Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 78

Téma: [ kopie k nahlédnutí - komplet ] Hns - Strafe Helper (rn)

  1. #46
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Ja si nemyslím, že to bol fail ban keďže cheating potvrdili 2ja najspoľahlivejší ľudia v tomto obore. Môj osobný fail boli iba argumenty, ktoré som použil. Vďaka fykseNovi a zoidovi za detailné preskúmanie dem.

    Myslím, že sa to môže uzavrieť nie? Alebo sa tu ešte bude čakať na nejaké dohady o tých bodoch čo vypísal fykseN.
    Čakal som že použiješ tieto argumenty. Mýliš sa.
    To že zoid a fyksen našli niečo v cvaroch o čom som ja ani nevedel a dávam to za vinu programu RazerSynapse/windowsu10 je pre teba zázrak. Nie zázrak preto lebo to potvrdzuje že si mal pravdu, zázrak preto lebo sa ma nakoniec predsalen možno zbavíš.
    Dal si fail ban, zabanoval si ma za strafehack, ktorý rozhodne nemám a som ochotný dokázať to live videom z mobilu. Bohužiaľ pre teba, svojím správaním si nám chcel ukázať, že to tu máš pod palcom, že si nedotknuteľný a nikdy sa nemýliš. Myslím si, že by si za to mal zaplatiť, ale je to môj názor, nikomu ho nevnucujem no pomôžem ľuďom si ten názor vytvoriť: http://leteckaposta.cz/952447113 + http://leteckaposta.cz/775091208

    Fyksem a Zoid to vyvrátili a řekli, že to není WH, ale AB
    Není cheat ako cheat, vy ste hovorili že mám "WH", to čo našli zoid a fyksen by som ja prirovnal k cheatu čo hráčovi nedáva žiadnu výhodu ( žiadny taký mi ale nenapadá. ) Každý jump admin určite z môjho gameplayu pochopí, že daná anomália ktorá sa našla v cvaroch je proste useless, nedáva mi to nič, ja som si to do pc nedal, som nevinný a nezaslúžim si za to ban. A nechápem, prečo by som mal byť potrestaný za to landemo.. na deme od Sewella nemám žiadne cheaty, resp sa to nedá dokázať. Moje strafy robím ja sám, za ne mi dal Revan neoprávnený ban.

    Celú situáciu by som prirovnal nejak takto: Sused na mňa zavolal políciu lebo ma nemá rád, jeden policajt prišiel, hneď mi dal medzi dverami bombu a odišiel. Ja som sa nasral, zavolal som políciu zas a poslali mi tých najlepších policajtov v meste. Ja som bol veľmi ochotný ukázať im každý kút môjho domu. Našli tam mŕtvolu.
    Ako to mám teraz obhájiť takúto situáciu? :D Používam všetky možné argumenty, aj tak mám pocit že mi nikto neverí..
    Naposledy upraveno sef; 19-04-20 v 09:35.

  2. #47

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Môj osobný fail boli iba argumenty, ktoré som použil.
    Tvůj osobní fail byl hlavně to, jak nestandardně si řešil hlášení a ukvapeně hráče zabanoval. Hlavně kvůli tomu vzniklo celé divadlo a nesmyslné přesouvání threadu tam a zpět.

  3. #48
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Tvůj osobní fail byl hlavně to, jak nestandardně si řešil hlášení a ukvapeně hráče zabanoval. Hlavně kvůli tomu vzniklo celé divadlo a nesmyslné přesouvání threadu tam a zpět.
    Úžasné. Ešte nejaké detaily? K tomuto som sa asi 3x vyjadril na discorde ale o tom nemáš informácie asi či? Najlepšie je posudzovať situáciu, o ktorej nemáš kompletné info a kopať nohami naokolo kto čo posral zo sedadla spectatora. Navyše tu sa rieši už iba dôvod banu alebo čaká či sa sef dokáže obhájiť nie čas a flame okolo toho takže tvoj post je mimo tému.


    Ja v tomto celom verím fykseNovi a zoidovi keďže sú nejaký ten level nadomnou v tomto obore a vedia posúdiť celé demá inside out. Pochybujem, že si sef dokáže obhájiť niečo čo je natvrdo dané ako input/output. To je úplne to isté ako keby pri AB začnem počítať podľa osí x,y,z. Tiež sa to nedá okašlať.

  4. #49
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    jak nestandardně si řešil hlášení a ukvapeně hráče zabanoval.
    Tu by som ťa rád opravil madr, on zabanoval admina.

    Môžeš sa prosím vyjadriť aj 4x? Lebo si už nespomínam na to, čo si písal na DC, okrem neustálych urážok aký som pajác a ako moc ťa seriem.
    som sa asi 3x vyjadril na discorde ale o tom nemáš informácie asi či?
    Si veľmi skúpy na info, dôkazom toho je aj moja situácia kde som ťa x krát musel kontaktovať a x krát si ma ignoroval / urážal.

    Potvrdil sa cheating na deme od Sewella? Neviem, chcem to zistiť a prípadne sa obhájiť. Preto ešte není koniec a ja sa nevzdávam.

    Na deme kde hrám s "botmi" sa našlo niečo o čom som ani netušil že mám, to je ako keby si chcel potrestať každého čo má omylom/bugom odstránený flash z cstrike, ide sa zahrať s botmi a potom dostane ban na kotelnu.
    Naposledy upraveno sef; 19-04-20 v 17:35.

  5. #50

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Úžasné. Ešte nejaké detaily? K tomuto som sa asi 3x vyjadril na discorde ale o tom nemáš informácie asi či? Najlepšie je posudzovať situáciu, o ktorej nemáš kompletné info a kopať nohami naokolo kto čo posral zo sedadla spectatora. Navyše tu sa rieši už iba dôvod banu alebo čaká či sa sef dokáže obhájiť nie čas a flame okolo toho takže tvoj post je mimo tému.
    Tvoje vyjádření k failu mělo být hlavně tady a ne DC. A ať se vyjádříš jakkoli, nevyvrátíš to, že si pochybil. Nekopu nohami okolo, ukazuji pouze na Tvé chování. Navíc jsi součástí AT, takže svým chováním prezentuješ ostatní kolegy včetně mě, což znamená, že nejsem pouze spectator. Takže Tvoje přesvědčení, že se můžeš chovat jako arogantní vůl, by se mělo setkat s uvědoměním zodpovědnosti vůči kolektivu.

    Ovšem souhlasím s tím, že můj pohled na Tvoji chybu nepatří do tohoto tématu, akorát mě vytočilo, když si za svůj fail označil jen špatné argumenty.

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Pani,
    opat sa to zvrhava do osobnostnej roviny, cize tam, kam by to ist nemalo...Ak sa na to pozriem z nadhladu, viaceri z nas reagovali zbrko a neuvazene, ale malo by to byt skor o argumentoch...mna (bohuzial na sefovu smolu) fiksen a hlavne zoid presvedcili o chaetingu, ktory bol potvrdeny snad tymi najlepsie sa v problematike orientujucimi panmi, ale neda mi ignorovat jeho argumentaciu. Bohuzial ale (opat pre sefovu smolu) sa musim priklonit k tomu, ze tam nieco mal, ci uz vedome alebo nevedome.
    Tak to nechajme v argumentacnej rovine a nezachadzajme do osobnych invektiv pls.

  7. #52
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Veľmi rád zostanem v argumentačnej rovine, nemám v pláne nikoho urážať hlavne keď mi ide o moju povesť a iba mi to škodí. Nechcem aby ste si mysleli že to tu spamujem a že sa rúcam, ale mám pocit že moje argumenty nepočúvate a na moje otázky neodpovedáte a potrebujem aby so mnou komunikoval hlavne fyksen a zoid, ja som není žiaden odpad ktorý si nezaslúži ani štipku ich pozornosti, som človek takisto ako každý jeden z vás a preto cítim takú nekonečnú krivdu, keď dostávam v tejto situácii ignor...
    Zo situácie je úplne jasné, že rešpektujete názory zoida a fyksena, nijako sa vám nečudujem, pretože ich názor rešpektujem aj ja. Do veci ale nevidíte a nechápete to tak ako oni, nevidíte závažnosť môjho prečinu a neviete poriadne usúdiť aký trest si zaslúžim. Problém je však v tom, že zoid a fyksen sú objektívni až moc, neberú na zreteľ žiadne motívy, našli niečo čo reálny človek neurobí, povedali že je to cheating a pre nich je táto vec uzavrená. Ja sa snažím komunikovať a riešiť. Chápem, že vám je z tejto situácie už väčšine len nepríjemne lebo furt otravujem a dožadujem sa vysvetlení... za to sa vám úprimne chcem ospravedlniť, robím to preto, lebo mi na tejto komunite nesmierne záleží.
    Spolupracujem s astebom, ktorý je vážený hns hráč, vzhľadom na to že má pozná z dustov a vie že som čestný človek, rozhodol sa mi pomôcť... Aktívne sa snažíme spoločne prísť na to, čo spôsobilo danú anomáliu v cvaroch ( týka sa to tých 9x scrollov ktoré bližšie opísal fyksen )

    Ale dnes mi napadli ďalšie vážne argumenty ktoré som predložil vedeniu nech ich dajú do AF a nech sa to porieši dôkladne... Nikto nevie či sa opätovne dočkáme zoidovej pozornosti a či mi bude odpovedané na moje otázky ale zopakujem základné pointy ktoré sa snažím dostať medzi vás, nemusíte s nimi súhlasiť, len prosím nech nad nimi porozmýšľate:
    1) Demo z NEW GAME som posielal za účelom aby sa očistilo moje meno, stal sa však úplný opak a našla sa v tých najzložitejších commandoch anomália ktorú neviem zatiaľ vysvetliť, no aj keby som mal cheaty v NEW GAME, rozhodujúci faktor či dostanem ban na celú kotelnu by to byť nemal.
    2) Ak sa preukáže hmotnými faktami, že som cheatoval na deme od Sewella a nebudem schopný ich vyvrátiť... Budem ticho a vzdám to tu.
    3) Demo od Sewella je kľúčové a malo by rozhodnúť o mojom treste. Ide o demo zo serveru Hide & Seek kotelny, kde som bol zámerne provokovať Sewella aby si ma natočil a dal na fórum.
    4) Momentálne som primárne hráč módu TTT, na kotelne mám nahraných 1200+- hodín, na kotelňáckom hns som nestrávil viac ako 3 hodiny herného času ( údaj je odhadom, proste na hns nechodím... chodím len občas na hns training a herný čas tam budem mať okolo 100hodín ) *ak by sa tieto údaje dali dohľadať niekde, poprosím o to..
    5) V prípade že sa nespochybniteľne preukáže výskyt anomálie aj na Sewellovom deme, žiadam o trest primeraný váhé takéhoto absurdného cheatu, ktorý mi nedáva žiadnu výhodu oproti ostatným hráčom.

    O každom bode som ochotný diskutovať viac do hĺbky, nemám čo skrývať, som nevinný a mám to tu rád. O čas ktorý som čestne vložil do tejto komunity nechcem prísť, nikto mi ho nevráti a budem zaň bojovať do poslednej sekundy.
    *Som ochotný spraviť hocjaký postup, cez teamviewer / mobilné live video / rozhovor na DC, ktorý by dokázal to, že ak som mal nejaké cheaty, nevedel som o tom, nezneužíval som to a som nevinný.
    Naposledy upraveno sef; 19-04-20 v 21:02.

  8. #53
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Hele, ak tu chcete riešiť mňa, tak si založte ďalší thread so sťažnosťou ale bude mi cťou vás nasrať ešte viac.

    Ale k téme radšej. Napájal si sa niekedy na nejaké zahraničné servery? Mizivá šanca podľa mňa je, že napojením na cudzí server sa niečo stiahlo či upravilo a ty ako sám tvrdíš si ani nevedel, že to tam máš a bral si to ako niečo čo je normálne.

    A pre objasnenie fykseN dostal do rúk demo, prešiel ho checkerom, zistil čo je tam zle a to vypísal nič viac. Keďže tie veci sú dané ako input/output hry tak ďalšie veci ho zaujímať nemusia. zoid prešiel demá tak isto s tým istým výsledkom akurát sa tu nerozpisuje na 200 slov + má skúsenosti zo strany hráča, admina a cheatera takže to vie posúdiť zo všetkých ohľadov. To len k tomu, že prečo to s tebou ďalej neriešia.

    Jo a nemyslite si, že sa ho snažím teraz obraňovať, lebo sa bojím toho, že prídem o flek atmyna. To už by som skorej napísal GL k hľadaniu náhradníka zamňa.

  9. #54
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Je možné že som to niekam napojil a niečo sa stiahlo. Do CSka ako takého som ( okrem steelseries skinov od zlaye, nejakých máp z gamebanana ktoré som chcel odskúšať a dať ich na TTT, pár dém tuna z fórka ), nič nedával. Jediný program ktorý priamo súvisí s mojou myšou je RazerSynapse, ktorý som inštaloval s vedomím že je to proste basic program, ako keď si kúpite telku a máte k nej ovládač.. Žiadny iný program nemá konekciu s mojou myšou, ak nejde o nejaký bug vo windowse10 tak absolútne nemám tušenie čo danú vec mohlo spôsobiť. Vzhľadom na tvoje vyjadrenie si dovolím usúdiť že nijaký iný problém ako nereálne scrolly sa nenašli, preto prosím zoida alebo fyksena aby pozreli demo od sewella a dokazovali danú anomáliu na ňom... ty si mi dal ban za strafehack, v hlásení je napísané že mám strafe helper, žiadne takéto cheaty určite nemám... Na deme čo dal Sewell sa dokázať nebudú dať, pretože svoje strafy robím sám a som to ochotný dokázať aj live videom z mobilu. Tiež navrhujem, že ak sa rozhodne že som nevinný, chcem tvoj postup riešiť separátne od tejto situácie, takže to všetko teraz nechajme bokom, ďakujem za tvoju otázku, dúfam že som na ňu zodpovedal dostatočne.

    *poprosím ťa, aby si upresnil aké demá boli prešetrené democheckermi, je medzi nimi aj demo od Sewella?
    Naposledy upraveno sef; 20-04-20 v 13:39.

  10. #55
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Pýtal som sa skrz to, že raz som bol na zahraničnom serveri a nebindovalo sa mi čosi na ľavé tlačidlo myši a musel som dať komplet wipe celého cska z PC aby sa to fixlo. A čo som pochopil tak fykseN prešiel LANko a zoid obe demá.

  11. #56
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Aké výhrady boli k tomu demu od Sewella?

  12. #57

    Re: Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Spolupracujem s astebom, ktorý je vážený hns hráč.
    Jo, asteb :D před pár lety tu stál na hns afk se zaplým knifebotem a pak tvrdil, že to byl config.

    Každopádně nevím, co řešíte s cvars. Řešte spíš, jak může týpek dávat v 99% dcj stejnej pattern a skákat jak "šéf" (i když na 100aa) i když podle lan dema neumí mačkat klávesy správně a na demu z hns se sotva trefí na žebřík.

    Script, strafe helper, key filter... whatever, za mě to "jen" rukou dělané není.

  13. #58
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Jo, asteb :D
    Asteba dôkladne nepoznám, snaží sa so mnou nájsť príčinu problému, Je jediný kto sa vie vŕtať v zložitých commandoch a zároveň ma chce očistiť. Je to pre mňa týpek čo mi podal pomocnú ruku v tom najhoršom aj keď ma nepozná, a za to si ho cením.
    Vidím že nemáš ochotu riešiť všetky okolnosti, no napriek tomu tvoj názor všetci berieme ako slovo božie. Nikto není neomylný, neberieš do úvahy všetky premenné.

    na demu z hns se sotva trefí na žebřík.
    Nehrám hns, hrávam hns training, kde len skáčem LJ CJ SCJ DCJ, to vysvetľuje prečo som v súšasnosti na hns nula ale dokážem strafovať.

    Stále som ochotný dokázať, že jednotlivé veci robím ručne, nebudem súhlasíť s tvrdením že mám strafe helper / script / key filter dokým sa mi nedá možnosť vyvrátiť to. Ak hovoríš vyslovene o programe, ktorý musím so zámerom stiahnuť z netu, tak ho určite v PC nemám a nikdy som ho nemal.

    jak může týpek dávat v 99% dcj stejnej pattern a skákat jak "šéf"
    Ak aj existuje 1% šanca že som nevinný, tak to tak je.

    Na DCJ mám vlastnú techniku ktorú som neodkukal zo žiadneho youtube videa, ak tam mám nereálne scrolly tak za to nemôžem lebo neviem čo ich spôsobuje... Určite odmietam tvrdenie že skáčem ako šéf, skáčem zle, nerozumiem rozloženiu strafov... čo na tom keď mám 95%sync keď neskočím na ten skok 255+? Zaslúžim si za to ban? nie.

    Na kotelna serveroch som nikdy necheatoval a nikdy som o to nemal záujem, čo sa našlo na LAN deme nedokazuje na 100% že to bolo použité aj na kotelňáckom hns a nemôžem byť za to trestaný. Ak mám právo na presumpciu neviny, žiadam o ňu. Nemal som žiaden motív cheatovať, jump adminov nepoznám a nemám záujem z nich robiť šašov, chcel som len provokovať Sewella lebo ma neprávom obvinil z cheatingu. Za túto chybu som už teraz draho zaplatil.

    Script, strafe helper, key filter... whatever, za mě to "jen" rukou dělané není.
    *Live video z mobilu ti posielam do súkromnej správy, je na ňom vidno ako zapínam na novo PC, potom ako hrám na NEWGAME, potom ukazujem Task managera ( procesy + StartUp) + ukazujem kolečko na mojej myši. Kto by mal o toto video záujem a chce si ho pozrieť, nech mi napíše SZ alebo nech si ho vypýta od zoida.

    Rozhoduješ o osude človeka ktorého nepoznáš, mohol by si si aspoň dať tých 6 minút námahy a pozrieť moje video kde je jasne dokázané, že všetko robím ručne.
    Naposledy upraveno sef; 20-04-20 v 18:42.

  14. #59
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Jako nevím co je na tom pravdy, ale prej fyksen a nevím jestli i ty zoide jste koukali na jiné demo, které poslal. Tady jde spíš o demo, za které byl nahlášený - od Sewella. A to je klíčové, jestli na jiném demu se potvrdil cheat na 99% už teď, tak čistě jen z mého neprofesionálního pohledu by se to brát nemělo. Jak už jsem psala - demo sem neviděla, bylo by mi to k ničemu, nerozumím ani ničemu co se tam děje, jen že si hopsá, nerozumím tomu ani co se tu občas píše - ty zkratky, čísla - protože mě ani jump nikdy nebavil, nezajímal, ale z mého pohledu to vidím, že on udělal něco co si myslíte, že není možný udělat pomocí ruky, ale třeba se mu to zrovna povedlo a to se vám zdá jako cheat, jako beru to pouze jen z toho co tu tak čtu. Už mi ani logicky nedává smysl, že by se musel volat fyksen, který je v tomto jednička, aby kontroloval například Sewellovo demo, když Sewell je úplně nějaký podprůměrný hráč co hlásí cheaty, které dokáže banovat i Grakon (teď to neber hlavně ve zlém) Teda tohle platí pokud se fyksen na to demo díval, jestli fakt ne, tak je hloupost tady prosazovat cheat z jinýho dema, co ani nemá s kotelnou nic společné. Já uznávám nejvíc Zoida, protože fakt dokáže těmto druhům cheatům třeba porozumět, ALE nikdo není neomylný. Sef se tu snaží všechno argumentovat, mně to zní i logicky a ne jenom mně, více adminům - i těm nahoře.

    Prostě ať se důkladně prozkoumá to Sewellovo demo a pokusit se na to dívat i z té jiné stránky, že nemusel mít žádný cheat, ale že to nějak dokázal i obyčejně rukou. Protože opravdu mi nejde do hlavy někdo, kdo má fresh práva na jiném serveru a šel by si jen tak zapnout tam, kam vůbec nechodí, protože je tam zrovna Sewell. Už kvůli takovýmu člověku by mi to opravdu za to nestálo. Tohle je asi jediná má logická myšlenka jako argument na to, že je sef čistý, když zbytku nerozumím.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #60
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    To už zasa blúdime do toho, že "na tom sa dajú potvrdiť cheaty tak screw jump adminov"? LAN demá, cfg sú pri jumpe strašne užitočné veci, z ktorých sa dá pomerne rýchlo vyriešiť či hráč cheatoval alebo nie. To, že sa vám tomu nechce veriť je jedna vec ale neobraňujte si ho plís silou mocou ako u whoima (lurkyho). Ak reálne necheatoval tak si nájde sám argumenty na obhajobu ak to je vôbec možné ešte z tých DCJ.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •