Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Stížnost na spešla

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Exclamation Stížnost na spešla

    Chci se taky přidat, vzpoura hráčů začíná :D

    Nigga je prostě špatný spešl, jak už bylo napsáno, rád přejíždí co nejlépe všechny hráče na serveru, protože podle jeho je to normální, bylo na něj podáno už strašně moc hlášení hlavně Samcovi, na chvíli přišel o toho spešla a jakej byl na serverech klid, nebylo by od věci nám teda vysvětlit jak to bylo vyřešené a vůbec,proč má spešla zpět. Nejvíc mě naštvala ta aféra když měl jako spešl pár pravomocí navíc, to už není ani normální, takhle si akorád sami kazíte kotelnu, Nigga měl slap a nějakou kravinu co zabíjela hráče ale bez toho Admin zabil - Nick, nevím jak se to jmenuje sry. Často slapoval hráče na TTT kde nemá absolutně co dělat s právama. To se říká už dobrých pár let ale pořád je to pravda, nemůžete se divit že vám hráči odchází,proč asi, na to nepotřebujete takový vysoký iq aby vám došlo, že si takhle sami ničíte herní portál. Britny, všichni víme že jsi jeho ochránkyně,jeho prdelka, ale zkus se na to občas mrknout z jiného úhlu pohledu.
    Buďte od té milosti, a vyřešte to jednoduše, už se ho zbavte.
    Naposledy upraveno Enjoy; 06-03-20 v 21:28.
    Keep calm and smoke

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Vůbec nic nevíš, tak nepiš, že jsem jeho prdélka, nebo ochránkyně. Tady zakládáš stížnost a že Samcovi bylo posláno mnoho důkazů, tak ty důkazy hodte i sem - pro adminy, protože zjevně ani jeden admin nic neviděl a hlavně vám jako hráčům se nemusí nikdo zpovídat, proč se tak rozhodlo. Já tady vidím na Niggu pořád stížnosti toho stejnýho typu, že tam někoho přejíždí, když je VD. Ale když to občas dělají aji admini, protože si to odhlasovali, tak se nikdo nemůže divit, že to budou dělat i další lidi. Byla jsem svědkem, kdy do boxu najelo VD a přejelo tam lidi, ale dostalo jen kill a nikdo si na něj nestěžoval na webu. Sice mu psali, že je dement ve hře, ale zakázaný to nebylo.

    Já viděla jinak 3 dema z TTT. Nevím, kdo dema posílal, ale na 1 demu byl, pouze menší slap, na další, se měnila mapa a na 3. byl slap, že někdo umřel a to bylo řečeno, že toho zneužil Drapalas. Na Niggu jsem dema neviděla. Takže kdo má víc dem proti Niggovi at je teda pošle na prozkoumání více adminům. Ti můžou ohodnotit zda opravdu to byl on, který práva zneužil, nebo ne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Vůbec nic nevím, vím toho víc, než ty za těch x let tady zalezlá na forku, nechci být zlej, ale pravda je vždycky ta špatná bylo by na čase, mu opět vzít spešla a už mu ho nedávat, nebuďte pořád tak vážný jak naše vláda
    Keep calm and smoke

  4. #4

    Re: Stížnost na spešla

    Pojďme to vzít naprosto jednoduše jako u každé jiné stížnosti. Máš nějaká důkazová dema, že Nigga zneužíval práva, nebo že porušoval pravidla? Pokud ano, tak tě vyloženě žádám, abys je tady dal. Veřejně. Aby se na to mohli všichni podívat a zhodnotit.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Dal jsem je Samcovi, Vám dám jedině flusanec do pití ;) můžete si to locknout
    Keep calm and smoke

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Je divný že najednou teď vám to všem vadí proč teď? Hm? To mě fakt zajímá proč to dáváte jen samcovi a pak z nás děláte kreteny co nic neví? Tady máte odpověď že ty kreteny z nás děláte vy a nikdo jiný. Že dělá bordel na serveru? Sorry ale nebudu tam na něj cihat 24/7 pošli mi dema které jste poslali samcovi pak mu toho spesla klidně sebereme ale do té doby nigga na forku kouká snad každé demo aby nám pomohl takže tak. Přestaňte brečet a dělat z nás Kreteny a třeba vám i pomůžeme

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Vadí nám to celou dobu, ale pořád se to řešilo jako kdyby nic, nebudu se rozepisovat dál, dnes mám skvělý den a nikdo mi to nebude kazit, páčko

    E btw na co by vůbec by bylo demo ? :DDDD každej ví, že měl víc pravomocí jako spešl, k čemu demo ? :D má mít spešla, kick, zaplej mik pořád, přesun snad ne?
    Naposledy upraveno Enjoy; 06-03-20 v 22:03.
    Keep calm and smoke

  8. #8

    Re: Odpověď: Stížnost na spešla

    Citovat Původně založeno Enjoy Zobrazit příspěvky
    Dal jsem je Samcovi, Vám dám jedině flusanec do pití ;) můžete si to locknout
    Samco je náborář, takže by měl samozřejmě vědět o tom, kdo jaké práva má a jestli je zneužívá. Věř mi, že se případ od Niggy řešil. Všechno, co od Samca víme, je to, že i na základě poslaných dem nelze určit, zda je Nigga opravdu ten jeden člověk, co práva zneužil. Nevím, jestli ta dema viděl ještě někdo jiný. V AF jsem nic nenašel upřímně. Proto já žádám tebe, pokud máš nějaká dema, tak je sem prosím pošli veřejně, aby se na ně opravdu mohl podívat každý. Ať si všichni mohou udělat obrázek o tom, co se dělo na serveru a aby každý zkušený admin měl možnost zhodnotit situaci. To, že nás pošleš s naší žádostí o demo někam, ničeho nedosáhneš. Akorát toho, že se tato stížnost uzavře kvůli nedodání důkazů.

    Jak vidíš, tak já tě žádám o demo, abych se na něj mohl sám osobně podívat. To znamená, že to chci řešit a ne zamést pod kobereček.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Dema jsem si promazával tak 2 týdny zpět, jediný demo co asi mám, je to co jsem poslal Samcovi, ted mi řekni, co je těžký na tom zjistit, zda to byl nigga nebo ne, když byl na serveru jako jedinný spešl, jestli někdo má schyzofrenii tak sry
    Keep calm and smoke

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Tak ty jsi to promazaval a proč jsi to neposlal dřív když ti to tak vadilo to fakt nechápu? Takže asi tak pokud tam něco hezkyho najdeš hod to sem a můžeme to řešit jinak si to zase promazej a brec nám tady dal

  11. #11

    Re: Odpověď: Stížnost na spešla

    Citovat Původně založeno Enjoy Zobrazit příspěvky
    Dema jsem si promazával tak 2 týdny zpět, jediný demo co asi mám, je to co jsem poslal Samcovi, ted mi řekni, co je těžký na tom zjistit, zda to byl nigga nebo ne, když byl na serveru jako jedinný spešl, jestli někdo má schyzofrenii tak sry
    Vy sice víte, že byl na serveru jako jediný spešl, ale to, že tu je i někdo jiný, kdo měl práva taková, která mít neměl, to už se neví. Proto se k této situaci přistupuje tak, že ta práva mohl zneužít ten druhý a ne Nigga (tzv. presumpce neviny). Jenže to je věc, která se řešila v AF a do které už hráči nevidí, takže nemohou vědět. Už jen to, že sem píšu takové informace se dá brát jako vynášení z AF, takže kdo ví, jestli můj příspěvek zde zůstane.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Nechci psát nic proti nikomu, ale když se nevezmou práva adminum/speslum za to, že dají prava random hráčům (drapalas a spol.) tak za co jiného už asi za nic :d

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Dědo,proč jsem to promazal? protože by to stejně dopadlo jako vždy,však chápeme, tady je vidět Nigga a Drapalas http://csko.cz/dema?UPD=l460IYte jde tam taky vidět, to zabíjení
    E mimochodem, moc dobře vím, že tam nebyl ŽÁDNÝ admin, pouze tyhle 2 šášové
    Naposledy upraveno Enjoy; 06-03-20 v 22:20.
    Keep calm and smoke

  14. #14

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Citovat Původně založeno Enjoy Zobrazit příspěvky
    Dědo,proč jsem to promazal? protože by to stejně dopadlo jako vždy,však chápeme, tady je vidět Nigga a Drapalas http://csko.cz/dema?UPD=l460IYte jde tam taky vidět, to zabíjení
    E mimochodem, moc dobře vím, že tam nebyl ŽÁDNÝ admin, pouze tyhle 2 šášové
    To je vskutku zajímavé demo, nic méně je to přes příkaz ke kterému má přístup každý spešl (/přesun), tady je vidět, že opravdu píšete o něčem o čem nemáte páru. Navíc jsem nezabíjel všechny, když toto dělám, tak pokaždé na začátku mapy nechám minimálně 2 až 3 hráče naživu, aby z toho nikdo neměl VD. Následně je samozřejmě restart

    Více obsaženo zde https://csko.cz/forum/showthread.php...621#post545621


    E: Jistě nechal jsem jich pár naživu a zbytek udělala CTčka jak můžeš vidět na tom demu.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 06-03-20 v 22:34.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Stížnost na spešla

    Tak ty tu říkáš, jak necháváš tak 2,3 naživu a přímo v demu je vidět, jak sis dal sám vd a posal jsi jedno celý kolo, dobrý, já jsem měl víc dem, ale nečekal jsem takovejhle obrat na tebe, hlavně tam byl tvůj slavný slap
    Keep calm and smoke

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •