Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: ax1 --> Bee

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    ax1 --> Bee

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 246453)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 34 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ax1 >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ax1
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:11842224
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:11842224
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.126.42
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.126.42
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Bee >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    makro dropp


    Poznamka:


    Tento ban je neopravneny!!!!
    Pripojil jsem se na server a po nekolika kolech, jsem jistemu hraci napsal, ze jeho kill byl jasne mirenej a nejednalo se jen o derovani.
    Hrac mi hned odvetil,neco ve stylu " mlc decko "
    Ma odpoved " nejsem Tvuj tata".
    Hned napsal adminovi " Bee" dej mu ban aspon na jeden den at nebreci.
    Nasledne jsem dostal BAN.
    Jestli timto ADMINI chteji zlepsovat moralku na serveru, ze budou neopravnene udelovat ban jen na pozadani nekterych svych kamaradu. tak pak nevidim duvod, proc by takovej admin mel dale setrvat ve sve funkci ADMINA.
    Tohle je jasna ukazka neopravneneho banovani a zneuziti prav.
    Pokud admin bude tvrdit neco jineho, je tu jeste moznost nahlednout do " logu serveru" kde bude zaznamenan i nase konverzace v chatu.

    Admin jako je Bee, by nemel pusobyt v Ateamu, nebot se necha ovlivnovat prateli na pozadani.

    S pozdravem

    ax1

    Mirek Matus

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Ban neoprávněný není, banoval jsem za základě tvého chatlogu. Kdyby si mi nenapsal ve hře , po tom co jsi se napojil že jsem ubožák vůbec bych tě neřešil , ale chtěl jsem po tobě vysvětlení proč máš takové mínění. Bez odpovědi. Zkontroloval jsem chatlog a zabanoval tě. Následně jsi si mě přidal na steamu kde jsi mi pouze vyhrožoval a psal o tom že asi nevím kdo ty jsi. Kdyby jsi mi napsal něco rozumného na steamu, mohli jsme to v klidu vyřešit.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Bee jsi hlupak a snažíš se tu jen obhajit svoji chybu.
    Proč sem nedáš celou komunikaci na serveru, z tohoto co jsi sem dal platí je 4 řadky od zhora, proč tam není cela komunikace ????
    Jaký že jsi chtěl po mě vysvětlení ??
    Já Ti nemám co vysvětlovat!
    Vysvětlovat maš Ty, udělil jsi ban na základě tvýho kamarada, navíc nešlo o žádný přestupek, který je v pravidlech o udělení banu.
    Nechal jsi se ovlivnit kamarádem, jen aby jste si mohli běhat po mapě neohroženě.
    Na steamu jsem Ti nevyhrožoval, jen jsem Ti napsal, že si máš zkontrolovat komu dáváš ban !
    Nejsem 15 letý děcko, aby jsi si rozdával bany jak se Ti zachce.
    10 let jsem hral ligu v CS tak vím co si mohu dovolit, ale Ty jsi to přepálil.
    Několik let jsem adminoval jak servery tak ligu, tak prosím Tě netvrd, že BAN je oprávněný.
    Proto bych rád od Tebe viděl log ze serveru ohledně komunikace, ale ten ty sem stejně nedáš protože se na něj nedostaneš, takže požádej
    hlavního admina at to sem připne a uvidíme.
    Nevytahuj vše z kontextu !!

    Jinak než něco napíšeš, tak si zkontroluj co vlastně píšeš.

    Zde je vidět jak se snažíš obhájit.
    1. Píšeš, že jsi mi dal ban na základě toho, že jsem Ti napsal ve hře, že jsi ubožák.
    Tak tato věta byla napsána 8:29:51, tato věta se týkala Tvého ukempejí a ještě ani se žádná hádka neřešila ta přišla až v 8:34.21 kdy jsem jen napsal (viz chatlog)
    Ban jsem dostal cca 10 min po tom co jsem Ti něco napsal.
    Takže BAN neoprávněný !
    Kdyby jsi Ty trochu přemýšlel jako admin, stačilo třeba jen slapovat, nebo kick...

    Pžiznej svoji chybu, dej mi unban a nic se nestalo a příště si dávej pozor jak adminuješ.
    Naposledy upraveno Samco; 09-03-18 v 09:51. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Jediný co bych si troufl označit za hloupé je tvé vystupování zde. Nejsem povinen sem dodávat celou komunikaci ze serveru,dodal jsem ti zde důkaz, na základě kterého jsem já banoval. Vše potřebné jsme ti vysvětlil v příspěvku nad tim tvým. Žádným kamarádem jsem se ovlivnit nenechal , s málo kterým hráčem se já kamarádím. Je jedno jestli ti je 15 nebo 40 , banovat budu všechny stejně , věkovej rozdíl nenese žádnou imunitu vůči banu a pokud ti tedy není 15 měl by si vědět jak se má dospělej člověk chovat a jít příkladem ostatním mladším hráčům. Tvá morálka není v pořádku a to že si hrál 10 let ligu tě nechrání před žádným banem. Log komunikace ze serveru přístupný mám a nic jako hlavní admin tu neexistuje, ale udělám ti tu radost a nic takového sem nedám. peace


    e: zbytečně se tu snažíš někoho urazit , já jsem tak pozitivní člověk až tu není normální hehe
    Naposledy upraveno Bee; 08-03-18 v 12:48.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Protože se bojíš, že mám pravdu ?
    Ja se nepokouším nikoho urážet, jen říkám, že jsi byl neoběktivní

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Ty to pořád nechápeš tak já ti to napíšu velkým písmem . BANOVAL JSEM NA ZÁKLADĚ TVÉHO CHATLOGU , NÉ NA ZÁKLADĚ TVÉ KONVERZACE S HRÁČEM "jou nedje".

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: ax1 --> Bee

    To je jen Tvoje výmluva !!
    V tom logu není nic proti pravidlům.

    A ja chci aby jsi sem dal ten log ze serveru s tou komunikací, kde Tě tvuj kamarád žáda, aby jsi mi dal ban.
    Hlavně nepiš že to není tvoje povinnost, ba naopak, je to tvoje povinost, protože je to důkaz kde Ty jsi byl ovlivněný hráčem.
    Takže pokud se nemaš zaco stydět, tak to sem dej.
    Nebo to sen nedávej, dej mi hned unban a nemusíme se tu dohadovat.
    Nebo ted už budeš trucovat a chceš si dostát svoje ?

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Kašlu na to , se zdí si můžu povídat i doma. Počkej než se k tomu vyjádří ostatní admini.


    Prosím ostatní adminy o objektivní názor, aby panu velkému náhodou nebylo ukřivděno.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Bee ja proti Tobě nic nemám, jen si myslím, že jsi tady ulitnul a ted se opíráš o Adminství.
    Mohli jsme to vyřešit jinak.
    Jen doufám, že si to aspon uvědomuješ, nemusíš se tady k něčemu doznávat a psat zde něco omluvného, nic po Tobě nechci.
    Takovýhlech dopisování mám za sebou tisíce, ale nebudu říkat, že mě to neštve.
    Jsem zastánce spravedlivého soudu.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: ax1 --> Bee

    ax1 ked si myslis, ze admin zneuziva prava, natoc to, najdi hltv, alebo prejdi chatlog => napis do fora.
    jakmile zacnes adminovi nadavat, je to ako keby si sa dobrovolne vzdal prava na reklamacie.
    bud rad, ze je ten ban len na den.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Ale tady neni nic co bych mel porusit.
    Navic když jsem mu psal že je ubožak, tak to jsem ještě ani nevěděl že je admin.
    Až když došlo k hádce s tím hráčem, ale to je vidět i v tom logu, který požaduji.
    Nebudu zde říkat že Bee adminuje špatně, prostě ulítnul a tím to pro mě hasne.
    Navíc v pravidlech o urážkách k adminum je psáno něco o vulgarismech, copat toto byl vulgární výraz?
    Když se ho to dotklo, mohl říct, že je admin.
    Jenže celý ten BAN je postavenej na ovlivnění hráčem.

    Chápu, že jste admini a ted tady budete držet pohromadě, ale podle pravidel jsem se ničím neprovinil a když chce řešit muj log tak kde je tam něco vulgárního na něj?
    Naposledy upraveno Samco; 09-03-18 v 09:52. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Právě proto sem žádal objektivní názor adminů , aby jsi nemohl psát že tady držíme jeden při druhým. Je jedno jestli jsem admin nebo ne , není přeci normální aby si přišel na server a psal kdekomu jakej je ubožák. Dál si taky psal vulgárně na serveru a choval se přesně tak jak nemáš. Už to pochop já jsem ti nedal ban za to že jsi se tam s někým hádal , já ti dal ban za to že si psal všechny ty nadávky a blbosti okolo. Tou hádkou jsi na sebe akorát upozornil.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Navic když jsem mu psal že je ubožak, tak to jsem ještě ani nevěděl že je admin.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Bee

    Lžeš, podívej se na čas kdy jsem přišel na server a pak něco piš.
    To že se tu ohrazuješ těma nesmyslama je jen další důkaz, že nejsi admin na správném místě.
    Těd už jsi jako admin pro mě skončil a vím, že jsi neobjektivní a ještě prolhanej.
    Maš strach sem dát log serveru aby bylo vidět jak jsi byl ovlivnšn hráčem.
    Jestli jako admin dáváš ban za jednu větu, tak to je hodně smutné.
    Navíc jsem si všiml, že i o řádek výš je další hrač kterýho jsi zabanoval a stěžuje si na Tvou ovlivnitelnost hráčem.
    Jestli někomu chceš dávat ban za WH, tak v první řadě jako admin by jsi si měl vyžádat in-eye demo, které by dotyčného uznalo vinným.
    Mnohdy se WH nedá ani prokázat.
    Někdy je potřeba se zamyslet co je to za hráče, jeho historie atd.
    WH je nejhůře prokazatelný cheat který admin posuzuje, pokud není v rukou dítěte co s tím neumí ani hrát a je to zřetelné.
    To už jsme ale jinde.

    Ty máš problém s ovlivnitelností.
    Tímto jsem s Tebou skončil, unban nepotřebuju, nejsem závislák, počkám si vypršení.

    Tímto jsi si akorád nalepil nálepku nespolehlivého admina a možná by bylo i dobré aby další admini přezkoumali Tvoje udělené bany. Hlupák zůstane hlupákem.

    MAUCTA

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: ax1 --> Bee

    Jediný co bych nechal přezkoumat seš ty. Nepochopil si jednou věc co jsem ti já napsal. Máš pravdu , hlupák zůstane hlupákem. Tak jím raději zůstaň protože na shánění zdravého rozumu už je pozdě. Udělal jsem chybu že jsem dál reagoval na tvoje naprosto bezvýznamné příspěvky, pro příště se poučím a půjdu si povídat se stěnou, od tý bych se určitě dozvěděl víc. Názory člověka jako jseš ty snad nemůžu brát ani vážně.


    čůůůůs

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •