Zdravím týmto postom by som chcel začať s témou ktorú spomínal kotel dávnejšie.(hľadal som to hodinu tak prosím dajte si záležať na odpovediach dik)


Rad by som uvítal nový f. Sever v spôsobe dm :D
(skopirujem ako to popísal kotel)
Hraje se na kola s deathmatch modem, takze se kazdy hned respawne.
Furieni jsou vzdy T a maji hodne malo hp.
Anti-furieni vzdy CT a maji maximalne 65hp.
Na zacatku kola je CT 2x vic nez furienu
Antifurieni vzdy vyhrajou. Nehraje se na bombu.
Kdyz CT zabije furiena, stane se sam furienem a spawne se na nahodnem miste, zabity furien se respawne jako ct na ct respu.
Kdy furien zabije CT, zvysi se mu hp.
Po skonceni kola se prohodi nejhorsi furien s nejlepsim antifurienem. Nejlepsi furien bude mit bonus hp, aby byl nebezpecnejsi a mozna nejakou schopnost (neco jako prvni zombik), cimz bude vetsi motivace pro CT a samozrejme vetsi bobky.

CT se snazi hledat furieny, aby se sami staly furienem. Kdyz umrou, znovu se narodi, takze kempit na spawnu nema vyznam. Pokud budou i tak kempit, budou se spawnovat nahodne po cele mape.


Jasne nejaké zmeny by sa tam našli pri hp atď.

TYM pádom by boli 2 furien Servery 1 by sa nechal ako je
A napr. Furien2 by bol s takýmto spôsobom
Hráčov by to určite prilákalo to skúsiť a isto by ich to pobavilo! (furien mod :0 v dm spôsobe?!! :000)

Žiadam všetky reakcie hráčov, ex adminov, adminov, naborarov proste všetkých kto môže aby sa ktomu vyjadrili dovod pro alebo dovod proti!! (lebo dovod proti je dat ľahké a mat to v pí%! Lebo uz to nehra pravidelne) mate práva tak sa starajte o server , znalosti mate dúfam ked uz ste tam ako administrátor :)(nenarazam na nikoho)