Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Žádost o práva na Jailu

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55

    Žádost o práva na Jailu

    Zdravím, touto žádostí žádám o práva na Jailu.

    Něco o mně : Je mi 16 let studuji na SOŠ Blatná Moderní Informační Technologie a jsem v 1. ročníku. Bydlím ve vesničce nedaleko Příbrami. CSko hraji od roku 2012 a začal jsem právě tady na kotelně. Jaila hraji od roku 2013, na který mě navedl spolužák a vlastně mi to zůstalo do teď s roční pauzou a to přes rok 2017. Začal jsem hrát někdy na konci ledna a hraji do teď. Měl jsem vysokou aktivitu do začátku školního roku, ale to upadlo díky tomu, že jsem začal studovat na střední škole a vzhledem k tomu, že je daleko a nemám tam žádný spoje, tak jsem na intru což znamená že mohu hrát jen o víkendech. Proto tak na 95% si myslím, že to nevyjde právě kvůli aktivitě a taky kvůli tomu by mi bohatě stačil spešl, kdyby se to nepovedlo teď, tak bych si zažádal někdy za rok, protože přes prázdniny budu na brigádě a vydělám na nějaký ten notebook (ne kvůli právům, ale obecně kvůli všemu). Na Kotelně působím celou dobu pod nickem Džamal, jen chvíli jsem měl nějaký jiný nick, ale ten si už nepamatuji. Toť ode mě vše.

    Proč já ? Rád bych byl nápomocí portálu, snažit se co nejvíc pomáhat a kdyby byl na serveru bordel, tak to nějak poklidit.

    INFO SID: STEAM_0:1:94488464
    IP: 109.81.214.206
    IN-GAME: ˘γΛ -Džämal- pokud bude problém s Chatlogem tak změním nick na Dzamal

    Cením si jakékoliv odpovědi Džamal

    E: hlášení mám z 90% na forku
    E2: Danke Toy a Folowed :-)
    E3: Díky Čerte, pokusím se nezklamat :-)
    E4: Díky Operáku a DJ :-)
    E5: Díky Tupel :-)
    Naposledy upraveno Dzama1; 02-11-18 v 17:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •