Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: CS1.6 Nastavovanie strategii AI hracov

Stálý člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014

0 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

CS1.6 Nastavovanie strategii AI hracov

Dobry den. Dnes rozbehnem temu ktoru dokoncim az zozeniem pocitac. Tema bude prre uzsi okruh ludi.
    Ale aj tak dufam ze si ju oblubite ako tie povodne. Najdite a otvorte subor BotProfile.db ktorg mate tam kde mate nainstalovane aj csko. Ak budete niekam cestovat a nebudete mat internet mozete spustit hru s nehracskymi postavami ktore si tu mozete upravovat. V rychlosti vysvetlim co je k comu. Uz som stratil 39% baterie na mobile.

WeaponPreferences = nazov top zbrane ktoru ma najviac pouzivat.
    Skin = Je to aky vyzual postavi ma preferovat od 1 do 5. 5 je nahodny vyzual...
    Team = CT/T Za aky tim moze vstupit do hry. Nikdy za ten nevybraty.
    Aggresion = Faktor urcujuci ako casto sa ma v boji udrzovat v pohybe na ukor presnosti. Vysoka hodnota proti snajperom dobra. 0-100. 100 znamena ze 50% casu sa udrzuje v pohybe. Da sa dat aj nad 100 tiez to ma aj efekt ale hra je kvoli niecomu nastavena tak ze 100+ a hra po chvili padne na windows.
    Cost = 0-200 Faktor zbabelosti vysoky faktor je uzitocny pre snajperov zostanu dlho na zive, neriskuju pri precisleni drzia obranu a odstupy od nepriatela.
    Courage = 0-200 Opak zbabelosti vojaci pri vysokej hodnote zlahka klickuju bezia na nepriatela a pri behu. Strielaju. Vela riskuju ale mnohokrat intenzivne robia obchvaty za nepriatela zo vsetkych stran.
    TeamWork = Hodnota ktora ovplivnuje prepinanie medzi vsetkymi vlastnostami. Od ignorovania spojencov pri nizkej hodnote po robeniw najazdov a s davkou courage a cost balancuje medzi hojnym mnozstvom strategii. Morale = Zakladna je 100. Nastavitelne 10-200 boti reaguju na smrt spolubojovnika. Ak su umrtia sustavne alebo je moralka moc nizoa moze sa stat ze cela strana CT alebo T sa da k uteku s boja spet k snajperom na spawn alebo iny zachytni bod. Moralka vojakov v sektore sa scitava preto vecsinou uteka len osamoteny vojak lebo jeho moralka sa lahko lame ak zbada zo 5 nepriatelov.
    Dopisem inokedy uz mam baterku prec a horiaci telefon.
    Naposledy upraveno Military; 19-07-19 v 15:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání