Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Stávky pri poslednom prianí

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Tulak
    Datum registrace
    Jan 2019
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    5

    Lightbulb Stávky pri poslednom prianí

    Ahoj,

    neviem či to tu už bolo, prebehol som očami posledné 2 stránky príspevkov a nevšimol som si aby to tu niekto spomínal a ak sa tak stalo tak sa ospravedlňujem vopred. Takže chcel by som navrhnúť podľa mňa veľmi zaujímavú ponuku a to možnosť si staviť ako väzeň svoje momentálne peniaze na jedného z hráčov pri poslednom prianí. Neviem či to tu už raz u Vás nebolo ale napadlo mi to, že ak by sa to dalo uskutočniť bola by to sranda. Určite by to zabavilo chatovú komunikáciu na servery na konci kola a samozrejme, že stavil by len ten, kto by chcel. Čiže AFK hráči by neprišli o nič, ani tí, ktorí by nechceli staviť. Na konci PPčka by sa ukázalo kto koľko hlasov získal ako pri ankete - pre zábavu.Funguje to na normálnom princípe - Príklad: Mám 5000$ a je ppčko, stavím si že vyhrá CTčko a ak sa tak stane, tak získam 5000$ čiže budem mať logicky 10 000$. A ak prehrám tak prehrám to čo som vstavil. Možno ak by sa niekomu zdalo, že si tu veľa väzňov zarobí a potom majú na tzv. "fety" tak by sa mohla pridať napr. hranica že môžeš vstaviť len z troch možností a to napr.: 1500$, 2500$, 3500$. A to by bolo také neutrálne, že aj nevyhráš veľa aj neprehráš veľa - ak už stavíš

    Je to samozrejme môj nápad, ktorý mi len tak napadol keďže ja rád stávkujem aj normálne v živote (Tipsport) a tu by sa ten koniec kola aspoň pekne oživil, popri tých niekedy dlhých čakaniach či nudných kolách.

    PS: Je tu ešte ja možnosť že už ma niekto s týmto nápadom predbehol odkedy existujú JB servery na CS 1.6 tak sa vopred ospravedlňujem, no ja som to ešte nikde nevidel. (Ani GS, ani MIX)
    PS2: Ak by bolo napríklad 6 hráčov v CT tíme a mohol by tak každý vyhrať naozaj veľa peňazí, tak by sa jednoducho pridala možnosť, že každý by mohol staviť len raz
    PS3: Je to možnosť len pre T si zarobiť, keďže CTčkám sú peniaze na nič ale staviť by si mohli tiež a šlo by o počet hlasov pre zábavu.
    Naposledy upraveno Tulak; 20-01-19 v 21:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •