Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: |Ħəxā| HuΡtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

Threaded View

  1. #1

    |Ħəxā| Huηtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 273030)
    [AMXBANS] Mas 2 hodin, 58 minut a 6 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Random attack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < |Čəxā| HuΡtℯđ >
    [AMXBANS] Tvuj nick: |Čəxā| HuΡtℯđ
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:456383202
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:456383202
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.48.58.77
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.48.58.77
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Pene miluje Janinku
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (de_eldorado)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    [indent]
    E: Zdravím touto žádostí žádám UB a i úplné smazání banu.
    Byl jsem na TTT asi 20min pak se tam zjevil Penegal pod fake nickem : Pene miluje Janinku <3 začalo kolo zabil se tam asi 1 zrádce. Pak byl Penegal na budově divně koukal obešel budovu pak zalezl do jiné budovy koukal z okna a já ho viděl zespodu a (asi mapou) byla ta místnost tmavá měl v ruce gunu JÁ MĚL DOJEM ŽE TO JE AWP a mířil na hráče co byli zamnou v zadu dál na mapě, takže jsem do něj začal střílet. Schoval se a dal mi ban.. Na TTT jsem dlouho nebyl a pravidla perfektně neznám ,ale pochybuji že se normálně davá ban za hity, když vidím jak míří na "nevinné". Ptal jsem se a Euphoria mi napsal že to kolo Penegal byl zrádce.. Tudíž si myslím že AWP opravdu měl a i kdyby ne tak se to dá řešit normálně ne? Napomenutí/upozornění.. On se napojí je tam 1 kolo (nevím zda tam byl 1 kolo steam se opět bugl a neviděl jsem kdo je na serveru a TAB taky nemáčkám každých 5 vteřin.
    Takže v závěru : žádám o zrušení a smazání banu Žádám vysvětlení proč to admin ( Penegal) nebyl schopný řešit normálně a říct že awp neměl, dle mého byl jen naštvaný že jsem ho chtěl zabít když byl Traitor.. Já osobně nemám proti Penegalovi nic osobního, nijak často se nepotkáváme a nikdy jsem mu nic neudělal, pravidla dodržuji a když vidím awp automaticky střílím.
    Děkuji Hunted
    E2: Ban byl zkrácen ze 3H na 30min Po tom co mu domluvili hráči na serveru.
    Stále ale žádám o smazání banu.
    Naposledy upraveno Hunted; 17-11-19 v 15:20. Důvod: špatně se to asi načetlo idk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •