Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Nejasnosti

Threaded View

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Nejasnosti

    Mám pár věcí, které bych chtěl ujasnit, protože tu hraju chvilinku a neznám pravidla. Začneme třeba tímhle...
    1.
    Pravidla pro dozorce:
    8. Simon nesmí dávat reakce s výhodou, aby daný hráč vybral vězně, kteří zemřou (tzv. reakce na smrt).
    Pravidla speciálních her:
    -Honěná (hns, vlk a ovečky)
    Simon určí jednoho hráče, který bude nahánět a zabíjet ostatní vězně. Utíkající vězni se nesmí bránit a musí pohybovat jen ve Simonem stanovené zóně, není-li stanovena, může se pohybovat po celé mapě kromě CT zóny. Vězeň nebo dozorce nesmí používat zbraně.

    Tyhle dvě pravidla v /menu si nějak protiřečí.

    2. Běhací race na jb_snow/jb oasis.
    Nebo spíš několik let to funguje jako race. Podle mě by se to mělo využívat jako GOLF, protože běhací race, díky tomu, že na JB mají všichni stejnou rychlost a nedá se tam umřít není o nějakém skillu, ale o tom, kde se daný hráč postaví. Simon sice může dát výhodu, ale to jen v případě, kdy jsou jen 2 hráči a to má ještě k tomu hráč s výhodou má na 99% pp.

    3. Být jako dozorce na autíčku při SPARTA MODU
    Párkrát jsem už dostal od nejmenovaného admina za tohle přesun za údajné nevěnování se modu a tak by mě zajímal názor ostatních, protože na tohle mám svůj názor.
    -jako nevěnování modu by se to brát nemělo, protože i kdybych někoho přejel, tak se modu věnuji tím, že huntím vězně
    -vězni mají větší šanci mě zabít, jelikož nekempím na nějakých nepřístupných místech, který se vlastně ani nějak netrestají (věž, šachta ve zbrojce na snow, wipeout atd.)
    -celkově je autíčka při modech blbost hrotit, pokud nejsou využívány k přejíždění vlastních hráčů (krom HVD, ganster), ale jsou využívány k plnění modu (zabít druhej tým)
    Naposledy upraveno Madunax; 12-12-18 v 19:01. Důvod: jsem kar tupej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •