Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Gussepe --> Nuuu,da!!

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2018
    Příspěvky
    8

    Gussepe --> Nuuu,da!!

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Zabanovan adminem chlupaty delfin
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'bugovani'
    [AMXBANS] Delka: '3 hodin'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:253794880'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '178.40.123.118'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.


    Poznamka:


    Ako mozem dostat ban ked som bol ct ? A pripojil som sa este len pred 10 min.

  2. #2

    Odpověď: Gussepe

    Porušovanie pravidiel = ban. Na dnes už máš asi dosť. Môžeš ísť spat, prajem dobrú noc :)

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Gussepe

    To že buguješ ostatní, neznamená že nebudeš také potrestán. K CT jsi zavítal až potom, co jsi bugl asi 3 lidi za mé přítomnosti, strašně vysmátý s myšlením že se ti nic nestane.

  4. #4

    Re: Gussepe

    Zdravím. Já měl za to, že se banují jen ti, co se přímo bugnou.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Gussepe

    Zdravím,
    taktiež som za to, aby sa trestali iba tí, čo sa bugli. Samozrejme sú určite rôzne výnimky v rôznych situáciach, ale odohralo sa to na mape jail_desert, čiže tam si stačí čupnúť a druhý sa môže bugnúť. Máme zakázať hráčom čupieť v cele? Pretože z tohto, čo tu iba odznelo mi vyplýva, že dostal ban za to, že čupel a ostatný sa bugli. Kebyže by to robil aj s nejakým úmyslom, tak keď sa raz hráči nechcú bugnúť, tak sa nebudú bugovať, však?

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Gussepe

    ok, takže mám navádět hráče aby bugovali lidi aby za to mohli dostat ban ti, kteří se k tomu nechali navést, koneckonců je vlastně můžu rovnou bugovat sám abych jim ten ban mohl rovnou dát, logika (y).

  7. #7

    Re: Gussepe

    Z tvé strany by to samozřejmě byla pitomost, kdybys k tomu naváděl hráče, ale přesto mají ti hráči svůj rozum a je to čistě jejich věc, zda toho využijou a bugnou se. Víš, jak se to říká: "A kdyby ti řekl, ať skočíš z okna, tak to taky uděláš?".

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Gussepe

    Pokud to dělá schválně, že je buguje, tak proč ho nepotrestat. Něco podobného se trestalo i na minikule, kde jasně hráči čupeli pod zbrojkou. Sice se grabovali, ale pokud to udělá několikrát zasebou. Prostě aspon ví, že to nemá dělat. Ne že si musí jen čupnout, ale musí i skákat, aby ho bugnul, takže to byl záměr. Jako osobně nemám nic proti UB, pokud se hráč poučí, jinak 3h bych ani neřešila.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Gussepe

    Já to vždy jen graboval, bugnute hráče jsem poprvé nechal ( když toho zneuzili - udělali vzpouru tak dostali hned ban) a když to “omylem” udělali po druhé tak ten ban dostali... stačí se prve jen domluvit, ban není vše .
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Gussepe --> Nuuu,da!!

    Na té mapě bugovali celou dobu (dostal jsem soukromé hlášení na steam) těch pár kol, co se bugovali neustále ti stejní, mi pro potvrzení stačilo.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Gussepe --> Nuuu,da!!

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •