Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Mr.Blue --> Operak

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Mr.Blue --> Operak

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Tak vysvetli keď si už nevedel argumentovať a dal si mi ban po troch minutách čo si ma zabil kvôli tomu.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Mr.Blue

    Ban byl kvuli tomu, že jsem ti řekl že se to nesmí a dál si spekuloval. Napsal jsem Burákovi a ihned jsem ti napsal jeho reakci a nadchnul jsi mě z toho že jsem mu psal něco jiného. Místo toho aby jsi bud mlčel, nebo napsal něco ve stylu "Už to nebudu dělat". Potom by si ban nedostal a dál by jsem to neřešil.
    Zde je chat s Burákem: https://ctrlv.cz/TbYW

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Normálne som sa ťa opýtal prečo si mal zabil. Keď si odpovedal že kvôli tomu že mám deagle a usp tak som ti povedal môj názor, že je to blbosť že sa to bere ako bugovanie. Pritom som nepoužil žiadny bug ako napr. na oasis aimu a iba zobral zbraň z mapy aby som mal granáty a potom z menu /weapons.

    Tiež ma zaujala reakcia a riešenie situácie, si mohol niečo povedať namiesto toho že ma hneď zabiješ a takisto ban som dostal až po troch minutách pričom som sa vyjadroval k situácii, tak mi to príde že ban je zato že som sa k tomu vyjadroval a nie za bugovanie.

    A mohol by si mi skopírovať z tej mapy chatlog lebo na otázku "Nechceš mi dať ban za to" si najprv reagoval že "Môžeš za vulgarizmy".

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Normálne som sa ťa opýtal prečo si mal zabil. Keď si odpovedal že kvôli tomu že mám deagle a usp tak som ti povedal môj názor, že je to blbosť že sa to bere ako bugovanie. Pritom som nepoužil žiadny bug ako napr. na oasis aimu a iba zobral zbraň z mapy aby som mal granáty a potom z menu /weapons.

    Tiež ma zaujala reakcia a riešenie situácie, si mohol niečo povedať namiesto toho že ma hneď zabiješ a takisto ban som dostal až po troch minutách pričom som sa vyjadroval k situácii, tak mi to príde že ban je zato že som sa k tomu vyjadroval a nie za bugovanie.

    A mohol by si mi skopírovať z tej mapy chatlog lebo na otázku "Nechceš mi dať ban za to" si najprv reagoval že "Môžeš za vulgarizmy".
    Ano, za tvoje vulgární vyjadřování jsem ti mohl dát ban už včera, ale přehlédnul jsem to. Zabil jsem tě, řekl jsem ti a vysvětlil to že se to nesmí ale tvrdil si že se to může.. Já jsem napsal Burákovi aby si měl potvrzení, protože víš že tě moc nemusím. To ale v tomhle případě jde stranou.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Mr.Blue

    Ban podle mě úplně zbytečnej, dal bych mu slay a řekl bych, že pokud se to bude opakovat, tak dostane ban. Nechat se unést tím, co psal na serveru mi příjde jako hloupost (nehledě, že nepsal nic ofensivního a ani vulgárního) , ale to je už věc názoru.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Ano, za tvoje vulgární vyjadřování jsem ti mohl dát ban už včera, ale přehlédnul jsem to. Zabil jsem tě, řekl jsem ti a vysvětlil to že se to nesmí ale tvrdil si že se to může.. Já jsem napsal Burákovi aby si měl potvrzení, protože víš že tě moc nemusím. To ale v tomhle případě jde stranou.
    Ja som iba hovoril že je to blbosť aby sa to bralo ako bugovanie nie že sa to môže.

  7. #7

    Re: Mr.Blue

    Zdravím, bug to samozřejmě je a dle pravidel je ban oprávněný. Každopádně si myslím, že i když už dostal slay, tak ten ban dostat už nemusel. Pokud se žadatel hezky omluví, jsem pro UB.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Mr.Blue

    Napsali jsme si v PM. Dál to řeši nebudeme, dám ti unban. Ale při opakování by to případně mohlo dopadnout jinak.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Mr.Blue

    Vyřešeno
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •