Zdravíčko


Takže na Jailbreaku mám nahráno víc než dost, občas i s velkými pauzami ... myslím si že co se týká dem a nahlašování mám taky celkem dost nahlášeno.
v chování celkem výrázné změny, hrál jsem tu pod nickem AbSoLuT^ o práva sem žádal už předtím, ale byl sem ještě nedovyvinutý smrad, ale vyspěl jsem

O mně: Takžeee na serveru se jmenuji _ten_collector A moje Steam id je : STEAM_0:1:147142697


- Je mi 15 let skoro 16 občas se chovám jako pubertalní děcko, ale rozumově jsem víš díky tomu že se v realným životě bavím jen se staršimi lidmi.

=> Taky změna o proti minulejšku v tom že školu jsem nedodělal kvůli osobním problémům - NEBUDU ZMIŇOVAT - <-- Jestli to bude nutné tak SZ ale určitě neee


Žadám o práva kvůli tomu že bych chtěl přispět tím svým volným časem co mám když teď nechodím do školy, sháním si práci ale v 15 mě teď nikdo nevezme takže čekám až mi za 3 měsíce bude 16.

ohledně AMX mám spoustu zkušeností, protože jsem vlastnil svůj server a Adminem už sem byl na nezmiňovaném serveru, který si už nepamatuji protože to bylo tak před 3 rokama


CS 1.6 hraji 6 let s velkými pauzami takže nějaký ten skill určitě mám

- Taak a teď nejspíš ta důležitá část která bude dělat nejspíš problém = BANLIST měl jsem hodně banů z mládí za píčoviny už ani nevím kvůli čemu byli, ale brzké bany jsou myslím že kvůli tomu že omylem sem spustil CT tlačítko když sem střílel po CT
- Něco je taky za nadávky poňevač mi ruplo v bedně a bránil sem se, ale tak komu neujedou občas nervy noo
- Noo to očko by se přimouřit mohloo


Každopádně bych byl rád kdyby jste mě mezi vás přijali.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


A díky za každý NEGATIVNÍ či POZITIVNÍ komentáář