Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Ray --> Operak

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    1

    Ray --> Operak

    Vypis z konzole:

    Mas BAN pro tento server! (id 261883)
    [AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 5 hodin, 12 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Urazky admina (voice) - Moznost unbanu po domluve na foru'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ray >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Ray
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:79683721
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:79683721
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.103.190.54
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.190.54
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame 2 (gg_blowout2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz


    Poznamka:


    Delam to poprve, nevim jak jiste, proste vcera bratr si zahral 1.6 jeste s kamosem a oba dva zacali na serveru nadavat ci co, tak se chci zeptat, jak presne tady funguje rozdavani UNBANu, dekuji.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Ray --> Operak

    Ahoj, zde se unbany "nerozdávají". Zde se o unban žádá. Nicméně popíšu situaci na serveru.

    Pár lidí začlo nadávat což bylo ještě v mé toleranci a pouze jsem dané lidi upozornil. Když kamarád tvého údajného bratra začal slovně napadat rodinu jednoho z hráčů, dostal kick. Po připojení prohlásil do voicu "Jo ty jsi admin", tvůj bratr prohlásil také do voicu cituji "Né admin, kokot je to". Zde je na místě omluva z tvé (bratrovo) strany a dále se rozhodnu, jestli ban zruším úplně nebo zkrátím.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Ray --> Operak

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Ahoj, zde se unbany "nerozdávají". Zde se o unban žádá. Nicméně popíšu situaci na serveru.

    Pár lidí začlo nadávat což bylo ještě v mé toleranci a pouze jsem dané lidi upozornil. Když kamarád tvého údajného bratra začal slovně napadat rodinu jednoho z hráčů, dostal kick. Po připojení prohlásil do voicu "Jo ty jsi admin", tvůj bratr prohlásil také do voicu cituji "Né admin, kokot je to". Zde je na místě omluva z tvé (bratrovo) strany a dále se rozhodnu, jestli ban zruším úplně nebo zkrátím.
    Takže jsi mu dal na 12 týdnů ban za slovo kokot ? chápu to správně ?
    Naposledy upraveno Toy; 26-11-18 v 19:33.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Ray --> Operak

    Podla mna ta dlzka bola dana preto, aby ziadatel prisiel na forum a vysvetlil situaciu. K banu a reasonu - ja som asi menej citlivy na tieto reci a slova, u mna by pochodil s mute...

  5. #5

    Re: Ray --> Operak

    Zdravím, taky bych řešil max přes mute.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Ray --> Operak

    Pro UB

  7. #7

    Odpověď: Ray --> Operak

    Pre UB, mute, kick a keď pokračuje ban maximálne na hodinu...

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Ray --> Operak

    Mám na urazeni adminu svůj názor a využívám pravidla, které mi dává právo mu dát takhle dlouhý ban. Mute by nepomohl, při napomenutí by pokračoval. Škoda že jsem smazal vše co mi potom přišlo na steam do komentu atd..

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Ray --> Operak

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Mám na urazeni adminu svůj názor a využívám pravidla, které mi dává právo mu dát takhle dlouhý ban. Mute by nepomohl, při napomenutí by pokračoval. Škoda že jsem smazal vše co mi potom přišlo na steam do komentu atd..
    Tohle všechno je sice moc a moc hezký, ale má to podle mě pár háčků.

    Sice tu máš nějáký právo zohlednit to, že ty urážky byly směřovaný na člena AT, ale rozhodně by sis to neměl přeložit tak, že můžeš banovat hráče na 12 týdnů za to, co ti napsal hráč, kterej žádá o UB. Celkově po tom, co jsem začal bejt zase aktivní už delší dobu nechápu to, jak se některých z vás dokáže dotknout kdejaká volovina a hned šaháte po banu. To, že jseš admin neznamená, že jsi polobůh. Kdyby on ty nadávky adresoval jinýmu "obyčejnýmu" hráči, když to přeženu, tak by po něm neštěkl ani pes.

    To, že ti po tom psal na Steamu sem vůbec nepleť. Dám si ho do blacklistu a neřeším, když vidím, že se neumí bavit normálně. To je pro mě vždy argument o konzistenci dětský přesnídávky) Ban by se měl snad vždycky odvíjet od toho, co proběhlo ve hře, né mimo ní.

    Myslím, že by tady měl určitě proběhnout unban. A né to tu zase nechat trčet xxx dní jen pro to, že někdo někomu trošičku pošramotil ego. Neříkám, že se choval ukázkově, ale tohle je max na ban v řádu hodin, né týdnů.
    Naposledy upraveno Toy; 27-11-18 v 15:55.

  10. #10
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Ray --> Operak

    toy ma pravdu, určitě pro unban
    Spoiler Spoiler:

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Ray --> Operak

    Má ub, příště, jestli bude pokračovat na serveru tak mu unban dávat rozhodně nebudu.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Ray --> Operak

    Až teď jsem zjistil, jak tady odpověděť, díky za unban, rozhodně, už nepůjčuju účet, jelikož jsem csko hrával již spoustu let zpátky a chytla mě taková ta nostalgie a najednou, že mám BAN, tak díky za vysvětlení, Hezký den.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •