Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žiadosť o právomoc na serveroch FUN!

Threaded View

  1. #1
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    348

    Post Žiadosť o právomoc na serveroch FUN!

    Zdravím.

    Týmto príspevkom by som si požiadal právomoc na kategóriu FUN serverov.
    Informácie o mne:
    Volám sa Matej, možno pre niektorých je to stále nepochopiteľné, ale mám 14 rokov. Možno by ste si teraz mysleli, že v mojom veku je veľká výbušnosť a nervozita, no predsa len opak je pravdou. Zatiaľ som ešte žiakom na základnej škole, ale čoskoro by som chcel študovať odbor elektrotechniky. Moje skúsenosti s hrou sú mierne podpriemerné, ale časom by nebol problém sa ich doučiť. Najčastejšie a najobľúbenejšie záľuby sú napríklad ako stolný tenis, hokej, bowling, badbinton a hlavne aj samotná hra Counter-Strike 1.6., v ktorej budem mať pomaly nahratých 500 hodín a na Kotelne zhruba 2 roky. Občas si zahrám aj nejaké iné servery ako napr. Dust 2 only, Jailbreak, kde si chodievam merať svoje zručnosti.

    Odkaz na moje Steam ID a podmienky, vlastnosti: STEAM_0:1:419316194
    Prezývke v hre sú väčšinou: johnyenglish, Jaroslav M., Igor Matovic. V minulosti som dostal nejaké bany spojené s menším obchádzaním, za ktorým si sám priznávam stále tú jedinečnú pravdu. Posledný spomínaný ban som dostal začiatkom júna a od vtedy som sa už len poučil k dobrému. Rád by som tentokrát pomáhal menej skúseným hráčom a zvislou čiarou im napovedať a samozrejme viem, že čiara skoro vždy pláva po tenkom ľade. Hlásenie je možné vidieť len na fóru, aj cez "výkričník" alebo aj s príkazom "/cheater," na ktoré väčšinou príde Pelargos.
    Taktiež som niekedy býval aj v TOP 12 najlepších hráčov na Paintballe, kde bolo možné ukázať svoje schopnosti.

    Všetkým administrátorom ďakujem za vaše odpovede a prajem vám pekný deň.

    Edit: Momentálne dodám informáciu, že v hre nebudem aktívny zhruba týždeň, možno dva, alebo je možné, že problém bude vyriešený skôr. Za pochopenie ďakujem.
    Naposledy upraveno LANGER; 12-05-20 v 11:52. Důvod: Doplnenie o Counter-Striku 1.6.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •