zdravím nemusím ani písať o čom bude tento Topic pretože určite vidíte čo sa v poslednych dnoch serie.Problemy s JB , nedostatok adminov.
Už pár dní sledujem čo sa deje na foru a neda sa na to pozerať.Na tomto foru sa rieši stále JB.

Lenže v čom spočíva problém?
nedostatok adminov?

určite ano.. z niekoľkých topicov som vyčítal že je nedostatok admínov práve na tento fun mod.Slovičko Fun spočíva o zabave.Lenže toto Fun vôbec nieje.
Skoro každý druhý den sa tu rieši specl,FK,porušovanie pravidiel,neschopnosť adminov.

To asi tým že je nedostatok admínov.JB2 bol otvorený s tým že jb1 bol stále plný.Občas sa pozriem že kto tam hraje ale stále mi tu niečo nesedí.Stale ty isty?
čakal som že JB2 sa otvori s iných dôvodov.Je nábor na jb a potom sa povie.Je dostatok adminov.Ta chyba je ze dostatok adminov vobec nieje.

JB2 sa otvoril a rátalo sa že sa najdu admini ktory sa o tento fun mod budu starať.Jediny ktory sa nasiel je grifin.Ten to vsak s leryxom a smookom nestiha.

Zoznam adminov ktorý tam hrávajú

Leryx,Grifin,Smooke,Shamik možno ešte niekto ospravedlnujem sa koho som zabudol.

Admini ktorý nehrávaju
Buben,Lucca,dejf,pepino,Air jordan

Po odchode celofana,grega a starých adminov sa to začalo pomaly srat.


S jb su neustale problemy nie len koli spesl ale aj koli hraniu.

Banovat za TK? - vyriesene
Banovat za tlacenie CT tlacitok?
Banovat za 2FK?
Otvorenie cel do 1minuty?
dalšie pravidla radčej nečítam

Pravidla su dost kruto urcene tým pádom hráči nemaju volnost.Ako sa dostat k CT? ved nemam spesl.A hrac odide


Je lepšie zrušiť JB.Alebo začať niečo robiť a nabrať admínov.Takto cely JB speje s prepáčením do riti.Jb ma byť o ponaučení a o zábave.A nie o nekonečnom hádaní.
Prosim vyjadrite sa k tomu a vyriešte to rozumne.Nehravam koli tomu kam ten JB speje.O prava mi vobec nejde .Ide mi o prečitanie tohto textu.