Nigga ako dostal spesla, bolo naňho každý mesiac aktívne vytvárané sťažnosti, ktoré sa odosielali samcovi.
Nigga ako žiadateľ o spesla sa snažil, bol dobrý, ovládal pravidlá, bol vzorom ale aj ritolez obecný to musíte uznať, čiže adekvátny žiadateľ na kotelnu.
Pozeral aktívne demá, snaží ss reagovať na sťažnosti to je jasné a pekné.
Lenže netreba zabudnúť na aféru penegay a nigagey+ drapals, ktorý mal dobré veci hm

No ale poďme k veci, zoberte si to hlavne z pohľadu hráva, ktorý admin robí napriek hráčom? Ktorý admin dakedy úmyselne kazil hru hráčom prostredníctvom chujovín,čo som chodil párkrát na jb vždy tsm každého zrazal a smial sa, nadávali hráči naňho, sťažovali sa.
Keby ste vy hráč, aktívne vás zráža člen a teamu a robí vám tým napriek ako by ste ss cítili?
Viz odpoveď, neni to v pravidlách, ktorého kokosa to zaujíma, či to tam je alebo nie?
Chcete prichádzať o stálych členov? Ktorý sú tu dlho, vďaka tomu, že neviete poučiť jebleho spesla a naučiť sa nekazit hru simona, keď už je ten admin?
Nepoviem ani pol slova, keby to robí hráč ale za mojich 5/6 rokov pôsobenia na kotelne, nikdy v živote som nevidel admina aby úmyselne kazil hru hráčom bez ospravedlnenia, musíte uznať, že sa Tomáš zachoval správne, riešil sťažnosť od hráča, a pravdepodobne vedel dačo viac možno na niggu a za to tak zareagoval, bohvie.

Miesto toho aby ste sa zastali hráčov, zastavate sa 1 admina, oplatí sa vám to?
Zastávať sa admina, ktorý robí napriek hráčom?
Podľa mňa, keby to je niekto iný, pošlete ho už dávno do pici.
Od grakona som čakal štipku viac rozumu ale couz.

A ďalej nejdem nič písať, chcel som Iba pointu vychytat..

Cyao