Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Dust 2 - Veduci - možnost WH

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Nick: Veduci
    SID: STEAM_0:0:48357338 27 27:01 34 0

    Demo + screen: http://leteckaposta.cz/461673576

    Nezdá se mi hra tohoto hráče. Možná je čistý, kdo ví, nicméně jeho hra a dost přesné "děrování" mi nepříjde zrovna normální. Většinou děruje, když je daný protivník přímo na tom místě, když tam není tak proběhne jakoby nic. A má nějaké bany na svém účtě. Několikrát se mi stalo, že mě proděroval na místě, kde nemohl tušit, že stojím, další mapu na tom samém místě bez děrování normálně proběhl. V demu je pár případů jeho, pro mě podezřelého děrování...


    E:
    nevím proč mi demo neukazuje zaměřovátko, tak jsem si ho musel zapnout na monitoru... no možná už je to vyřešeno a píšete zde všichni clear, mě se nezdají tyto časy: 50:54, 51:19, 51:37, 52:25, 56:56:30 - všechny vesměs velmi přesné děrování, které už nikdy potom neopakuje a to tam je kol několik...
    a ted spekulace - v čase 52:47 se podle mě podíval na chvíli na hráče a zamířil si na něj?
    v čase 54:28:20 - se opět podívá na hráče přes stěnu a opět si na něj zamíří?
    v čase 56:56:15 - zaměřuje AWPčkem a najednou vidí hráče vlevo? jak ho viděl však zaměřovátko tam je tmavé? nebo jde o nějaké nastavení ?

    Proti tomu hráči nejsem nijak zaujatý, jen mě fascinuje s jakou přesností děruje a i když sem tam nemá moc přehled, kde, kdo je, tak jindy má až moc velký přehled (ale to je můj názor)
    Naposledy upraveno Musik; 17-03-20 v 19:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •