Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Stiažnosť na fellowa

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Stiažnosť na fellowa

    Zdravím kotelnu,

    Takže to čo dnes spravil fellow mi prišlo trošku príliš. Keď dáš prvú reakciu na napísanie slova: dlaždica tak nechápem aký máš dôvod uznať slovo: dlaždice. To je to isté ako keby som povedal: prvá reakcia s výhodou na napísanie slova: box a ty by si mi uznal keby som napísal slovo: boks. Hrám tu už nejaky ten piatok ale takéto uznávanie som ešte nikdy nevidel. A tiež ti príde v poho, keď viacero hráčov (nebudem menovať) ťa nemá rado a myslia si o tebe zlé veci? Ja si myslím že takúto reputáciu by admin nemal mať. A celkovo si myslím že to egoistické správanie do hry nepatrí.

    To je asi všetko

    edit: chápem prečo si mňa a diazka na tom futbale zabil ale prečo aj toho tretieho?
    Naposledy upraveno B3N; 06-09-18 v 20:41.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Zdravím,
    dlaždica = slovenské slovo
    dlaždice = české slovo a taktiež plurál slovenského slova
    Nevidím v tom problém to neuznať. Ja uznávam taktiež češtinu i slovenčinu. Je to predsa Česko-Slovenský portál.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    A čo tie ostatné veci?

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    A čo tie ostatné veci?
    Nebol som tam. K tomu sa musí vyjadriť sám fellow.

  5. #5

    Re: Stiažnosť na fellowa

    Zdravím. Je pravda, že při reakci na napsání slova musí hráč opravdu napsat přesně to, co slyší (bez potřeby užití diakritiky či velkých písmen). Kdysi tu například letěl rozdíl mezi "rebrík" a "žebřík". Výjimka platí pro slova, která ve fonetické transkripci zní jinak než v normální psané formě. Příkladem je právě zde uvedené "box" a "boks" anebo třeba "hvězda" a "hvjezda". Tak samo, když někdo řekne např. "pysk", tak nelze uznat "pisk". Tedy pokud je to možné, tak psát přesně to slovo, které slyšíš a pokud je to reálné slovo, tak gramaticky správně. Výjimkou jsou slova cizího původu (nejčastěji angličtina). Pokud Simon řekne "wíl" a očekává slovo "wheel" (v angličtině kolo) , tak by měl specifikovat, že se jedná o anglické slovo a že to chce gramaticky správně, jinak musí uznat i "wíl". Proč? Já si mohu vymyslet, ať mi vězni napíšou nějaký blábol, např. řeknu "kejkerak", což není žádné existující slovo, a tak bych měl uznat i "keikerak" nebo "keykerak".
    Naposledy upraveno Grakon2702; 06-09-18 v 20:57.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Poviem ti to takto.. Rozdelil som vás na dva tímy..Hrali sa otázky tvoj tím prehral ale dal som vám šancu aspoň 2 hráčom prežiť,
    Povedal som že si zahráte futbal 2vs2, neskôr som si všimol že ste len traja tak som to spravil tak že zomrie ten ktorý získa najmenej bodov z vás..
    Mal si hrať zápas na jeden spawn lopty proti Diazzkovy ale namiesto toho ste obaja trollovali tak som vás zabil kvôli tomu všetkých ktorí ste na tých otázkach mali umrieť..
    Opakujem dal som vám šancu prežiť ale ak chcete trollovať a zdržovat mi kolo tak vás nechávať nebudem, boli tam aj tí ďalší ktorí otázky vyhrali a chceli hrať ďalej a nie čakať na vás dvoch...

    A čo sa týka tej veci že kto ma ma rád a pod...tak ja nepotrebujem aby ma mal rád človek ktorého o to nežiadam ani ho rád ja nemám.. tak neviem čo sem pletieš toto

    E. Keby nechám na žive toho jedného tak by sa jednalo o nadržovanie kedže ostatní umreli
    E2. Nikoho nenútim aby ma mal rád každý ma voľbu rozhodnúť sa sám a pokiaľ ma nemusí tak ho rešpektujem je to predsa jeho život a nemyslím že potrebuje mať rád niekoho koho nikdy na živo neuvidí ani sním nič viac ako pohyb v hre mať nebude.
    Naposledy upraveno Fellow; 06-09-18 v 21:01.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Ten futbal sme hrali len ja a diazko a ten tretí sa len pozeral. Myslím že by bolo rozumnejšie toho tretieho nechať žiť pretože on vyhral ten futbal kontumačne.

    A to že sa na teba sťažuje polka kotelny by bolo v poriadku, keby si bol ten typ hráča čo dostáva bany a lezie ostatným ľuďom na nervy atď. Ale keď sa na teba podávajú stiažnosti a hráči mi píšu na steam že si kkt a pod. tak si myslím že niekde je chyba.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    A myslíš že ma názor hráčov zo skupiny "S menším IQ" zaujíma? viz. nejaký BAE klan a pod?

    Toho tretieho som zabil tiež kedže som povedal buď prežijú 2 hráči alebo nikto.
    Naposledy upraveno Fellow; 06-09-18 v 21:10.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    A tiež by bolo dobré, keby ste túto tému otvorili aby sa aj ostatní vyjadrili ohľadom tvojho správania, Fellow.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Mne sa ten klan Bae tiež nepáči ale hovoríť hráčom že majú menšie IQ? Prečo máš ešte potrebu ich urážať? Prečo im nedáš ban a hotovo?

    edit: myslím že správny admin by nemal urážať a ponižovať, skôr by mal konflikty riešiť v kľude.
    Naposledy upraveno B3N; 06-09-18 v 21:10.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Zdravím kotelnu,

    Takže to čo dnes spravil fellow mi prišlo trošku príliš. Keď dáš prvú reakciu na napísanie slova: dlaždica tak nechápem aký máš dôvod uznať slovo: dlaždice. To je to isté ako keby som povedal: prvá reakcia s výhodou na napísanie slova: box a ty by si mi uznal keby som napísal slovo: boks. Hrám tu už nejaky ten piatok ale takéto uznávanie som ešte nikdy nevidel. A tiež ti príde v poho, keď viacero hráčov (nebudem menovať) ťa nemá rado a myslia si o tebe zlé veci? Ja si myslím že takúto reputáciu by admin nemal mať. A celkovo si myslím že to egoistické správanie do hry nepatrí.

    To je asi všetko

    edit: chápem prečo si mňa a diazka na tom futbale zabil ale prečo aj toho tretieho?
    Nikki(Smoulinka):

    Že mu vzkazuji, že zase píše stížnost o ničem, jelikož jsi neudělal nic zlého. Je to jen zasednuti si na tvoji osobu s tím, že je to v poslední době velmi moderní a in si stěžovat na tebe. Ale dělají to ti stejní hráči stále dokola, nikdo jiný s tebou problém nemá. Kola jedeš normálne podle pravidel a dokonce si dokážeš udělat pořádek a vzpoury při tvých kolech nejsou. To, že se sejde partička 5 lidi, co se shodnou na tom, že Admin Fellow je neschopny, je to jejich názor a my to respektujeme. My nemusím mít rádi je ale to neznamená, že jim budeme hned nadávat a psát na ně stížnosti a bůh ví co, když to jsou osobní spory.

    Dopredu sa ospravedlňuje za gram.chyby ale únava robí svoje.
    Naposledy upraveno Fellow; 06-09-18 v 21:25.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    - nebola to stiažnosť o ničom, chcel som len poukázať na chyby ktoré robí fellow
    - ja sa ne fellowa nesťažujem len tak bez dôvodu, len ma niekedy dosť hnevá a myslím že sa niekedy správa tak, ako by sa admin nemal správať
    - na fellowa som si názor vytvoril sám a ďakujem že to rešpektujete

  13. #13

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Chápu Niki, ze si se přišla zastat kamíka, nicméně jsi napsala bullshit. Hráč přišel slušně aby poukázal na chyby, od toho tu přece tuhle sekci máme ne? Nicméně ze všeho co v stížnosti napsal si myslím ze Bee nepochybil (až na ten osobní názor na nej kterej mám stejnej).
    Víc mě vysira to arogantní chování, ze radši budeš banovat nesmysly na nesmyslně dlouhou dobu, ale je ti to u prdele protože te přece nemusí mít nikdo rád. Ty a Grakon ste měli snad za poslední měsíc víc žádosti o unban z JB než má Smooke za celou dobu, a to má admina o 4(?) roky déle? Chybí vám nadhled, pochopení a hlavně cit pro hru.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Chápu Niki, ze si se přišla zastat kamíka, nicméně jsi napsala bullshit. Hráč přišel slušně aby poukázal na chyby, od toho tu přece tuhle sekci máme ne? Nicméně ze všeho co v stížnosti napsal si myslím ze Bee nepochybil (až na ten osobní názor na nej kterej mám stejnej).
    Víc mě vysira to arogantní chování, ze radši budeš banovat nesmysly na nesmyslně dlouhou dobu, ale je ti to u prdele protože te přece nemusí mít nikdo rád. Ty a Grakon ste měli snad za poslední měsíc víc žádosti o unban z JB než má Smooke za celou dobu, a to má admina o 4(?) roky déle? Chybí vám nadhled, pochopení a hlavně cit pro hru.
    Ak si stále zaslepený tímy žiadosťami o Ub tak si všimni od akých hráčov to ide a porozmýšľaj trochu nad tým než niečo podobné napíšeš.Viem že ma v láske nemáš, ja teba tiež nie ale nejdem proti tebe ani nemám v pláne ísť po členovi AT.

  15. #15

    Re: Stiažnosť na fellowa

    Mně z toho vynech. Za poslední měsíc tu mám sedm žádostí o UB, z toho jeden ban jsem za omluvu zrušil, dva bany jsou za obcházení, jeden ban je za cheating, jedna žádost čeká na vyřízení a dvě jsou permy u lidí, kteří pili krev ostatním už hodně dlouho a mají dlouhou historii banů. Všechny jsou oprávněné. Za celý rok mého působení tadu tu mám 40 žádostí, z toho cca dva faily, polovina je cheating nebo obcházení a téměř u všech (kromě těch dvou zmiňovaných) se mí kolegové shodli, že jsou bany oprávněné a skoro u všech banů, kde se lidi omluvili, jsem dal UB. Já nejsem jeden z těch lidí, co banuje za každou hovadinu, která může být pro někoho offended, ale vyloženě jen za čiré porušování pravidel. Já si myslím, že jsem až moc hodný narozdíl od některých jiných zde.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 07-09-18 v 13:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •