rayzoo nebo-li mirindo:

(Monster :D ty mi vidíš do hlavy že vieš čo mám v úmysle ja som za to žeby sa z botov nezískavali XP .... lebo deň čo deň pozriem tak je tam Tiger a spol a nikto íný a jediné čo je že sa expia na botoch .... je deň že bol lvl 13 prídem a na další deň už je lvl 23 tak to čo je ....)

Chceš mi snad namluvit, že ty se na botech neexpíš několik hodin denně? Že jsi místo tigera nenapsal sebe... je lehčí vinu svalit na někoho jiného že? Hlavně že po tom banu, který jsi včera dostal za pasivní expení sis přišel na nějaký 15 lvl a to bylo v pořádku, nevadilo ti že je to proti pravidlům, ale jakmile 40 lvly vzaly jiný účet a začaly expit ten, tak jsi dostával killy i když né všichni měli vyšší lvl než ty a najednou jsme ti špatní, kteří tě nenechávají hrát, porušují pravidla a chodíš brečet k adminům a točíš dema jak divý, abychom nemohli hrát a ty ses mohl naexpit na botech... kdyby jsi hrál normálně a nechoval se jako rozmazlený fracek tak bylo vše OK... Ale ne, dostaneš párkrát kill a hned jdeš volat adminy a nahlašovat... Protože chceš mít práva na serveru (ano, ví to všichni) a tak se snažíš "hrát podle pravidel..." toť k tobě...
Další věcí která mě zajímá je samotné banování ohledně dohody o NK, všichni víme jak se ten mod má správně hrát a já to nepopírám, ano, dohoda o Nk JE PROTI PRAVIDLŮM, ALE... kdyby ta dohoda nebyla, nikdo by tam nehrál, žádného nového hráče by nebavilo s lvlem 8 neustále dostávat od lvlu 40, protože by proti němu neměl jedinou šanci, nikdo by se tam nevracel a na serveru by bylo 10 lidí s lvly 40 a ty by taky nebavilo se několik hodin denně jen zabíjet... Takže jak psal monster, server by se mohl hned zrušit... Pokud chcete aby na serverech někdo hrál, tak bych navrhnul upravit banování za dohodu o Nk. Kdo bude provokovat jiného hráče na lvlu 40, který si ho nebude všímat, tak ho zabije... Další kolo ho nechá a uvidí... Když bude lvl 40 neustále zabíjet jen jednoho hráče pořád dokola bez důvodu, tak natočí demo kde zabíjí skutečně jen jeho a dostane ban. Vyřešilo by to spoustu problémů, malé lvly by mohly hrát a velké taktéž, takže hráčská základna by tam byla pořád... Další věc, na serveru je jedno nepsané pravidlo a sice když jste CT a T plantne, dáte prostě defus a jede se další kolo... to samé platí naopak. Takže k výraznému zdržování opravdu nedochází ba naopak, lvl 40 najde bombu rychleji než lvl 15... Nebo jak někdo psal, je pravda že každý lvl 40 má anubise a tudíž vidí co píší protihráči a když napíšou "urychlete nebo zdržujete" tak si toho všimne a začne podle toho jednat... Vím že upravit jde cokoliv a stačí jen chtít, pomohlo by to jak malým tak velkým lvlům a hlavně kotelně...