Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Sj server

  1. #1
    eXee
    Guest

    Sj server

    Dobry den. Nevim ako ci sa to uz tu riesilo ze aby niekomu udelili adminske prava na sj server ale mohli by ste stym nieco spravit...lebo cloveka prejde chut aby tu hral po prve ziadny admin na servery kazdy si tam robi co chce uz nie raz viackrat odisli hraci kvolu Sh(speedhack) ja to uz hram zopar rokov bol som aj admin ale toto som este nikdy nezazil , a bol by to dost dobry server pokial by tam bol aj admin a bol by tam poriadok ale vidim ze to nikoho nezaujima. Ani nebudem pytat adminske prava podla mna aj tak nedate nikomu ale aspon dajte si tam vlastnych ludi takych ktory k tomu nieco aj chapu ako sa ta hra atd.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Sj server

    Stačí když napíšeš přes ! a admin tam dojde.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Sj server

    Rozoberme si to: zatial za tento mesiac preslo 21600min(15dni). Admini tu celkovo nahrali 310min. Z toho Pampeliska(2), feedr(45), krispo( 257) a ciper(6). Mohlo by sa to fakt zlepsit.

  4. #4
    eXee
    Guest

    Re: Sj server

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Stačí když napíšeš přes ! a admin tam dojde.
    hmm dobre riesenie omg...ale pri tejto hre potrebujes admina staleho lebo neexistuje iba toto jedine pravidlo a pri ostatnych potrebujes admina aby to videli co robi ten hrac napr. hunt gk,nadavanie, davanie do prazdnej brany atd. ale pochopit toto vsetko vie iba ten ktory uz ma nejake skusenosti zo sj

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Sj server

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Stačí když napíšeš přes ! a admin tam dojde.
    Sam tomu neveris :)

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Sj server

    Citovat Původně založeno eXee Zobrazit příspěvky
    Dobry den. Nevim ako ci sa to uz tu riesilo ze aby niekomu udelili adminske prava na sj server ale mohli by ste stym nieco spravit...lebo cloveka prejde chut aby tu hral po prve ziadny admin na servery kazdy si tam robi co chce uz nie raz viackrat odisli hraci kvolu Sh(speedhack) ja to uz hram zopar rokov bol som aj admin ale toto som este nikdy nezazil , a bol by to dost dobry server pokial by tam bol aj admin a bol by tam poriadok ale vidim ze to nikoho nezaujima. Ani nebudem pytat adminske prava podla mna aj tak nedate nikomu ale aspon dajte si tam vlastnych ludi takych ktory k tomu nieco aj chapu ako sa ta hra atd.
    Tak keď nežiadaš o práva, načo to sem píšeš. Podľa teba by tam museli byť admini nonstop. To je cca 8 adminov denne, pričom by každý odohral vkuse 3 hodiny. Takto sa to nerieši ani na JB a tam je potreba viac adminov. Teraz tam už nehrám, ale väčšina z toho čo píšeš, je len na hráčoch samotných. Nebudem to tu viac rozoberať, je to v zlej sekcií. Takže Lock. Keby ti niečo ešte ležalo na srdci, napíš do sťažností, nie sem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •