Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: RUMpelnik need next RUM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    10

    RUMpelnik need next RUM

    Ahoj prosím o UB na OLD

  2. #2

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Máš tam jeden predchádzajúci ban za nadávky a teraz tento. V podstate tam nadávaš a urážaš stále v istých medziach. Jedinou tvojou výhodou je, že hrávaš len na oldschoole a ste tam stála partia, ktorá sa už ako tak pozná a tolerujete si možno niektoré veci, resp. ich beriete zo srandy. Na inom serveri alebo s inou komunitou by to ti možno neprešlo a bolo by na teba určite viac sťažností a aj banov.
    Čo sa však týka tohoto aktuálneho banu, určite by nebol taký dlhý ale urážky rodiny sú trestané omnoho tvrdšie. Ono by to nebola až taká hrôza ale to čo si tam popísal na callahanovu mamu je hodne cez a myslím, že tu by som nebral ani to, že si mal vypité ako poľahčujúcu okolnosť. Každopádne som ochotný súhlasiť so skrátením banu ale do budúcna by si sa mal zamyslieť a obmedziť takéto správanie.
    Naposledy upraveno Pelargos; 30-01-19 v 12:27.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    K žádosti je potřeba, abys dodal výpis z konzole - tzn. na PC kde si hrál, pak se tím můžeme zabývat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=265333

    Ide o tento ban, nelockujte to. Až prídem domov pozriem si to ešte a uvidím. Banoval som na základe chatlogu.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Kdyby si neobtěžoval hráče, za každou větou nepsal, že je někdo nula a neurážel rodinu, tak vzhledem k tomu, že máš pouze 1 den bych klidně byla i pro zkrácení banu, ale uvidíš co ti na to Bager a ostatní ještě napíšou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Spoiler Spoiler:


    Podle chatlogu to vypadá, že hráč byl opilý. To ho ale podle mě neomlouvá. Nicméně by jsem byl pro zkrácení na max. 1 týden. To je ale možná taky moc, když je to jeho první takhle velký úlet.


    OFF: Rumicku já tě nechci nějak urazit, nebo zesměšnit. Možná by ale chtělo zapřemýšlet nad tím, jak často piješ. Dle chatlogu je to každý den. Nicméně je to tvůj život a nechci ti diktovat co máš dělat.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kdyby si neobtěžoval hráče, za každou větou nepsal, že je někdo nula a neurážel rodinu, tak vzhledem k tomu, že máš pouze 1 den bych klidně byla i pro zkrácení banu, ale uvidíš co ti na to Bager a ostatní ještě napíšou.
    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Spoiler Spoiler:


    Podle chatlogu to vypadá, že hráč byl opilý. To ho ale podle mě neomlouvá. Nicméně by jsem byl pro zkrácení na max. 1 týden. To je ale možná taky moc, když je to jeho první takhle velký úlet.


    OFF: Rumicku já tě nechci nějak urazit, nebo zesměšnit. Možná by ale chtělo zapřemýšlet nad tím, jak často piješ. Dle chatlogu je to každý den. Nicméně je to tvůj život a nechci ti diktovat co máš dělat.
    Dĺžka baňu je naschval kvôli tomu aby prišiel na forko. Ban mu skratim, uvidím na koľko, ale až keď prídem domov.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    10

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Já si nemyslim ze když napíšu že je někdo NULA je to špatně o to nejde ale to ostatni si ani nepamatuji ... :( takze bych se
    asi bych mel omluvit Callovi, se někdy podívejte co napíše když piju ví že melu hovadiny ale to s mamou je přes ČÁRU
    Naposledy upraveno Rumicek; 30-01-19 v 09:34.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,527

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Citovat Původně založeno Rumicek Zobrazit příspěvky
    asi bych mel omluvit Callovi..... to s mamou je přes ČÁRU
    Uvědomil si, já bych to viděl na týden.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  10. #10

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Beriem v úvahu, že si bol opitý a všetko naokolo. Pekne si sa ospravedlnil. Zmenil som ti to na 2 dni. Ale mal by si si uvedomiť, že pri hraná by si nemal piť keď to takto končí.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: RUMpelnik need next RUM

    Vyřešeno.

    Admin zkrátil ban na 2 dny čeho by sis měl být dostatečně vděčný a nechodit v opilým stavu hrát raději, nebo příště bys na to víc doplatil.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •