Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 41

Téma: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 275478)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita, obtezovani hracu sdileni osobnich udaju'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ragnar >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ragnar
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:543807496
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:543807496
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.56.141
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.56.141
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================


    Poznamka:


    Ahoj, nemyslim, ze je opravnene mi dat permanentny ban za to, ze kamoska si zavola adminku aby mi dala permu. V pravidlach nie je ziadny GDPR, nadavala aj Kataaa a taktiez zverejnovala spolu so Zyxcorom o mne udaje. To znamena, ze maju dostat permu obaja. To je aka spravodlivost. Verim, ze sa to presetri. Vdaka :)

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Bylo mi na tebe poslané hlášení, že zveřejňuješ osobní údaje hráčky - Její jméno a příjmení do chatu, dále jsem si projela tvůj chatlog pouze za dnešek a katastrofa. Neustále si tam vulgárně nadával a hráče obtěžoval. V pravidel portálu žádné GDPR mít nemusíme, to je snad každému jasné, že je to automaticky zakázané, bez svolení uživatele dávat nějaké údaje. Pokud je dávali i oni na tebe, tak poprosím o důkaz, stejný důkaz jsem dostala já.
    Permanentní ban je dáván automaticky za tohle, až potom se můžeme bavit o případném zkrácení, až se třeba vyjádří další admini + tvá reakce na tohle všechno mi přijde, že to je podle tebe v pořádku, být vulgární, obtěžovat lidi ve hře a pak tam hodit osobní údaje.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Prečo by som mal ja niečo teraz dokazovať a vyhľadávať náš chat, od toho si tu ty aby si to skontrolovala, lebo ty si mi dala ban, a ak je permanentný tak sa pýtam prečo? A pýtam sa prečo ho nemajú aj ostatní zúčastnení? Netvrdím, že vulgarnosť bola namieste ale vyprovokovali ma zyxcore a kata, takže som na to reagoval tak ako som reagoval. Buď daj ban permanentný všetkým alebo nikomu. TO si tu ako budeš robiť čo chceš? Zavolaj sem iného admina, ty si zaujatá lebo kataaa je tvoja kamoška. Vulgarnost nebola na mieste ale vyprovokovali ma a ako mám vedieť, že platí aj niečo čo nie je v pravidlách?

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Kontrolovala jsem chatlog hráčky, které si nadával a zveřejnil údaje a ona nic na tebe nezveřejnila + do vulgarity cos předváděl ty to měla daleko. Já nejsem zaujatá, v první řadě tebe neznám, neznám ani Katu - pouze jsem dala ban za účelem hlášení. A pokud si ty stěžuješ na někoho jiného, že něco dělal, tak to není ani moje povinnost dodávat důkaz, jako spíš tvoje. Hádat se s tebou nechci, tak si počkej na ostatní vyjádření teda, když o to tolik jde.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Čiže ona bola len trošku vulgárna a ja veľmi vulgárny? Počúvaš sa? Vyprovokoval to zyxcore, ja som reagoval hlavne na neho. Pýtam sa prečo mám ja perma ban a oni nemajú nič? Vysvetli mi to?

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Ona nebyla skoro vůbec, já tu řeším snad tu Katuu, nebo jak se jmenovala, ne žádnýho zyxe. Permu máš automaticky za zveřejnění bez jejího souhlasu jejich osobních údajů. Které nikdo nezná a ty to tam píšeš. Už sem ti to psala hned v první příspěvku, tak čti pořádně. Já řeším pouze ban udělený na základě tohoto + jako dodatek si tam byl vulgární a měl nemístný poznámky. Ona tam na tebe nic nezveřejnila, ani na tebe nějak nenadávala, spíš ti psala, abys toho už nechal, ale ty si pokračoval. Proto ona nemá ban, stačí to jako vysvětlení? A nikde nevidím ani omluvu vůči ní, vůbec nic. Takže prozatím budeš mít permanentní ban, dokud se k tomu nějak kladně nepostavíš a nepočkáš na ostatní adminy co tedy se k tomu taky vyjádří - tuto část už znovu opakuju. Pak jak se na tom ostatní shodnou se můžeme bavit dál, či se ban ponechá, nebo bude zkrácen.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    V pravidlách nie je zakázané napísať meno iného hráča, teda ban je neoprávnený, nakoľko som pravidlá neporušil. A nevidím dôvod ospravedlňovať niekomu kto začal prvý urážať mňa, asi toľko k tomu. Začal Zyxcore ja som reagoval a kata sa pridala.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Tak:


    ragnar : cerv hodim ti jej fb aby si vedel o o si priiel :D :D :D

    |x| Hut (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
    corona is joining the Counter-Terrorist force
    DaK1nG : aspon si uprimna

    DaK1nG killed stefan with awp
    honduikoss (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
    Frajtra.Cz. (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
    Reedbull (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
    ragnar (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
    |Ħəxā| Huηtℯđ ღ killed 잃어버린 영혼 with ak47
    fRagroth killed red bull with awp
    Time Remaining: 26:46
    |Ħəxā| Huηtℯđ ღ killed VLADZY123 with ak47
    *** Radko :D killed Lavi with a headshot from m4a1 ***
    Radko :D killed |Ħəxā| Huηtℯđ ღ with m4a1
    fRagroth (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
    Gulas se spenatem killed Radko :D with ak47
    Time Remaining: 26:45
    *** Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ killed Ing.!!(:.S.A.K.A.L.:)!! with a headshot from glock18 ***
    Reedbull (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
    [VIP] CerV : dej :D:
    [VIP] Kataa : Hod sem co chces :D

    Mám je zvolenie to zverejniť. Takže mi teraz ešte raz vysvetli za čo mám ban?

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    To je argument, že máš svolení, jak něco. Ale v jednom máš pravdu, nezačal sis, začal to hráč !Aliens!vs!PreDaTor! , který měl dost vulgární poznámky a ty ses k němu potom jen přidal. Zyx byl vulgární taky, ale protože ji bránil. Takže vlastně za vulgaritu bych dala stejný Alienovi + Zyxovi, když po tom tolik toužíš, tobě taky ve stejné délce + navíc bys dostal za ty údaje. To že ti někdo toto napíše, ještě neznamená, že máš nějaké svolení. Tak fakt nevím co pořád zkoušíš.

    Že ste si začali - což je v chatlogu na ni, tak to bych dala ban na 1 měsíc, tobě za údaje 3 měsíce. Zyxovi, že byl vulgární, ale měl k tomu důvod 3 týdny - o týden méně jak Alien, protože ten s tím začal.

    Zde je můj návrh a poslední. Jinak už nemám k tomu víc co dodat. Nechť posoudí i další.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Čo prosím? Za vulgárnosť mi dať ban môžeš rovnako ako alienovi a zixovi a kate rovnako. Ešte raz ako som písal mám jej zvolenie to zverejniť, takže ti nerozumiem? Aký argument, je to napísané ako facka. Neviem čo na tom nechápeš? Chcela povolila mi to, tak som cervovi ukázal, keď chcel vidieť? Nemáš pravdu a dobre to vieš. Čiže nie, nie som spokojný, ako som písal, ban za vulgarnosť dobre ale rovanko, alien, zyxcore, kata a ja, to zverejneneie jej mena mi povolila ešte raz, zjavne nevieš čítať. Hore vyššie si písala, že sa nemôže pridávať bez súhlasu. Mám súhlas? Mám a všetci to vidia, takže neviem o čom tu píšeš, čo jak kto myslel :)

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Navyše skresluješ chatlog, bolo to tak, že písal allien so zixcorom a ja som mu napísal, nech sa ukludní, začal ma urážať tak som pokračoval, zaplietla sa do toho aj kata tak som pokračoval, takže keď tu píšeš fakty, tak ich píš tak ako sú a nie tvoje vymysléné bájky.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Už prosím tě nic nepiš. Její jméno si tam zaspamoval 4x a podle chatlogu se jí to vůbec nelíbilo, ještě cizím lidem. Upřímně já žádný tvoje napsání jako že ti dala svolení neberu. Nic nezkresluju. Admini si to sami můžou najít. Celou dobu byl klid, ale jakmile se napojil Alien, tak to začalo, první provokace přišla v čase 04-02-2020 18:44:42 a pak si to už můžou dál posouvat, jak diskuze probíhala a co si tam psal i ty chatlog A jestli tu furt budeš spamovat, tak ti už dám fakt ban na web a počkáš na ostatní.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Jasné pravda bolí, kludne ma zabanuj aby všetci videli ako sa tu domáha k pravde a rieši arogantná adminka, ktorá vidí, že bol súhlas na to zverejniť jej meno na fb a stále tu píše o tom, že to nebolo tak, pritom je to čierne na bielom. Vieš komu hovor, že nepoznáš Katu, je to jasne cielené voči mojej osobe. A neverím, že tu nie je jeden schopný admin, ktorý ti klepne po prstoch Britney, čo ma dokonca nazýva dementom na fóre. Velmi slúšne vychovanie, len kto ti dá ban za vulgárnosť, že? Má to tu veľmi veľa zhliadnutí a som rád, že všetci vidia ako to tu funguje. Peace :-)

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Ještě jednou - neznám tebe, neznám ji. Hodnotím pouze to co mi bylo posláno. Ty si ten pravý, který má co mluvit o slušným vychování. Já sice jednou někomu napíšu, že je dement, ale očividně to tak vypadá, protože normální člověk by pochopil hned první příspěvek a pořád to tu nespamoval, jak o život, že nic z toho nebyla tvá chyba atd. A ještě jako perličku vytáhneš "to je svolení, černé na bílém" Já jsem slušná, ale co je moc, to je moc. Celou dobu se tu snažím vycházet slušně, píšu at počkáš na ostatní vyjádření, ale ne. Pořád si jedeš tu svou, tak co jinýho mám udělat? Jedině dát ban na 3 dny třeba a pak se tu něco dozvíš. Ale, abys jen nadával a dělal, že si nevinný teď a já, že vulgární :D Tady, ochutnej kus sebe a pak někomu piš, at se chová slušně a není vulgární:

    dust2 only 2 04-02-2020 19:34:35 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar kktko :D
    dust2 only 2 04-02-2020 19:34:34 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar ved ja viem, že je
    dust2 only 2 04-02-2020 19:34:22 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar hlavne levne jo?
    dust2 only 2 04-02-2020 19:34:12 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar jo vole
    dust2 only 2 04-02-2020 19:34:03 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar hento len trapna vole česka kráca môže napísať :S
    dust2 only 2 04-02-2020 19:33:39 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar od teba je každý zix
    dust2 only 2 04-02-2020 19:33:26 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar chod si dať tabletky, prejebava ti
    dust2 only 2 04-02-2020 19:33:14 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar som ja viem
    dust2 only 2 04-02-2020 19:32:50 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar viem, že by si si dal
    dust2 only 2 04-02-2020 19:32:14 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar zyx utri slinu a daj si tabletky
    dust2 only 2 04-02-2020 19:31:48 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar zyx chod si vyhoniť kktko
    dust2 only 2 04-02-2020 19:31:35 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar si ukludni toho tvojho čuračika
    dust2 only 2 04-02-2020 19:31:16 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar čuraka ti môže kata fajčiť, čo sa navážaš do slovakov ty kktko?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: ragnar --> *Britny

    Ale to, že to bola sebaobrana na zyxcora, ktorý mi bude nadávať do čobolákov nespomenieš. Celá ty, len si tu honiť ego a prekrúcať chatlog. Keď píšeš A, píš aj B :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •