Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: JB - dementi, nadavky, úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    JB - dementi, nadavky, úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou

    úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou za účelem dokazování si svého malého věku


    bomba VALVE_0:0:158488210 CZ
    sigay VALVE_0:0:275743795 CZ - btw mrknete mu ještě na chatlog jakej je to frajer - Tu je Nejlepší je - https://ctrlv.cz/Uz3B nadaval u přes voice ale k tomu jsem nepotřeboval točit demo tak dlouhý
    VALVE_0:0:915417632 85.237.234.64 _Lea_

    demo - http://csko.cz/dema?UPD=SZ7aC3iW
    Naposledy upraveno Enjoy; 02-02-20 v 11:29.
    Keep calm and smoke

  2. #2

    Odpověď: JB - dementi, nadavky, úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou

    Podíval jsem se bohužel na celé demo, a byla to ztráta času, Lea jednou zabila CTčko, ale nevíme co tomu předcházelo - nebanovatelný.
    Bomba jednou zabil CTčko a měl k tomu důvod.
    Jediný kdo by se dal zabanovat byl sigay, že zabil jednou CTčko bez důvodu, CHL nebanovatelný.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 02-02-20 v 15:18.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: JB - dementi, nadavky, úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou

    Pokud je to nějaký dlouhý demo, jak asi hltv, tak by bylo fajn vypsat časy, kde se situace odehrávaly. Pokud je to tak, jak píše Nigga.

    1. _Lea_ Podle banlistu jí byl už daný ban, takže jsem jí udělila ban opět se stejnou délkou za obcházení.
    2. bomba - ten zabil CT, ale měl k tomu důvod, tam by sem poprosila napsat jaký a nebo čas, kdy to bylo.
    3. sigay - jeho chatlog není zase tak hrozný, aby dostal ban za vulgaritu, potom za zabití 1 CT bych to taky neviděla nějak hned extra na ban - pokud možno taky třeba napsat čas, kdy k tomu došlo.

    Ale jak jsem uvedla, někdy jsou situace, kde není zapotřebí hned všechno banovat, pokud to hráč na demu nedělá neustále, nebo je vyloženě problémový. Což jsem zjistila, že u posledních dvou nic v banlistu není, takže bych prozatím nic nebanovala. Pokud se u nich - hlavně u sigaye bude situace opakovat, už bych byla určitě pro zákaz.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4

    Odpověď: JB - dementi, nadavky, úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou

    Bomba zabil CT kvůli tomu, že ho tam CTčko nařkávalo že je kid nebo tak něco.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: JB - dementi, nadavky, úmyslný zabíjeni Ctček mezi sebou

    Zabít Ct za to, že mu říká že je kid :D :D :D dorej důvod, hale je mi jedno jak si to přeberete,kdyby přišel admin v tu dannou chvíli tak si myslím, že by to bylo jinak, takhle to je nic moc, takže můžete klidně lock
    Keep calm and smoke

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •