jen kvůli této čerstvé reklamě, ostatní jsem nezkoumal.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žádost o práva na dust2 only

    Oh jasně vybavuji si tuto mojí chybu ale myslím si že jsem to postnul jen jednou nevím ale kažodpádně díky za odpověď.

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na dust2 only

    Steam zabanovany, nakolko sa ziadatel rozhodol upozornit na obchadzacov rovnakym sposobom. Zacal na NS cheatovat a za pomoci ID a IP changera obchadzat. Cize tu mame noveho obchadzaca a teda nemoze byt rec o udeleni prav.

  5. #5
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,467

    Odpověď: Žádost o práva na dust2 only

    Zamyká se.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •