Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Qve?ka --> Koprakek

Threaded View

  1. #16

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Ok, to znamená, že budem každému prípadu (doslova prípadu ne pepčovi čo tu hrá prvý raz) plieskať bany dlhé ako neviem čo nehľade na históriu, chl atď.? Ja som písal, že týždeň je adekvátny. A rešpekt medzi hráčmi sa dá získať veľa spôsobmi nie len tým, že "ha plesknem mu dlhý ban a bude ma rešpektovať". Adminmi sme od toho, že máme nervy na uzde a dávame tresty aké sa dávať majú nehľade na okolnosti (sú výnimky tzv. extrémne prípady s 20+ banmi za podobné veci či tardi čo nepoznajú hranice).
    A nervy na uzdě znamená, že s tebou může každý vyjebavat a s 3denim banem si akorát vytře prdel? Sorry ale jestli si chceš na serveru držet hráče, kterej prostě píše a provádí věci, který nejsou zrovna příjemný ostatním hráčům, tak je to tvoje věc.
    Znova opakuju, že nemám nic proti tomu, když člověk přijde, uzná chybu, omluvi se a chce unban.
    Každý ban je individuální, pokud mám dát permu jedinýmu hráči, aby to další tři začlo bavit, tak proč ne?
    Nelíbí se mi že se tu zastáváš idiotů, co lžou, nadávají a znepříjemňují hru ostatním, i kdyby byl ten ban příliš dlouhej, tak mi úplně nepřijde na místě aby si zavadel teorie o tom, že délka banu je taková proto, že je banujici admin zaujatej.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 08-01-20 v 23:37.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •