Zdravím, dosti jsem přemýšlel zda si žádat o práva a zda-li splňuji všechna kritéria která jsou pevně dána a přeci jen jsem se konec konců rozhodl to zkusit a nechat posoudit Vás administrátory.

Začněme s představením, jmenuji se Daniel, je mi 20 let a pocházím z Ústeckého kraje města Chomutov a mezi mé koníčky patří hrát na piano.

Jailbreak kotelnu hraji již od roku 2014 a to samozřejmě s pauzama, nikoliv aktivně. Momentálně vlastním nový Steam, jelikož momentálně žiju ve Velké Británii a nemohu si ověřit svůj starý steam přes české číslo (Ztratil jsem sim kartu). Mod ovládám bravůrně, jelikož mám nahráno stovky ba-li tisíce hodin. Dokonce jsem vlastnil i jailbreak server, kde se mi povedlo napawnovat spoustu kotlovích programátorských specialit (Přehazování vězeňských pomůcek, spawnout míč na místě kde mířím atd.) dosti mě inspiroval.
Hlášení píšu minimálně na steam, spíše přes vykřičník ve hře, bohůžel nemám ponětí zda-li se tento chat uchovává. Ve hře se vyskytuji pod nickem -CoKoLaD. předchozí nick:
-CoKoLaDa. (Bohům žel mám rezervovaný tento nick na předchozí steam).

Má předchozí Steam IP: STEAM_0:1:2179779
Má momentální Steam IP: STEAM_0:1:526211476

Má předchozí IP: 91.192.35.235
Má aktuální IP: 82.34.196.147

Pár banů mám z roku 2014, poslední z roku 2017 na serveru TTT.

Osobně si myslím že jsem zajetý hráč který má s jailbreakem zkušenosti.

O práva si žádám z důvodu nastolení pořádku co se lidí u CT týče, MFK, nepochopení spousty pravidel, dohadování se o nepravdě...