Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: CS1.6 Špecialne Jednotky, Vysadkári, Komando, JTAC, Potápači,

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS1.6 Špecialne Jednotky, Vysadkári, Komando, JTAC, Potápači,

    Nie toto je skôr manuál, ako si vytvoriť vlastné pokračovanie do kampane alebo bežnej mape (lebo posledná misia v kampani chýba keď sa ma rozhodnúť či prežije policajt alebo zločinec) a vylepšiť herný režim bez toho, aby to ovplyvňovalo výkon počítača a hrateľnosť.

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS1.6 Špecialne Jednotky, Vysadkári, Komando, JTAC, Potápači,

    Citovat Původně založeno Siwyno Zobrazit příspěvky
    Ja si myslím, že Kotel ma dôležitejšie veci na práci než hľadanie bugov na mapách a následne ich opravovať. Nehovorím že je to zbytočná vec, ale skôr by som dal prednosť iným veciam než hľadaniu bugov v mapách + Lezenie a využívanie textúr sa banuje, aspoň si myslím, ale na Furiene určite.
    To je samozrejmosť, veľmi sa divím tomu, že niekto kto môže normálne viesť konverzácie s Kotlom sa nenájde aby mu pomohol. Dosť to vypadá že každý len naťahuje ruku, už sem ten mód daj, už otvor ten server, už oprav hrateľnosť, už oprav bugy na mapách. Ale ani to že 7 ročný sused od vedľa, som mu raz ukázal ako na to a opravil bugy v skoro 200 mapách a ešte ho to aj baví a tu niekto kto má 30 rokov a ešte spravuje server radšej napíše "Kotel oprav mapu na mojom servery". Cez toto náradie jednoduché a šetrné na čas a tu každý očakáva že to sám Kotel ma stíhať a že je to jeho povinnosť.

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: CS1.6 Špecialne Jednotky, Vysadkári, Komando, JTAC, Potápači,

    Já si taky myslím, že je to spíš špatná sekce a hlavně špatně pojmenované téma - jako Speciální komando, výsadkáři, komando, JTAC, Potápeči - to prostě laikovi ani nic neřekne. Obecně "návod na opravu bugů" neco v tom smyslu asi pochopí každý. Jinak Kotlovi pomáhají lidi, jak jsem psala, kotel ty bloky nedělá sám, někteří administrátoři, nebo admini dělají i mapy, ale ne vše jsou k tomu umožněna práva. Nemůžeš je rozdávat všem na počkání a hlavně pokud se najde nějaká nesrovnalost na serveru, tak hráči o ni informují a kotel, nebo někdo jiný se jí snaží vyřešit, takže bych zase netvrdila, že by se na to tady kašlalo, hlavně na ty bloky a bugy. A hlavně tu pak hraje nejvíc roli čas. Toto je portál spíš pro odreagování, ne jako výdělečná činnost, takže všichni zde "pracují" ve svém volném čase, stejně tak i kotel. Já opravdu netuším co si tady od toho každý slibuje.
    Naposledy upraveno Britny; 13-07-19 v 23:13.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Re: CS1.6 Špecialne Jednotky, Vysadkári, Komando, JTAC, Potápači,

    Citovat Původně založeno Nihilus Zobrazit příspěvky
    Zdravím.

    Raz som ti o tom písal, nikto ti za to nepoďakuje, nikoho to nezaujíma, zbytočne stratený čas v nádeji, že to niekoho zaujme, prepáč, nič v zlom.

    Ak sa jedná o mapping nemá to ísť sem?
    https://csko.cz/forum/forumdisplay.php?33-Maping

    Latinsa by to určite zaujalo v jeho 'ríši'. :D


    Prepáč, je to zaujímavé určite ale v tejto spoločnosti nie, skús to na pawne a pod.
    A ďakujeme ti za obohacujúce informácie ale myslím si, že drvivá väčšina to nevyužije.

    Som rád za tvoj názor a som sklamaný že sa ti môj príspevok nepáči :(
    Avšak čakal som že sa do toho pustí celkovo okolo 5 ľudí a miesto toho sa do toho vrhol trojnásobok že ledva stíham odpisovať, takže takýchto tém ešte niekoľko založím. To že sa sem chodí 60% ľudí voziť na tom a potom zistia že sa smiali na tom čo existovalo 9 rokov WallGuard. To neriešim zaujímajú ma skutočné názory pozitívne aj také ako si napísal ty a ak ma niekto veľa otázok, nech my súkromne píše, budem mať dosť času odpovedať.

  5. #20
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: CS1.6 Špecialne Jednotky, Vysadkári, Komando, JTAC, Potápači,

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já si taky myslím, že je to spíš špatná sekce a hlavně špatně pojmenované téma - jako Speciální komando, výsadkáři, komando, JTAC, Potápeči - to prostě laikovi ani nic neřekne. Obecně "návod na opravu bugů" neco v tom smyslu asi pochopí každý. Jinak Kotlovi pomáhají lidi, jak jsem psala, kotel ty bloky nedělá sám, někteří administrátoři, nebo admini dělají i mapy, ale ne vše jsou k tomu umožněna práva. Nemůžeš je rozdávat všem na počkání a hlavně pokud se najde nějaká nesrovnalost na serveru, tak hráči o ni informují a kotel, nebo někdo jiný se jí snaží vyřešit, takže bych zase netvrdila, že by se na to tady kašlalo, hlavně na ty bloky a bugy. A hlavně tu pak hraje nejvíc roli čas. Toto je portál spíš pro odreagování, ne jako výdělečná činnost, takže všichni zde "pracují" ve svém volném čase, stejně tak i kotel. Já opravdu netuším co si tady od toho každý slibuje.
    Nie sekcia je dobrá len keď si to prečítaš, tak skoro všetky otázky čo sa tu podávali boli mierne až postupne odbáčajúce k úprave máp, to čo je na začiatku ako som písal je úprava herného režimu bez priameho zasahovania do zmeny v mape. Som rád za váš názor dúfam či vám budem môcť byť nejak nápomocný v iných časoch. Budem však musieť odísť. Mám nahromadených už skoro 100 správ a niektorý ľudia sú pekelne nervózny, ako keby nechápali že čo znamená, že sa im budem venovať o 20 minút. :/
    Naposledy upraveno Military; 13-07-19 v 23:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •