Zdravím volám sa СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ Niektorí ma už zrejme poznáte ako klasického hráča ktorý sa rád zapája do módu JailBreak.
Väčšinu svojho času trávim na Jailbreaku pretože ma to jednoducho baví super komunita a človek sa nikdy nenudí.
Ale je tu jedna moja žiadosť a to o práva na serveri... Áno máme tu už veľa ľudí v AT ale stále mám nutkanie pomôcť začiatočníkom ako čo maju robiť väčšinou keď dôjdem na JailBreak a zhodou náhod tam žiaden Admin nieje a ja som zrovna u T tak sa mu nemám ako ozvať pretože chat ignoruje a potom nastáva ta zlá atmosféra kde všetci si nadávajú pretože SIMON a jeho spoluhráč sú neschopný... Moje hlásenia nepomôžu pretože žiaden Admin nieje online samozrejme Byť adminom neznamená byť na móde 24/7. Myslím si že JailBreak mód celkom ovládam nemám problem sa zapojiť k CTčkam a rozkazovať 19tím hráčom.
Moja kariera na Jailbreaku trvá už 7 rokov možno tí starší (pochybujem) ma poznajú pod tímito menami 2013 ~Mr.^Zeuss!~ 2016 6ix9ine 2018 HuliČ a dnes používam meno СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ.
Môj steam účet je tu : https://steamcommunity.com/id/2WO7EVEN/

Za mňa je kotelna ten portal na ktorý s radostou prídem a môžem sa venovať ľudom na plno

Predom za názory vás všetkých ďakujem a budem chápať či už pozitívne alebo negatívne

PS: Prajem príjemný zvyšok dňa váš MILOVANÝ СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ