Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Stiažnosť na fellowa

  1. #16

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Smooke má práva na Kotelně od začátku.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  2. #17
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Souhlasím s Okurkou a taky mě štve tvoje chování Fellowe a nemyslím si, že to je jen o 5 hráčích jak píše Šmoulinka.
    Většina žádostí o UB, která je s tebou společná je buď zkrácená nebo je udělen UB a bohužel ne tebou, ale vždycky někým na vyšší pozici...s tím souvisí tvoje arogantní chování a mámvpižizmus, co si ostatní myslí...pokaždé musíš mít ty tu pravdu a stojíš si za svým slovem, i když většina je proti tobě...tím nechci říct, že tohle dělat je úplně špatně, ale v tvojem případě to mnohdy špatně je.
    Bylo by fajn, kdyby si přehodnotil svoji aroganci, nedával přehnané bany a banoval trošku s nadhledem...pak by mohlo být všechno v pohodě a bez stížností.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s Okurkou a taky mě štve tvoje chování Fellowe a nemyslím si, že to je jen o 5 hráčích jak píše Šmoulinka.
    Většina žádostí o UB, která je s tebou společná je buď zkrácená nebo je udělen UB a bohužel ne tebou, ale vždycky někým na vyšší pozici...s tím souvisí tvoje arogantní chování a mámvpižizmus, co si ostatní myslí...pokaždé musíš mít ty tu pravdu a stojíš si za svým slovem, i když většina je proti tobě...tím nechci říct, že tohle dělat je úplně špatně, ale v tvojem případě to mnohdy špatně je.
    Bylo by fajn, kdyby si přehodnotil svoji aroganci, nedával přehnané bany a banoval trošku s nadhledem...pak by mohlo být všechno v pohodě a bez stížností.
    Povedal som to x krát a poviem to posledný krát "Nikomu nekážem aby ma mal rád" a vždy tu budú ľudia ako ty a Okurka takže to nemá zmysel ďalej riešiť..Nech som arogantný alebo nech to tak vypadá , mňa nezaujíma názor takých ľudí aký podávajú sťažnosti na mňa a idú proti mne..

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    "Nech som arogantný alebo nech to tak vypadá , mňa nezaujíma názor takých ľudí aký podávajú sťažnosti na mňa a idú proti mne.."

    Vytesat do kamene.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Som rád že ste niektorí na mojej strane, osobne som za to aby Fellow prišiel o práva.

    edit: nechcem Fellowovi nejak ublížiť alebo ho schválne nahnevať, len chcem spravodlivosť
    Naposledy upraveno B3N; 07-09-18 v 14:40.

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Som rád že ste niektorí na mojej strane, osobne som za to aby Fellow prišiel o práva.
    Držia s tebou ľudia ktorí sami robia ešte horšie veci ale budú sa hrať na správnejších a pritom je jeden lepší ako druhý.

    Ďalej pokračovať nebudem toto je moje posledné vyjadrenie k podobným typom sťažností a toto je správa pre budúcich sťažujúcich na moju osobu a myslím že takých ako ja je viac " Ak nás nemáte radi tak sa stým naučte žit"

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Nikki

    Je to stále o stejných hráčích, ať se to týká toho klanu co tu byl v módě nebo právě ty Ben a Diazzko. Fellow nemá zase tak práva dlouho, takže má stále "nárok" dělat chyby. Například ban za nicky a tak, co tu byly. Nezastávám se ho, jenom proto, že jsme si bližší, taky mu stále vyčítám, že někdy svoji aroganci by měl opravdu krotit. Pokud by to takhle dál pokračovalo a nezlepšilo se jeho chování, neříkám. Ale na serveru se chová v podstatě jako normální hráč, občas má své výkyvy, což se řešilo i v jeho žádosti o práva. Ale stále říkám, zde není důvod podávat stížnost, nedošlo k ničemu závažnému. A nemá smysl si nalhávat, že se tady všichni na Kotelně mají v lásce. To, že řekneš, že jsi osobně za to, aby admin Fellow přišel o práva, což směřuji na tebe Bene, to neznamená že se to udělá a že se tu začne hlasovat o to, zda mu vzít práva nebo ne. Zvlášť ty o tom nerozhoduješ, ani já..
    Naposledy upraveno Fellow; 07-09-18 v 14:52.

  8. #23

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Možná, ze když je v této sekci nastaveno to, ze se nemůže vyjadřovat úplně kazdej, tak to bude mít nejakej smysl.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #24
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Fellow, když dáme stranou naše osobní spory... Poslední dobou banuješ neustále naprostý hovadiny s naprosto nesmyslnýma délkama. Následně když si hráč zažádá o unban dokonce i slušně a omluví se, tak nejsi schopný dát unban nebo krátit ban. O tom se ale už tady vyjádřil Grakon. Jen přidáš arogantní komentář, že unban nehodláš dávat.

    Co se týče celé téhle stížnosti, nebyl jsem na serveru aby jsem mohl usoudit kdo má v případě toho fotbalu pravdu.
    Co se týče stížnosti spojenou s reakcí, tak by Fellow mohl uznat v tomto případě chybu.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    "bude ti vadiť pokiaľ Fellowovi uškodim?"
    K tomu komentár daľší netreba a keď už hovoríš o nezmyselne dlhých banoch tak sa pozri na toto.

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=233589

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=234279

    E. Priznávam chybu " Som admin ktorého hráčo radi nemajú"
    Naposledy upraveno Fellow; 07-09-18 v 16:54.

  11. #26
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    "bude ti vadiť pokiaľ Fellowovi uškodim?"
    K tomu komentár daľší netreba a keď už hovoríš o nezmyselne dlhých banoch tak sa pozri na toto.

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=233589

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=234279
    U obou případů je možnost okamžítého unbanu. Tvé všechny poslední bany byli mazány nebo kráceny "vedením".

    E: Pepa byl výjimkou, protože jsem ho řešil s Burákem delší dobu.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  12. #27
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Stiažnosť na fellowa

    Snad vyřešeno, zase se začínají řešit blbosti.

    Lock, práva se odebírat momentálně nikomu nebudou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •