Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Žádost o práva na Megapub

  1. #1

    Žádost o práva na Megapub

    Zdravím,

    touto cestou bych rád požádal o práva na výše zmíněný server, pokud by bylo třeba, neměl bych ani problém s dalšími "klasickými" servery jako Classic, Aim, Awp...

    Steam mám nějakých 6 let, samotné CS hraji samozřejmě delší dobu. Na serverech Kotelny se pohybuji s prazvláštním nickem NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE.

    ID: STEAM_0:0:10641667

    Zkušenosti s adminováním mám, třeba i z toho důvodu, že jsem vlastnil 2 ve své době velmi oblíbené herní servery (1. Steam, 2. NS), dále jsem adminoval na několika málo dalších ne příliš významných portálech, přesné jméno vám asi nepovím, protože je to jednak dlouhá doba a v neposlední řadě na CS scéně bylo už tolik portálů, které se všemožně přejmenovávali, že bych si nemohl být jist. Dříve jsem působil také jako hráč poměrně úspěšných a sponzorovaných klanů (gF, mE, MagicBalloons,...), ale to už je také poměrně dlouho, jelikož před nedávnem jsem "prodělal" více než roční pauzu. Zkušenosti mám logicky i s cheathuntingem.

    Abych napsal ještě něco málo o mě, tak tedy jsem 20 ročný student UK, vyznačující se snad nadhledem a klidem a momentálně s chutí pomoci, což je zároveň důvodem mé žádosti.

    Své přínosy bych vystihl asi takto: kromě jasných skutečností jako udržování slušnosti a "oceňování" cheaterů bych přišel s menším bojem proti (z mého pohledu velkému) nešvaru na MP. Jedná se o stav, který s sebou přináší funkce ranku. Tedy stav, kdy někteří hráči zapomínají na cíl herního modu samotného (většinou polož x zneškodni) a oddávají se radši vyčkávání na možnost uloupení nějakého toho killu a následném posunutí v ranku. Takové hráče bych rád pomohl lehce usměrňovat a přispěl tak k zábavě většiny.

    Děkuji za přečtení, případnou odpověď a s přáním hezkého dne se prozatím loučím.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Jo jo, tenhle hráč na na mega v klidu skill má taky, ale bohužel aktivita na foru nulová a tim pádem si taky nenahlásil žádného cheatera, takže nemáme možnost zjistit jestli umíš poznat cheaty.

  3. #3

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Stěrače poznám ze hry. Nikdy zatím zádné nevhodné komenty, hráč na pohodu. Co se týká skillu, ten je dobrej. Opravdu by měl zlepšit aktivitu na foru a hlášení cheaterů. Ikdyž si myslím, že zrovna on by nějekej ten hax poznal.
    Žádost napsána dobře, solidní vyjadřování, asi bych mu dal šanci ;-)

  4. #4

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Nevím, jestli vám to pomůže, ale odhadem tak před půl rokem, možná rokem jsem tu opravil nějakého cheathuntera, který dal ban hráči s nickem virteN, ale to jsem psal určitě z jinýho účtu, který jsem stih mezitím ztratit. :-)

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o práva na Megapub

    potkávám ve hře, pro.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Pohodovej hráč,žádný problémy,když je potřeba tak poradí.Hrát to umí ,jen zvýšit aktivitu na foru :) .Jsem PRO
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Znam v poho hrac hraje dlouho skill tam jen zlepsit aktivitu na foru.A urco pro.Zlepsi si net hlavne,sem ti psal ze se nemas tak hluboko potapet s tou ponorkou.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Ty vole stěrač tu hraje ranec dlouho, na pohodu, nejde říct nic jinýho než ANO :o)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Nic proti stěračovi, ale takhle můžete dát práva rovnou každýmu, kdo tu hraje ranec dlouho. Kde máte důkaz o honění cheaterů a starání se o kvalitu serveru? Jak víte, že by si timhle akorát neposral pověst? Jestli ty důkazy máte, tak se omlouvám, jinak k tomu nemam co dodat.

  10. #10
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Karlos ma sice pravdu, ale kdyby se za nej zarucil Bezdak nebo Montty tak jako ja za Flopa, nevidel bych zadnej problem a byl bych pro.
    Taky jsem ho parkrat potkal na DM a v pohode.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Já právě že vůbec nevim jak je na tom s rozpoznáním cheatů a myslim že ostatní jsou na tom podobně.

  12. #12

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Okomentoval jsem vám tu na foru dva případy podezření z cheatingu, tam se můžete podívat, jak na tom jsem :-) Jinak si nemyslím, že je vůbec možné, aby člověk s cca 9 letou "CS praxí" takové problémy měl. To znamená, že ještě pamatuju PHarda v dobách jeho největší slávy :-D (dneska tu vystupuje jako Vince C. a pro mě překvapivě píše návody :-))

  13. #13

    Re: Žádost o práva na Megapub

    v tom máš asi pravdu. Já hraju něco kolem 12 let a asi 10 na steamu. Ještě by bylo dobré, kdyby jsi nahlásil nějakého cheatera.
    Do postů se zapojuj, to je jedině ku prospěchu okomentovat tu a tam nějaké dema nebo stížnosti atd... Prostě projev víc aktivity pro kotelnu ;-)

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Apr 2011
    Příspěvky
    11

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Stímhle hráčem už hraju nějakej ten pátek na megapubu a nemužu si stěžovat. Stěráč je hráč do pohody, skill taký má :D .. chování taky slušné a zkušenosti určitě taky má :) Takže já jsem PRO aby ke mě na MEGAPUB přibil jeden slušný admin :)

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na Megapub

    Jeeeej. Sterač. Teba som tu nečakal, ale milé prekvapenie. Vitaj.

    Ešte hrávaš so sNickym?

    http://steamcommunity.com/profiles/76561197981549062

    Hráč na pohodu, odohraté má, ID, IP clear.

    Len jediné mínus, ale ľahko odstrániteľné, je tá aktivita na fóre. Nič v zlom, ale
    Citovat Původně založeno STERAC NA PONORCE Zobrazit příspěvky
    potvrzuju WH :-)
    napíše aj Player. :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •