Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Kostatko

  1. #1

    Kostatko

    Dobry den,
    Koupil jsem si pocitac na kterem je ban na nick R0MC4, Outy, Jirkaczechskill a Despacito, Jirka, Cituje. Ani jedn nick neni muj takze bych byl vdecny za unban na IP 31.31.224.86. Predem dekuji. Zaroven zde mam take problem k pripojeni se k serveru, tedy kdyz se pripojim tak me to kickne a napise do tabulky bad command character in client command . Prosim poradte... predem dekuji

    S laskou vase Kostatko

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Kostatko

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.

    Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde. S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

  3. #3

    Odpověď: Kostatko

    Dekuji za radu ale i kdyz jsem hru odinstaloval a znovu nainstaloval, porad mi se to nechce pripojit k serveru nemate nejakou dalsi radu???
    dekuji predem a ze srdce zdravi vase Kostatko

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Kostatko

    Stiahol si správnu verziu?

  5. #5

    Odpověď: Kostatko

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Stiahol si správnu verziu?
    Nevim... Na vasi strance jsem dal stahovat cs16full_v43g_cskocz.exe [206MB]. Na mych predchozich zarizenich fungovala normalne... nevim v cem by mohla byt chyba
    Dekuji Kostatko

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Kostatko

    A staré CSko máš zmazané? Keď sa skúsiš pripojiť na tom novom CSku, čo ti to vypíše v konzoli?

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Kostatko

    Bez aktivity.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •