Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Žiadosť o práva na TTT

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Lightbulb Žiadosť o práva na TTT

    + pripomínam, moje staré meno na forku bolo Dazzle, ale poprosil som Britny, aby mi ho zmenila na Buran, len pre info píšem.

    Zdravím, moje meno je Milan a touto žiadosťou by som chcel požiadať o práva na Trouble in Terrorist Town. Kotelnu hrám už dokopy 5 rokov pod menami : staršie meno - LA C0CA STICKMAN a doterajšie - Buran
    Hrám tam dosť často, baví ma to a pravidlá poznám, nikdy sa mi nestalo že by som porušil nejaké pravidlo.

    O mne :
    Nick : Buran
    Vek : 17 rokov
    Krajina : Slovensko
    Steam profil: https://steamcommunity.com/id/dedincanxd/
    Záujmy : Kotelna - TTT, šport, spanie, vzdelávanie

    Skúsenosti :
    Viem rozpoznať AB/WH
    amx skúsenosti - nízke ( amx_ban, bind j +grab, ... )
    Znalosť pravidiel - vysoká
    Vyriešiť problém s chladnou hlavou

    Aktivita :
    5/7 dní do týždňa - servery - TTT, JB 6, Aim

    Hlásenia :
    Hlásim dosť často cez !, aj na forku niekedy podám sťažnosť, na Steame rôznym adminom ( Bager, Just Do It Nigga, Jakuppp, Folowed, Spasitel, Deda z Depa, a mnoho ďalších )

    Správanie : Priznám sa, niekedy mi ujde nadávka, ale vo väčšine prípadov som kľudný, priateľský typ.


    Banlist : Nemám čistý, jediný ban za 5 rokov : https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=274676 - Vulgarity ( 1 deň)


    Niekedy si zahrám aj na JB 6, ale väčšinu trávim na TTT. Často sa nájde nejaký týpek, ktorý buď randomuje, alebo absolútne nepozná pravidlá a kazí hru ostatným, a až kým admin príde, tak
    buď odíde, alebo viacej pokazí hru druhým a kým dodám demo, treba času dosť. Bolo by mi cťou stať sa členom A Teamu na TTT.
    Za odpovede ďakujem.
    Buran
    Naposledy upraveno Buran; 11-05-20 v 19:46. Důvod: Zmena nicku

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •