Zdravíčko,

dostal jsem pár ideí na Jailbreak, se kterými bych se chtěl podělit, budu rád samozřejmě za každý názor (kromě Aldoma :D).
1. Nové módy - Vím, že některé módy nemůžou být originální, ale dostal jsem nápad na dva, které by originální byly.
Paintball mod - Není třeba komentovat.
Who let dog´s out? - Ctčka by se proměnili v psi (jakýkoliv typ) a naháněli by teroristy, kteří by měli normální texturu, a házeli by po nich tenisáky. Ano zní to dost náročně, ale myslím si, že by to patřilo mezi zábavné módy (jako je chicken mod) samozřejmě je to jen návrh a věci se můžou měnit, ale záleží mi na té kmenové verzi se psi.. případně bych k tomu prosil nějaké dodatky vy kreativní hlavičky! :D
2. Nové věci k teroristům.
2.1 - Přidání věcí do shopu: K tomuhle by se hodilo fakt něco za těch 16.000$ - měl jsem pár úvah, byl tam deagle s jedním nábojem, potom takové ty domácí vyrobené pistolky co střílí hřebíky.
K poslední věci tady v shopu pro teráky, by bylo něco, co by bylo only pro VIP... A to je medkit, který by se hodil na mapu, která nemá lékarničky nikde krom zbrojky, jste hledaní potřebujete heal, medkit ideál-healoval by např. 50 hp (nějak to vyvážit, aby to bylo fakt vyrovnané)
2.2 - Další věcí, by bylo třeba jednou za 3 kola věc, která by se jmenovala lucky coin nebo něco v tom smyslu... maličká věc, kterou kdyby vězeň našel, dostal by peníze nebo nějakou vězeňskou pomůcku, hodně by to obohatilo hru a přidalo tomu ten šmrnc, jelikož to nebude mít stálou pozici, a může to najít každý, ale opravdu každý.
3.Poslední věcí je přidání věcí do /simon menu: 1 - Líbila se mi věc, která se vcelku hodně zazdila a to je gravity, simon by mohl nastavit vězňovi gravitaci, samozřejmě né ve svůj prospěch když někdo dělá vzpouru, ale v rámci vytvoření svojí vlastní atrakce.
2 - (tohle je i na GS tak nezdůrazňovat) bylo by to stavění nějaké plochy - trošku jak na basebuilders, ale nebylo by to jak na ostatních serverech...



Děkuju za pročtení a ohodnocení. Aldome ty se nevyjadřuj díky :D (kvůli tomu co jsi psal u Blua)

Krásný zbytek dne. TheLordStar.