Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Cez 540 bindov na klávesnicu. Možné mať aj okolo 800.

Threaded View

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Post Cez 540 bindov na klávesnicu. Možné mať aj okolo 800.

    Začiatok.

    Tieto bindy som vytiahol s jedného cs1.6 módu zo systémového súboru a podarilo sa mi ich vložiť všetky opäť do hry cez súbor commandmenu. Testoval som to 2 roky od prvého dna žiadny problém stačí len skopírovať všetko čo tu napíšem zhora na dol do tohoto súboru u vás a budete mať menu s 500+ bindami. Môžete ich meniť aj pridávať raz som mal okolo 900 bindov no už keď máte nad 800 tak to začína byť obtiažne si všetky zapamätať v ktorej sekcii je tá ktorú potrebujete. Prípadne si ich môžete zredukovať. Po dvoch týždňov by ste mali byť schopní ovládať 550 bindov tak že každú sekundu pošlete jednu správu a presne tu čo potrebujete. Tak to sem vložím. Hlavne dodržte poradie zhora na dol a nevkladajte 2x to samé. Vo výsledku by ste mali mať menu zaplnené zhora nadol. Pri neúspechu sa nejaké veci budu ukazovať orezané, alebo sa v menu nebudú zmestiť. Pridávajte svoje bindy až keď odskúšate jak vám to funguje. Vďaka tomu pochopíte princíp ako si nakoniec budete pridávať svoje vlastné bindy. Kompatibilné zo všetkými módami a možné že budu fungovať aj pre iné hry CS.
    Naposledy upraveno Military; 14-12-18 v 15:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •