Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 52

Téma: teecko --> Grakon2702

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    teecko --> Grakon2702

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Nazdár kucí


    Chtěl bych vnést trochu světla k onomu FK.
    Na demu je, jak jsem dal Fk, ale už tam neni, jak thradak buguje hečka a m3 před box. Proto jsem ho také zabil, vím že bych neměl, ale admini na takové hlášení kašlou, protože jak mu to zpětně dokážeš a když to dám na forko tak "řešil bych IG." Zabil jsem ho stejně, jako se zabíjí bugování z cel například na jail_desert. To je asi všechno.

    Samozřejmě se omlouvám a pokusím se příště udržet klid v mé duši a zaspamovat vám hlášení. peace

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    U Jakubka/Radka som vzdy zasadne pre UB...admini na neho maju zasadnute.
    Naposledy upraveno hanba mi; 23-09-18 v 20:29.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Zdravím,
    ak sa jedná o porušenie pravidiel za ktoré si nemal právo zabiť, tak ban je oprávnený. Taktiež zabíjať za bugnutie z cely taktiež nemáš...iba vtedy, ak simon povie "pustená klávesnica", čiže hráč poruší zákaz. O porušenia pravidiel sa má starať spešl/admin a nie hráč. O nesplnenie príkazov, či porušenie zákazov sa stará simon a CT-čka a nie spešl/admin, takže v tomto zmysle bol ban oprávnený.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Na Jail_desert je extrém jednoduché bugnout se z cely každý koho jsem viděl za to zabíjel, možná o tom chce někde napsat.

    "O porušenia pravidiel sa má starať spešl/admin" S tím souhlasím, ale neříkej mi že bys přišel na hlášení "bugnul se z cely" Asi ne co.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    neříkej mi že bys přišel na hlášení "bugnul se z cely" Asi ne co.
    Na plno takých hlásení cez "!" aj steam som prišiel a skúsil počkať, či to hráč urobí znovu. Ak sa bugol z cely, tak som mu dal kick. V prípade opakovania udeľujem ban. Ak hráč bugoval zbrane, tak som banoval hneď.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Když hráč bugne zbraně/hečka, asi už to neudělá znovu, když jsou už bugnuté před boxem. Takže když to nahlásím a ty dojdeš co z toho ? nic. Jelikož pochybuji že se přizná a ty na základě slova hráče banovat nemůžeš. Nezapomen že mám natočit dem a hodit no forko to byla kdysi oblíbená fráze. Nojo ale to by bylo "řešil bych IG". tak a ted babo rad co dělat lel.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #7

    Re: teecko --> Grakon2702

    Ahoj. Zákaz je oprávněný, což jsi uznal ty sám. Bohužel, s tvojí historií ti však zákaz nemohu zkrátit ani zrušit. Abych pravdu řekl, tak máš spíše naběhnuto k permanentnímu zákazu k CT.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Nebyl jsem tam ale jestli mu tím narusoval hru tak bych ho také zabil

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Hele kdybych sebral tu M3 bugnutou dostanu zákaz za zabranování vzpouře ? lel to by mě celkem zajímalo protože jí teoreticky Tčko v ruce nemělo a je na svém spawnu.
    + když se pokusím sám odbugnout hečka dál od boxu dostanu ban za bugování ?
    Prostě je t ocelý na hlavu, on Ct narušuje hru bugováním, dám mu kill jelikož by s tím admini stejně nic neudělali a dostanu zákaz lul
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Nezapomen že mám natočit dem a hodit no forko to byla kdysi oblíbená fráze. Nojo ale to by bylo "řešil bych IG". tak a ted babo rad co dělat lel.
    Ak sa nejedná o bug ciel, ale dlhodobý bug, ktorý opraví iba zmena mapy, tak naruší týmto na cca 40 min chod serveru, tak nemám problém mu dať ban z webu i na 1 deň. Nemá hráč čo takto bugovať. Ak si bugne zbrane, tak naruší 1 kolo, ale takto sebe pomáha a aj ostatným celú mapu.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    ak sa jedná o porušenie pravidiel za ktoré si nemal právo zabiť, tak ban je oprávnený. Taktiež zabíjať za bugnutie z cely taktiež nemáš...iba vtedy, ak simon povie "pustená klávesnica", čiže hráč poruší zákaz. O porušenia pravidiel sa má starať spešl/admin a nie hráč. O nesplnenie príkazov, či porušenie zákazov sa stará simon a CT-čka a nie spešl/admin, takže v tomto zmysle bol ban oprávnený.
    Já osobně, ikdyž jsem ještě práva neměl, tak jsem hráče, co se bugl z cely zabil vždy, nehledě na to, jestli Simon dal nebo nedal příkazy. A i teď mi je daleko sympatičtější takovejhle přístup i od nynějších hráčů a neříkám jim na to ani popel. Pokud za tohle někdo někomu dá zákaz a bude to chápat jako FK, tak je mi ho líto.

    Samozřejmě, že hráči tu nejsou od toho, aby dohlíželi na dodržování pravidel. Ale tenhle "samosoud" je naprosto v pořádku bych řekl.


    Sice nevím, jak to bylo nebo nebylo a co na demu je a není, jelikož jsem si ho pouštěl odpoledne a nešel mi v něm ten voice. Ale dát zákaz na 3 týdny za 1 (úmyslný) FK mi příjde jako nesmysl, 3 týdny dávám za MFK. Klidně bych byl pro zkrácení zákazu.

    PS: Ale jelikož Grakon má neprůstřelné alibi v podobně striktního dodržování délek banů, tak máš i tak nejspíš smolíka.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Já osobně, ikdyž jsem ještě práva neměl, tak jsem hráče, co se bugl z cely zabil vždy, nehledě na to, jestli Simon dal nebo nedal příkazy. A i teď mi je daleko sympatičtější takovejhle přístup i od nynějších hráčů a neříkám jim na to ani popel. Pokud za tohle někdo někomu dá zákaz a bude to chápat jako FK, tak je mi ho líto.

    Samozřejmě, že hráči tu nejsou od toho, aby dohlíželi na dodržování pravidel. Ale tenhle "samosoud" je naprosto v pořádku bych řekl.


    Sice nevím, jak to bylo nebo nebylo a co na demu je a není, jelikož jsem si ho pouštěl odpoledne a nešel mi v něm ten voice. Ale dát zákaz na 3 týdny za 1 (úmyslný) FK mi příjde jako nesmysl, 3 týdny dávám za MFK. Klidně bych byl pro zkrácení zákazu.

    PS: Ale jelikož Grakon má neprůstřelné alibi v podobně striktního dodržování délek banů, tak máš i tak nejspíš smolíka.
    Myslím že by lišák mohl zvážit zkrácení, já se omluvil, chybu jsem uznal ( ačkoliv je to volovina ) a už to neudělám lel.

    PS: jsem rád že tu je ještě někdo kdo hraje mapy jako jail_desert kde se bugne někdo snad každé kolo.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  13. #13

    Re: teecko --> Grakon2702

    To mi připomíná žádosti o UB, kde týpci argumentují svůj cheating tím, že druhý hráč pod nickem HonzíkCZ měl taky zapnuté, tak zapnuli taky, aby to bylo fér. Je pravda, že už od nepaměti se zabíjeli bugeři z cel a nikdo s tím problém neměl a ani nemá. Ani já. Na druhou stranu bych byl rád, kdyby tady to oplácení hry zůstalo maximálně v tomhle směru. V době, kdy jsem dával Ban, jsem ani nevěděl, co tomu předcházelo a bez důkazů to ani nemůžeme brát v potaz. Každopádně nebudu omlouvat porušování pravidel za to, že to bylo kvůli jinému, co před tím taky porušil pravidla zase nějak jinak. Nemíním v budoucnu řešit polovinu žádostí o UB s tím, že žadatelé dali FK jenom na oplátku hráči, který před X koly bugnul zbraň.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 24-09-18 v 09:01.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Myslím že je mezi cheatingem a tímto dost velký rozdíl, ale tak mysli si co chceš. Tak zase jindy pravidlofile lel.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  15. #15

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Řeknu to asi takhle: V dnešní době se vyplatí natáčet permanentně demo už jenom kvůli tomu, aby si byl ochráněn před zbytečnými bany.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •