Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: drapalasjegay --> Fellow

Hybrid View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    drapalasjegay --> Fellow

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 273603)
    [AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 14 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'neustale urazanie, demencia'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < drapalasjegay >
    [AMXBANS] Tvuj nick: drapalasjegay
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:130796140
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:130796140
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 92.240.176.150
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 92.240.176.150
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Fellow >
    [AMXBANS] Server: Kotelna - Fun | csko.cz
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Dostal jsem ban za neustale urazky a demenci rekl jsem jednou drapalas je gay a dostal jsem ban na 3 dny ten hrac nebyl ani na serveru
    a pak jsem dostal permu za radeni na tsku coz i kdybych radil tak jsem jeste nevidel ze nekdo za to dostal permu a to znam hodne lidi co si radili a nic nedostali (btw ja jsem neradil jenom jsem jednou rekl myslim si ze to je Euphoria.) thats all a za to jsem dostal permu na kotelne docela me to mrzi jelikoz tu uz hraju hodne dlouho da se rict ze od malicka a pak dostanu permu za nic, tolik lidi mi nadavalo i pred adminem a nikdy nikdo nedostal ban

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Tu je ban ohladom TTT;

    TTT

    Ale ban na kotelnu aj ak vám aj bude daný Ub za to radenie tak ten 3 dňový ban vám nechám.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    A neber mě jako více osob děkuji moji partáci to možná spamovali ale já to řekl jen jednou děkuji ted tu řešíme mě ne je

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Nemám problém že dostanu ban za nadávky to přiznávám že jsem měl v nicku drapalasjegay a jednou jsem řekl do voicechatu drapalas je gay ale to mi nepříjde jako ban na 3 dny a to "radění na tom tsku" mám řešit s kým?

  5. #5

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Pravidlo č.2 ze serveru TTT:
    Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.


    Zdravím, ban za radění na TTT přes TS, či jakýkoliv jiný komunikační prostředek je velmi těžké prokázat, a proto je velmi obtížné za to banovat. Nic méně, vám to bohužel pro vás neprošlo a Admin s vámi tzv. vytřel podlahu. Na onom TeamSpeak serveru jsem byl také, a proto mohu potvrdit, že jste celou tu dobu co jste hráli TTT byli všichni 3 spolu v roomce a nechyběl tam ani Fellow v dokonalém přestrojení.
    A díky tomuto se přikláním na stranu Fellowa a myslím si, že by se mělo věřit spíše jemu, než-li jim.

    Co se týče banu za urážení hráče, urážet jste ho začali už na TeamSpeaku, kde jste si všichni tři dali ty ponižující nicky typu "Drapalas je gay" apod., což vůbec není v rozporu s pravidly Kotelny, každopádně poté jste toto negativní chování přenesli na servery Kotelny, kde jste s tím pokračovali.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Proč když tam byl tak proč to nenatáčel? když někomu dává permu tak by měl natáčet ne?

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Já jsem nikomu neradil na tsku

  8. #8

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Fellow byl a je ve velmi těžké pozici, kdyby začal natáčet přes to Tsko, tak se vám ukáže, že uživatel nahrává a vám by to okamžitě docvaklo.

    Teď už záleží jenom na tom, zda ostatní mají u Fellowa takovou důvěru na to, aby mu věřili i bez dostatečných důkazů, ale já si myslím, že by to neměl být problém, protože co by z toho Fellow měl kdyby si vymýšlel.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Ako som povedal pokiaľ budú kolegovia za UB , UB dám.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Jestli drapalas z toho nějaké psychické problémy tak se omlouvám já to bral se srandou a tu skupinu klidně smažu jestli mu to nějak vadí

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Jako já bych byl rád za nějaký důkaz nejsem si vědom toho že jsem někomu radil, a drapalas je z toho nějak psychicky špatně?

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Já přiznávám že jsem na tsku řekl jednou Myslím si že to je Euphoria. a když se pak lagnul server tak se změnila mapa na 4 houses a ani nějak jsem tam nemluvil můj nick na ts byl: Disconnected takže jestli se fellow díval na ts tak by si mohl uvědomit že jsem nikomu neradil

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Nevím, jak to všechno vzniklo, ale kompletní délky banů pro všechny adminy sepsal Kotel v našem forku a pokud se zde vyskytuje radění přes TS, tak zde je k tomu pravidlo:

    Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Skracujem na mesiac.

  15. #15

    Re: Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Skracujem na mesiac.
    Fellow, já ti aj věřím, že je to pravda, ale když už chceš podnikat nějaké takové akce, že budeš lozit někam na ts, abys usvědčil radění polohy, tak to příště udělej s nějakým nahrávacím softwarem. Nejlepší je asi OBS. Takhle bez důkazu ohledně radění by správně měli dostat UB.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •