Zdravím.. Podávám stížnost proti Cas Hulit.. Po dlouhé době jsem se připojil na server.. A hráč
# 7 "Mgr.Strejda,Garfield" 329 VALVE_0:0:767353604 9 28:45 15 0 Z ničeho nic za 2 kola dal 2 fk stejnému hráčovi.. Ať je to kdokoliv ten hráč.. první fk byl za to že simon povolil hráčovi mikrofon a hráč začal říkat ohledně zrušení atrakce a nezabití hráče.. Ať měl pravdu nebo ne, nemůže dostat kill za to že narušuje simonovi hru! Na serveru byl administrátor který chodí pod nickname Cas Hulit a podobně.. Ten nic neudělal, pouze napsal do chatu "Že jsem sem chodil".. Tak kde jsme? Snad každého hráče beru stejně ne? Hráč tedy dostal další kolo volný den.. Vyběhl na střechu kde byl scout, přiblížil se ke scoutu ale scout nevzal v tu chvíli dostal další fk. Od Garfielda.. v tu chvíli jsem běžel zkontrolovat scout na střechu jestli je na místě kde by měl být.. a scout ležel přesně na tom místě, kde má spawn. Tak jsem mu řekl jestli bude něco dělat jestli mu dá přesun nebo ne.. Odpověď zněla, že ten hráč je kokot že si za to může sám.. moje odpověď zněla aby držel píču, že mi teď tedy taky narušoval simonování že ho mužu zabít taky.. A hned na to co jsem to dořekl tak mi bylo sděleno od administrátora že on mě může taky přesunout?!. Tímto žádám o potrestání administrátora. Děkuji.. Jestli ani tohle nebude stačit k tomu ukázat co vlastně zde adminuje tak já už nevím co to brzdí :-).. Přikládám demo..

+ Myslím si že Cas Hulit podle všeho je kamarád s Garfieldem tak se banovat nebude :).

http://leteckaposta.cz/830206919