Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 52

Téma: Wentik --> KajSinek

  1. #16

    Re: Wentik

    Zdravím, mohu se zeptat, co přesně předcházelo banu?

  2. #17

    Odpověď: Wentik

    Oba bany blbost
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Wentik

    jo a ještě bych mohl dostat na tsku UB za to, že jsem si dal na avatara Kajsinka..

  4. #19
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Xdddddd Toto je už moc ...

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Wentik

    Citovat Původně založeno ByBee Zobrazit příspěvky
    Proti, človek ako Wentik si UB nezaslúži.
    Tu nejde o to či si ten unban zaslúži alebo nie. Tu ide o to, že ten ban vôbec nemal dostať. V chl nenapísal vôbec nič ku kajsinkovi, že ho príde dobiť alebo niečo podobné. V podstate dostal permu za to, lebo si zmenil nick na Daxer a povedal dedinu kde býva. Nechápem kde v tomto vidíš kajsinek vyhrážanie. Ak aj vidíš, čo dosť pochybujem, nikdy sa to nebanovalo permou a ešte mu ju dať za toto... Ste už naozaj taký zasadnutý, že neviete od radosti za čo mu dáte ban a hľadáte všelijaké sprostosti aby ste ho mohli zabanovať.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  6. #21

    Re: Wentik --> KajSinek

    Pokud to je tak, jak píše Jeremy, tak je ban neoprávněný a je to spíše záležitost zneužití práv v osobním sporu.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Takže uvediem to do čísel. Zarátavam tu aj členov z rádu spešlov, keďže je to globálne a v tomto podľa mňa majú slovo aj oni.
    Ľudia za nechanie alebo maximálne skrátenie banu sú 10.
    Ľudia za odstránenie banu sú 4.
    Tieto počty sú zarátané aj z AF, kde som nezarátal 2 vyjadrenia a to z dôvodu pre mňa nie presne definovania záverečného rozhodnutia.
    Ja si za svojim rozhodnutím stále stojím.

    Poznámka:
    - i keď Pat je zarátaný do tejto žiadosti o UB, tak tieto počty sú čisto vyjadrenia k banu na Wentika

  8. #23
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Vím že jsem jen spešl, ale upřímnost nade vše.. wentika pořádně neznám, ale aspoň to, co jsem stihl pochytit, jo občas jsem se s ním setkal na serveru, ale nikdy mi nepřišlo že by se choval nějak extra špatně. Dle mého Wentiku, jsi ten typ člověka, který si nenechá nic líbit a máš potřebu vše řešit a rozebírat a to je tvůj největší problém, všeho moc škodí a podle mého tvé rozebírání všeho je právě ten důvod proč tě někteří nemají rádi protože je to hold už nebaví. Nemyslím si že ideální je hrát tak aby jste na sebe navzájem hodili největší špínu s tím, s kým se nemusíš, ale spíš se snažit držet se od těchto hráčů dál a zbytečně nedráždit, nebýt tohoto tak se tu teď nic řešit nemusí. Nikdo není dokonalý, hlavně je to jen hra a hra je od toho aby se všichni bavili a neřešili tu s prominutím píčoviny..

    Není to útok na nikoho konkrétního, jen mi přijde že je hovadina řešit zda je chyba na jedné nebo druhé straně když chyba, je vždy na obou stranách, kdo koliv z vás se mohl kdykoliv odpojit nebo přepojit na jiný server aby jste si nelezli na nervy, myslím si že serveru tu je od toho dostatek, jsem pro, říct si "sorry je to jen hra" a hodit to za hlavu. Myslím si že už se nejedná o válku na písečku kdo má hezčí bábovičku, ale mohlo by se jednat o rozumnou konverzaci mezi rozumnými lidmi, kteří jsou schopni uznat své vlastní chyby a nechat to být.

  9. #24
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Re: Wentik

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím, mohu se zeptat, co přesně předcházelo banu?
    Podle mě tam předcházelo to, že jako vždy porušil pravidla, které se tu zmínily. Dostal zákaz a opět a zas začal prostě provokovat admina, že z toho třeba vyplyne, že mu vyhrožují. Takže osobně bych ban změnila na provokaci, švihla mu to na měsíc, at se trošku vzpamatuje a zkusí sekat latinu, protože za poslední dobu je dostává často za porušení pravidel.

    Wentiku ty si jen polož otázku, zda tu chceš, nebo nechceš hrávat, nebo je ti to jedno. Protože jsi už v té fázi, kdy tu permu dostaneš a nebude ti umožněn UB, ani zkrácení. A upozorňovat na sebe v chatboxu, jak si to v pohodě obcházíš a je ti to jedno a potom žádat o UB, taky není dobrý krok vpřed.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Re: Wentik

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    co přesně předcházelo banu?
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Podle mě
    OK

  11. #26
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Wentiku tohle už je moc... Jak říká Britny.. minimálně ten měsíc potřebuješ aby ses uklidnil.. pokud to nepomůže tak tu permu jednou dostaneš oprávněně.

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Ok nechtěl jsem nic psat, ale tak už mi to nedá.
    Pokud tohle berete jako výhružky a "nebezpečné vyhrožování", tak jako k tomu raději říkat ani nic nebudu. To mi neříkejte, že to někdo kromě Kajsinka bral vážně.
    Vůbec banovat toto, co jsme psali? Nechápu jak někdo může být vůbec za nechání banu. Nikdo mu nenapsal, že dostane na hubu, nebo něco. Když už se mě zastal i Grakon, kterej mě nesnáší, tak na tom asi něco bude, nemyslíte?
    Pat si měnil nicky na tohle protože ho Kopr mutl, jen tak bez důvodu.
    e: furt si s Patem stojíme za tím, že jsme se ničeho špatného nedopustili.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Mute ste dostali obaja za toho koňa smerované na moju osobu.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Wentik --> KajSinek

    Zdravím,
    takže, keďže tu je dostatok vyjadrení a v celkom slušnom počte za nie celý 1 deň, tak sem postujem moje záverečné vyjadrenie, kde uvediem štatistiky v číslach a môj názor.


    Vyjadrenia v číslach:

    • ľudia, ktorí hlasovali proti zrušeniu banu alebo maximálne za skrátenie: 15
    • z toho ľudia, ktorý sú za zanechanie pôvodnej dĺžky banu: 9

    • ľudia, ktorý hlasovali za zrušenie banu: 5


    Názor:

    Ja aj keď nechápem, že na základe čoho sa zastávate Wentíka, ale ja nedovolím to, že dostane UB, či skrátenie banu a bude to pre neho ako výherná trofej a získa niečo, čo ho ešte viac posilní. Na udelenie UB, či skrátenie banu som nepomyslel už od začiatku.

    Poznámky:
    - štatistiky sú uvedené zo všetkých vyjadrení, t.j. adminov i spešlov, keďže sa jedná o globálnu záležitosť a pre mňa v tom majú slovo aj spešli
    - počet odhlasovaných ľudí sú brané z tejto žiadosti o UB, AF a dodatočných vyjadrení
    - z vyjadrení som stále vynechal 2 vyjadrenia z dôvodu pre mňa nie presne definovaného rozhodnutia
    - 1 vyjadrenie som nebral do úvahy z dôvodu, že vyjadrenie bolo pre mňa čiste za účelom troll-u / pobavenia




    PROTI

    - toto bolo moje záverečné vyjadrenie, ktoré nemením na základe svojho rozhodnutia už od začiatku a na základe potvrdenia od adminov a spešlov

  15. #30

    Re: Wentik --> KajSinek

    Abych to tedy shrnul... Wentik dostal permu za to, že si změnil nick na Daxer a v chatu zmínil nějaké město. Nepočítaje názoru spešlů a irelevantních hlasů v af je výsledek následující. Čtyři lidi jsou pro UB, pět lidi je pro zkrácení a jeden člověk proti.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-05-18 v 12:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •