Dobrý den,

Jelikož jsem ten, který prostě rád projíždí dema jen proto, aby se zasmál nad tím, jak lidé jsou totální blbci oproti zvířatům (samozřejmě ne všichni že ano).
Tak mě taktéž celkem zarazilo, proč dema která stáhnu z kotelny, prostě padají.

Možné příčiny, co jsem tak vyhledal:

1. Chyba v nahrávání - Je tu nejspíše chyba v nahrávání ze strany webové stránky zde na kotelně (https://csko.cz/dema/), asi skoro všechna dema, které byly nahrány na kotelnu a ne třeba na uloz.to nebo letecká, prostě spadla a shodila celou hru.

2. někteří nejspíše nemají aktualizovaný klient (i když je to nejspíše blbost ale co my víme..), proto dema mohou být taktéž nefunkční..
Asi nejvíce mě zarazilo od Valve: "Fixed unnecessary texture rescaling with NPOT textures." (btw. ten update je hodně zajímavý, například trochu vylepšený scoreboard a nový příkaz: mp_infinite_ammo, pokud by toto někoho zajímalo a neví o tom ani prd: odkaz do neznáma.

Závěr (za mě): možná bych zkusil jen nahrávat dema prostřednictvím letecká pošta, v případě, že by to pořád nefungovalo, možná bude tedy příčina úplně jinde. Předpokládám, že nad tímto jsem nebádal jen já, nebylo by na škodu, kdyby se taktéž mohli vyjádřit i ti, kteří o tom také něco ví (nějakou tu teorii).

Píšu to jen proto, aby jsem se mohl dál smát těm podprůměrným lidem, kteří se objevují v hlášení. (ale nikomu to neříkejte jo ? xd)
dodatek: V pohodě všechna dema, které jsem stáhl ze konkurenčního portálu, fungovala (všechno bylo na letecké poště).