Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

  1. #16
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,430

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Hráči však majú právo vždy sa prísť sťažovať. Aj keď hráč nemusí hovoriť pravdu a niektoré veci si môže vymyslieť. Sťažnosť je následne posudzovaná podľa vyjadrení ďalších adminov a prípadne aj hráčov. Od toho tu sme a ak aj hráč nehovorí pravdu a niektoré veci si môže vymyslieť, trestať ho spätne za pozmenenie niektorých faktov nemáme prečo. Uvažovať by sa mohlo maximálne o nejakej penalizácií na fóre (v tomto prípade však nie je prečo). Neexistuje objektívny dôvod, aby mu bol zamedzený prístup do hry.

    Treba si uvedomiť, že nie sme Bohovia a každý (aj sťažujúci sa hráč) má právo na vyjadrenie svojho názoru.

    Tým duplom, že prišiel slušne požiadať o vysvetlenie.
    Naposledy upraveno Samco; 10-04-18 v 22:28.

  2. #17

    Re: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Tenhle ban je nesmysl. To je jako, kdybych dal ban do hry někomu za to, že mě urazil na FB stránce Kotelny. Dotyčný již potrestal sám sebe, a to tak, že díky tomu lhaní tu teď vypadá jako blbec.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-04-18 v 22:51.

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    32

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Keď je to za výmysly na fóre, tak som mal dostať ban na fórum a nie do hry.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,471

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Je to pravda no. Za řeči na fórum by měl být pouze ban na fórum, nikoliv do hry. V tomto případě jsem také pro unban.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,481

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    UB

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Som rad ze tu mame tolko humanistov a ochrancov ludskych prav, ktory sa vzdy vynoria aby napisali etos o moralke (skoda ze tolky zapal nie je v admin fore nad demami).
    Dovod je jednoduchy, v hre nedostal ban (aj ked by si ho zasluzil) lebo mi to v dany moment este neprislo na ban.
    Ale ked prisiel sem, pridal k tomu vymysly a tym prekrocil moju hranicu veci, ktore som ochotny tolerovat.
    Takze ban na 24h je po zasluhe — porusovanie pravidiel, urazky adminov a vymysly.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  7. #22

    Re: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Tohle není o humanismu, ale o zdravém rozumu. Banuje se pouze to, co se stalo na serveru. Práva se na osobní spory mimo hru nezneužívají. Jeho chatlog a předčasný pokus o save zbraně je max na upozornění ve hře slapem či kickem.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 11-04-18 v 07:34.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    32

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Za porušovanie pravidiel a urážky som predsa dostal kick, nie ? Takže 2 tresty za tú istú vec ?

  9. #24

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Ne, ban si dostal za to, že si v žádosti o unban vymýšlíš blbosti, co se nestaly.

    Osobně s banem souhlasím, není to zavratná délka, den to přežije a bral bych to jako takový výchovný políček.


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  10. #25

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Za řízení pod vlivem taky dostaneš pokutu a přijdeš o papíry. Každopádně pokud to mám brát vzhledem k dobám minulým, asi UB. Dejte na něj majzla a časem projděte CHL jestli nezačal zase prudit.

    @askinr Chovej se normálně a ne jak ubulený děcko. Je to jen hra. Nikdo ti neukradl kolo.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    32

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Keby si si prečítal Tému, tak by si zistil, že toto nie je žiadosť o unban, ale sťažnosť na admina. Ban som dostal až po vytvorení tohto vlákna.

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    32

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Za výmysly na fóre som mal dostať ban na fóre a nie v hre.

  13. #28

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Citovat Původně založeno askinr Zobrazit příspěvky
    Keby si si prečítal Tému, tak by si zistil, že toto nie je žiadosť o unban, ale sťažnosť na admina. Ban som dostal až po vytvorení tohto vlákna.
    Jo, vidiš, my bad... no i tak, za mě je to v pohodě. Ve výsledku by mi to bylo jedno, i kdyby to byl týden :D


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    32

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    ban som dostal za to, že si v žiadosti o unban ... že čo ? Prečítať si správu pred odoslaním niekedy nie je na škodu :)

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    32

    Odpověď: admin lebaux bezdvovodne kickovanie

    Takže som mal utekať rovno, nech o mne všetci vedia a nechať sa zabiť ? Pretože keby nejdem walkom, tak by všetci o mne vedeli a mierili tam a hneď ako by som sa vystrčil z longu, tak by bolo po mne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •