Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: [ archivace 16.4. ] mmmmmmm --> Madrfakr

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    [ archivace 16.4. ] mmmmmmm --> Madrfakr

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Madrfakr.
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'ok'
    [AMXBANS] Delka: '1 den'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:5906813'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '89.177.61.82'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] =======================================


    Poznamka:


    Dekuji. Nauc se hrat, Madrfakr.

  2. #2

    Odpověď: mmmmmmm

    Nemusíš děkovat. Neustálá provokace a otravování hráčů. Pár dní zpět si za to již potrestán byl. Ode mě UB nedostaneš.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: mmmmmmm

    Alespoň si odpočinu, naberu síly a za 2 dny to tam přijdu vyškolit. Já nevím, co všihcni proti mě mají. Vždy jim píšu, ať se ode mě učí a nikdo se zatím nezlepšil. Buď jsem špatný učitel, nebo prostě z hovna diamant neudělám, že jo. To zrovna nepatří tobě madrfakře, ty jsi ještě v rámci mezí slušný hráč, ale ti hráči z LGD to je nemehlo vedle nemehla. A to ted nemyslím nijak zle, to je jen pouhý fakt. Někdo jim to konečně musel říct, protože hrát několik let jako MIRECKSC a být úplná nula po tolika letech, to chce vážně velkou dávku trpělivosti.

  4. #4

    Odpověď: mmmmmmm

    Na serveru často vídám posměšky a hate na klan LGD a jejich komunitu. Já osobně s nimi žádný problém nemám a ani nevidím důvod proč Ty by si ho měl mít. To že neoplývají hráčskými dovednostmi a skillem je přeci úplně irelevantní. Oni se tou hrou baví, každý den se tam sejdou a tráví spolu čas. Proč Ti záleží na tom jestli jsou nemehla a proč chceš aby byli lepšími hráči? Provokace jde vždy z Tvé strany. Jestli chceš těžší protivníky, tak choď na server 1, kde zpravidla bývá hra těžší. To, že schválně vyhledáváš jejich přítomnost na serveru jen dokazuje, že Ti jde o cílenou provokaci. Odpočiň si a vrať se moudřejší.


    E: důvod upraven v banlistu
    Naposledy upraveno Madrfakr; 15-04-20 v 15:37.

  5. #5
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: [ archivace 16.4. ] mmmmmmm --> Madrfakr

    Přepiš důvod na normální prosím tě. Takto se bude špatně dohledávat, za co ten ban vůbec byl.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: [ archivace 16.4. ] mmmmmmm --> Madrfakr

    Důvodem mého banu byla má reakce na neustálé obtěžování ze strany klanu LGD. Slovní nadávky, vyhrožování, že dostanu po papuly, psaní v uzavřené skupině na fb, že jsem svině a podobně, že si to se mnou kluci vyřídí. To vše prosím jen za reakce na jejich skóre a herní projev, který je k pláči. Opravdu nevím, co madrkafr vyvádí, ale dávat bany za napsání: jak se terko máš?, pěkné skore Spartaně, Pěkně kluci, ratataa, učte se. Kde je nějaké vulgární slovíčko? Žádné jsem nikdy nenapsal, na rozdíl od klanu LGD :) Jsem označován za teplouše, joudu a šulína, a to je v rámci pravidel? Mělo by se měřit stejným metrem.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ archivace 16.4. ] mmmmmmm --> Madrfakr

    Ahoj mmmmm,
    Nedostal si ban za vulgaritu, ale za provokaciu a kazenie hry inym hracom. Svojim spravanim im zneprijemnujes hranie. Preto Ta prosim, spravaj sa na serveroch slusne a nerob problemy. Budu Ti hraci za to vdacni.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •