Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: Rekapitulace současných map

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Virgins: ty sa divis, ze ja som nemohol dokoncit mapu za 3 mesiace? Sam dobre vies, ze hned ako si mi napisal, co chces zmenit tak som ti to max. do 24 hodin poslal. Ta mapa bola hotova ale TY si mi nedokazal za mesiace dodat ten .wad od zombiebota.

    Syrius: ako ma mozes nazvat trapnym egoistom? Keby som egoista tak ti ani neodpisem na pmku, ale ja som ti to vsetko vysvetloval.
    Ake si spravil mapy? ja viem len o zm_lost_lives a to je vsetko.
    To s tym "stylom" som myslel tak, ze je vidno, ze si to robil podla mojej beta mapy. Virgins mi poslal len holy navrh kempov ktore vyzerali z hora ako obycajny obdlznik a popisal ako co. Sam vies ze som tam daval aj svoje napady, ktore v podstate syrius okopiroval. Tu je foto toho navrhu (samozrejme, ze mi pisal ako a co, ale aj ja som tam daval svoje veci):
    Pisal som, ze ti to nechcem posielat bez virginsovho suhlasu, lebo je to v podstate jeho mapka. Ale tvoril som ju ja a kazdy druhy clovek (VRATANE TEBA) si potrpi na tom, aby mal v mape svoje logo/meno..
    A co ze si dostal prilezitost u virginsa? Ty to tu beres ako nejaku sutaz? Mne nikdy neslo o to, aby som zhltol uspech. Ale vzdy ma potesi ked mi niekto povie, ze sa mu paci moja mapa a toto mala byt aj moja mapa.

    BTW Virgins.. pre mna je dost smutne ze vies, ako to bolo a pises ako nejaky pravnik..
    Uz to nemienim riesit. "Chci dakomu dobre a nasere ti do zahrady"..

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    Prepáč že som povedal "trápny egoista". To som trochu prehnal. Takže len "egoista". Súťaž to bereš asi ako ty. Chcel som virginsovi pomôcť a teba to štve. Spýtam sa ťa jednu vec. Neni to to isté či by som to robil podla tej mapky alebo podla tohoto? Povec my teraz čo je na tomto pláne ťažké realizovať? Máš pravdu. Koho by to nepotešilo keď niekto povie že máš dobrú mapu. Síce to mala byť aj tvoja mapa ale už není. A takisto ani moja to není. Aj tak si ju mal len vytvárať a ja takisto. Tento plán je presne to isté čo je na tej mapke. To že som ju robil podla mapky čo si vytvoril ty ale zas navrhoval virgins (a to je hlavné) alebo podla tohto plánu čo takisto navrhoval virgins je podla mňa určite to isté. :) Takže nechápem čo riešiš. Kebyže povieš, to meno ti do tej mapky dám. Mne to je srdečne jedno ja sa o to netrhám. :)

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Nejde o to ci v mape mam, alebo nemam meno. Ide o princip a ty si to stale nepochopil. Skus si to, co sme si tu pisali citat kazdy den pred spanim a snad pochopis.
    ... a mna nestvte ze si mu chcel pomoct. Mna stve ze si to vyslovene okopiroval a teraz tu pises, ze nic nekopirujes a ze som trapny egoista.

  4. #19

    Re: Rekapitulace současných map

    Otázka od věci.Zde se rekapitulujou mapy nebo se tu píšou romány hádek?
    Nejlepší by bylo kdyby jste se vy 3 spojily a nedělali na vlastní pěst.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    Greyi? a ty jsi neokopiroval toronto? army? nechci se vám do toho srát, ale grayi, prakticky ty mapy jsi taky okopíroval, něco přidal a dal tam svoje jméno .... ;) já sem taky okopíroval prvky z camp_zone_beta_2 do mojí camp_zone_new ;)

  6. #21

    Re: Rekapitulace současných map

    Napsal jsem ti, že jsi mapu určitě ovlivnil, díky tobě žila pár měsíců a pak umřela aniž by jí někdo viděl, nebo hrál. Prostě kdyby si jí dokončil ty tak si tam dáš poděkování jaký chceš. Já jsem byl vdečný i za to, že jsi mi chtěl vyhovět, ale co mám dělat když jsi o mapu přišel. Pomáhám vám mapy prosazovat, pomáhám vám se změnama a radim a nikdy jsem po nikom poděkování nechtěl a taky jsem ho nedostal. Tři kempy jsi udělal na zm_army_new jak jsem ti radil a je tam moje poděkování? Zlobil jsem se na tebe, nebo ho vyžadoval? Ne nechal jsem to na tobě a nechal jsem to i na Syriusovi
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 13-03-11 v 18:02.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    sedly: Viem, ze tato tema je o niecom inom, ale tyka sa takisto map na servery, takze to nie je az tak odveci..
    ZombieBot: Hej, mas pravdu. Army som prerabal koli tym lietajucim krabiciam vo vzduchu a celkovo cudnym texturam. Toronto bolo mne a virginsovy luto odstanovat, a preto mi dal navrh, ci ho neprerobim, aby to nebol az taky masaker.
    Virgins: Umrela? No ja neviem, podla mna bola hotova, az na ten .wad subor. Prepac ale teraz napisem nieco ine, ako pises ty. Ano, so zm_army_new mas pravdu, tam som nedal podakovanie. Ale to boli len 3 skryse, pri dvoch z nich len male upravy. Ale co tie ostatne mapy? zm_toronto_new a zm_grey_virgins? Tam to "podakovanie" bolo a pri toronte aj je. Pri nom si mi aj pisal, ci ho tam nedam, no a pri zm_grey_virgins by to bola automatika.
    ZOMBIEBOT+VIRGINS: Inak, to je prave ten rozdiel.. mapa zm_grey_virgins ani nebola odohrana a uz sa dockala """remake-u""", no tvorcu originalneho zm_army (MuX) kazdy pozna a teda netreba vpisovat do remake-u, ze povodnu mapu spravil on.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    btw virgi? když jsem ti posílal ten wad, asi před 2. měsícema, kam si ho zahrabal?:DDD

    edit: a když tak koukam na ten plánek té mapy, tak bych asi někoho nakopal za: ,,Vyvíšené místo pro smokery ..." LOOL

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    bolo tam napisane gray :).. a mam nick grey..

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    xD

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    tak bys byl šedivej no ;) :D

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    hehe mozno by aj tebe vadilo keby ti niekto napisal namiesto zombiebot zombieplot :)

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    nějak to neřešim, dost často mě nazývaj zombiemod :) ale zombieplot je originální:D

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Kazdy sme iny.. :D

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    Toto by ma ani vo sne nenapadlo že to my budeš vyčítať keď za to kurva fakt nemôžem! Virgi my dal tvoju mapku a povedal že ju mám tak urobiť. Kebyže dostanem ten plán, samozrejme že ju urobím trochu inak. Dám tam svôj nádych. Ale myslel som že ako to je na tej mape tak presne to tak mám urobiť. A tým pádom som okopčil asi iba tie rozbité sklá v tom kempe a ešte tých ďalších pár maličkostí. Takže keď my ešte niečo chceš vyčítať tak my vyčítaj jedine toto. Ale ani za to ako hovorím nemôžem. Nemôžeš my vyčítať celú mapu, pretože takto mala vyzerať. Pridal som tam aj ja svoje veci. A myslím že aj ja som ju dosť pozmenil. Tak nehovor že som ju presne celú okopíroval. Mapa čo si robil ty nebola úplne dokončená ale ja som ju dokončil takže to neni žiadny remake a myslel som že to budeš brať normálne. Ale tebe určite nejde o tých pár vecí čo som nechtiac okopčil. Tebe ide o to že si ju nemohol dokončiť a že som ju dokončil ja. Chápem že to tak berieš že si ma nedávno učil a teraz dokončím s virginsom mapu. Ale každý sa učí a zlepšuje takže s takímito vecami musíš rátať jak tu tak aj v živote.
    Naposledy upraveno Syrius.; 13-03-11 v 20:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •