Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: [ archivace 26.4. ] Reformed --> Milk CZ

  1. #1

    [ archivace 26.4. ] Reformed --> Milk CZ

    Vypis z konzole:

    detaily
    Hráč REFORMED
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:161349213
    IP adresa 193.165.96.107
    Udělen 21-04-2020 - 03:11
    DĂ©lka BANu 10080 minut
    Vypršà 28-04-2020 - 03:11 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 54 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] Blbecek z GS (fragovani, trollovani a neschopnost)
    BAN dal Admin Milk CZ (Milk CZ)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6
    Předchozà bany 0


    Poznamka:


    Zdravicko,

    pred malou chvili jsem dostal ban za to, ze se snazim hrat podle pravidel a nenadrzovat hracum, kteri jsou pravdepodobne oblibenci od adminu. Byl jsem nekolikrat okriknut proc zabijim toho a proc zabijim dalsiho. Odpoved? Neuposlechli Simona.

    Pravidlo pro dozorce c. 19 rika: "Dozorcum je zakazano fragovat, zabijet zbytecne hrace (Priklad: bezte k bocnim stenam boxu). Tim se mysli i to, kdyz ma vezen prikaz "pustena klavesnice", Simon musi tolerovat to, kdyz se hrac pohne jen o maly kousek."

    Toto je naprosto v poradku. Ovsem kdyz hraci umyslne neustale chodi tam a zpatky nebo neposlouchaji prikazy, zaslouzi si kill. Takhle zkratka JB funguje. Ignorantsti vezni, kteri si delaji, co chteji, zkratka musi umrit, aby pochopili, ze maji Simona poslouchat. Pravidlo pro vezne cislo 2 totiz toto prikazuje. "Povinnosti vezne je plnit Simonovy prikazy a zakazy."

    Neprijde mi v poradku to, ze se me Simonka zepta, proc jsem dal kill, a kdyz ji to vysvetluji, tak mi da TK, ze ji pry nemam kecat do hry a mnoho vulgarismu k tomu. Reakce adminu? Zadna... Mozna ji jeste pochvalili, kdo vi...

    Kdyz jsem mel Simona ja, daval jsem naprosto normalni prikazy a hrace, kteri je nerespektovali, jsem zabijel. Toto je prosim pekne ta neschopnost a fragovani? Vzdyt to takto stoji v pravidlech, tak me zajima, co jsem porusil. A k tomu trollovani? Vazne netusim, o cem je rec, a rad bych dostal vysvetleni.

    A jako posledni, ac to sem nepatri, neprijde mi v poradku, ze jsou admini ve voicu vulgarni, nedela to uplne nejlepsi dojem.

    S pozdravem a pranim hezkeho dne



    REFORMED

  2. #2

    Odpověď: Reformed

    Na serveru sem byl, s banem souhlasím. Hráče si fragoval za blbosti, posílal si nás na zadní stěnu, očividně na našem portále nehrajes tak dlouho a měl by ses doučit pravidla. Dávali sme ti xx šanci a přesto si nebyl schopny změnit svůj postoj vůči hraní u CT/simonování.

  3. #3

    Odpověď: Reformed

    Samozřejmě, že souhlasíš... :) Napsal jsem za co jsem je fragoval: ne za nějaké "překliky," ale za úmyslné neposlouchání Simona nebo opakované menší prohřešky (př. hráč není schopen jít 30 sekund v čupě a proto se musí během cesty 2x postavit...). Samozřejmě, že vás pošlu na zadní stěnu, když si vás chci nějak srovnat/spočítat a potom někam jít. Toto tudíž není absolutně žádný důvod k banu, posloupnost je jednoduchá: srovnání vězňů > odchod na atrakci. Nevím, proč bych vás měl nechat běhat po boxu, když chci mít nějaký přehled o tom, co se děje. Máj styl Simonování byl takový, jaký jsem teď uvedl a styl hraní u CT jsem vysvětlil již v samotné žádosti o unban. Pokud hráči nerespektují pravidlo TT2, mají zemřít (výjimkou jsou situace z pravidla CT19, které jsem respektoval). Měli byste si primárně naučit vězně, aby si nemysleli, že jsou "králové vězení," protože oba moc dobře víme, že to tak není. Jejich povinností je zkrátka POSLOUCHAT PŘÍKAZY SIMONA!

  4. #4

    Odpověď: Reformed

    Tyvole, dal si atrakci přeskakování válců a zabil si hráče, co je normálně přeskakoval, protože sis vzpomněl, ze byl na začátku kola chvíli afk, rly?:D
    E: jen příklad, těch věci na ban tam bylo samozřejmě mnohem víc

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Reformed

    Dobrý večer

    Je evidentní, že nejsi zvyklý na chod jb na Kotelně, jinak bys věděl, že bohatě stačí hráče upozornit hitem aby toho nechal a při dalším porušení by kill byl naprosto v pořádku. V tvém případě si zabíjel za totální "blbosti" už na mapě assis, kde se T jen na sekundu špatně pohnul a hned si mu dal frag. Po pár diskuzích a "sarkastických" komentářů si to stále nepochopil a včetně mapy flyhigh si pořád dělal hrubky (na zadní stěnu, do klece jak v ZOO atd..).

    Pravidlo pro vězně číslo 2 totiž toto přikazuje. "Povinnosti vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy."
    - Ano toto je pravidlo, ale taky jsou pravidla
    Úkolem simona je hráče zabavit, nikoliv se jich zbavit.
    a
    Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečne hráče (Přiklad: běžte k bočním stěnám boxu). Tím se mysli i to, když má vezen příkaz "pušťená klávesnice", Simon má tolerovati tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek.
    - což jsi nepochopil a zbavoval se jich jak jen to šlo - včetně atrakcí, kde si jich měl 8 s tím že 1. na konci má poslední přání. :)
    To je asi ta hlavní myšlenka, kterou migranti z konkurenčních portálu stále nejsou schopni pochopit. :)

    Už pár týdnů se tu s vámi taháme po večerech/ranních hodinách, jelikož vám to asi přijde "strašně vtipný". Jestli tu chcete v klidu hrát, naučte se hlavně, jak to tu chodí a neprovokovat ostatní hráče/adminy.

    PS: K těm vulgárním výrázům: když řeknu, ať se nechováte jako čuráci ve 3 ráno, tak to snad přežijete. Jestli ne, tak se Vám za to z celého srdce omlouvám. :)
    Naposledy upraveno Milk; 21-04-20 v 04:46.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  6. #6
    Simon byl někdo jiný a byl jsem si celou dobu vědom, že ji mám zabít, akorát jsem čekal, až se nebude hemžit mezi vězni, abych náhodou nedal FK, je to jednoduché.

    Kdybych chtěl dělat problémy, tak mi věř, že to dělám úplně jinak. Chtěl jsem si zkusit zahrát a zjistit, jak to funguje u vás. To mi ale očividně není umožněno. Byl jsem mnohem mírnější, než obyčejně a maličkosti jsem, jak říká pravidlo CT19, přehlížel. Ale pokud vnímáte ignorantství jako maličkost... Atrakce jsem dával tak, jak to mám rád. Proč byste měli vy soudit jestli je lepší jedna delší atrakce s jedním přeživším nebo 7 atrakcí, kde se postupně zbavím všech? Ve finále je můj styl výhodnější pro ty, kteří by hned na začátku zemřeli a potom museli čekat 10-15 minut na další kolo. Měli byste zkrátka hráčům trochu přitvrdit a vysvětlit jim, že ačkoliv je to fun server, tak to neznamená, že si budou dělat co chtějí, že budou totálně ignorovat Simonovy příkazy a že se jim vlastně všechno odpustí (to byste jinak mohli rovnou zrušit všechna pravidla, zbraně, nějakého pitomého Simona a nechat hráče, aby si běhali po atrakcích, nebo ne?). Váš způsob řešení problémů (tedy blbé, sarkastické a arogantní narážky) nemá očividně tak usměrňující účinek, jak si vy myslíte, možná by stačilo trochu lidskosti a méně pohrdání hráči, kteří jsou "migranti". Chce to jen se trochu zamyslet i nad mým pohledem a neprotlačovat si stále tu svou jedinou a ze všech nejlepší pravdu.
    Naposledy upraveno Koprakek; 21-04-20 v 10:19.

  7. #7

    Re: Reformed

    Zdravím. Zákaz je v pořádku (akorát příště snad stačí dát do reasonu jen neschopnost).

    Dle pravidel platí zákaz zbytečného fragování. Co člověk považuje za zbytečné fragování, je samozřejmě individuální záležitost, proto bylo před pár lety s adminy dohodnuto, co přesně tím zbytečným fragováním myslíme. Společně s dalšími upřesněními jsem to sepsal ve vláknu se změnami z předposlední porady. Dovolím si citovat: "Simon musí tolerovat menší porušení jeho příkazů -> pokud vězeň poruší nějaký jeho příkaz nebo zákaz tak, že nikterak neovlivní průběh hry, může ho Simon upozornit pouze hitnutím. Pokud bude vězeň nadále takhle porušovat Simonovy příkazy a zákazy, Simon má již právo dotyčného zabít."

    V praxi to znamená to, že pokud např. vězeň začne prostě utíkat, CT mají právo ho zabít okamžitě. Pokud mají být vězni v čupu a někdo se nachvilku postaví, musí být prvně jen upozorněn.

    Co se týče vulgarity adminů, tak to bez důkazového materiálu nemůžeme nadále řešit. Kolega se přiznal k jedné větě, ale to je ještě v normě.

  8. #8

    Odpověď: Reformed

    V čem je zákaz v pořádku? Nechápu, co je normálního na tom, že si vězni porušují příkazy (odchází z místa určeného Simonem, atd.) jak na běžícím páse. Toto není v žádném případě menší porušení, prostě úmyslně porušil příkaz a to znamená, že porušil pravidla a má zemřít. A já dostanu zákaz k CT jen proto, že "vězení vlastně šéfují vězni, ne dozorci, a oni budou diktovat pravidla a povolovat killy"???

    "Pokud vězeň poruší nějaký jeho příkaz nebo zákaz tak, že nikterak neovlivní průběh hry, může ho Simon upozornit pouze hitnutím." To, že vězeň úmyslně na dobu řekněme 5-10 sekund opustí místo určené Simonem, je velmi narušující prvek a proto jsem se zabitím přestupku nedopustil.

  9. #9

    Re: Reformed

    Proč je zákaz v pořádku, ti již bylo vysvětleno. Pokud máš problém s tím, že nedokážeš určit závažnost porušení příkazů / zákazů Simona, tak bys v první řadě vůbec neměl chodit k CT, protože očividně nemáš ještě úplně ponětí o tom, jak se tady hraje a co se zde toleruje. Ani já bych se neodvážil na konkurenčním portálu lézt hned k CT, když nevím, jak to tam funguje. Máš zákaz k CT. Teď máš šanci se za vězně pořádně naučit, jak to tady vlastně chodí.

  10. #10

    Odpověď: Reformed

    Jde vidět, že vážně nejsi místní a že pravidla bereš do písmena (I když chválím, že sis je aspoň přečetl před hrou a držel ses jich. To se moc často na hráče, co přicházejí z jiných portálů nevidí.).
    Jsi z jiného portálu a proto ti připadá, že zde jsou pravidla porušována. Kotelně je v mnoha věcech volnější. Jsme na zdejší volnější atmosféru zvyklý.

    Jenom ještě dopíšu, že úkolem Simona je vězně zabavit. Ne se jich zbavit. Právě proto takovéhle fragování nemusí být Simona přijatelné.

  11. #11
    Toleruje se tady, prosím pěkně, úplně všechno. Očividně pravidla a selský rozum nikoho nijak extra nezajímají, pokud se ignorují úplně všechna porušení a pokud si hráč cestou do boxu projde deathrun nebo něco tak se vlastně nic nestalo. :) #NAPALICI

    @Latins Jde čistě o to, že s tím vším odpouštěním to vše ztrácí význam a každý si dělá co chce, vypadá to tragicky, většina vězňů nic nerespektuje a potom to taky tak vypadá. Chtěl jsem dát atrakci, kde jsem 9 vězňů rozděloval do 3 týmů po 3. Dělal jsem to na třikrát, protože se vždy najde ignorant, který buďto nejde, kam má, nebo si přechází mezi týmy, jak se mu zachce. Normálně bych to fragnul (a vlastně by to bylo oprávněné), ale neudělal jsem to. Odměna? Banánek :)
    Naposledy upraveno Koprakek; 21-04-20 v 10:19.

  12. #12

    Odpověď: Reformed

    Já vím, jak má správně fungovat "Jailbreak". Šikanování věznů a trestání všech chyb.

    Kotelna si ale vybudovala Jailbreak, který není o šikanování. Spíše si sem lidi chodí zahrát atrakce, pobavit se. Kotelna si udělala Jailbreak, co nemá kde jaký portál. Nešikanující Jailbreak. Právě proto zde hraji já. Kdyby to bylo jako na konkurenčních portálech, tak to určitě nehraji už téměř 8 let.

    E//: Dále se k této žádosti o unban nebudu vyjadřovat. Hráč má snahu. Většinu pravidel zná. Bohužel využívá příkazy, které na tomhle portálu vedeme. Jsme CZ/SK portál. Právě proto bych preferoval CZ/SK mluvu a ne ENG. Konkrétně je to "Na zadní stěnu". Klec je pro nás box. Jediné s tím fragováním vidím problém, ale to se dá odnaučit (nebo zde na Kotelně nahodíš mod nefragování).

    Dal bych mu to na 3 dny s následujícím důvodem: Neznalost pravidel (Odehraj 72hodin)
    Naposledy upraveno Latins; 21-04-20 v 10:34.

  13. #13

    Odpověď: Reformed

    Vůbec se nebavím o šikanování, jak jsem psal již na začátku, pravidlo s odpouštěním drobností je fajn (když se člověk omylem pohne nebo na vteřinu odejde), ale pokud se odpouští to, že si vězeň odejde prohlédnout spoluvězně doprostřed boxu, jak by se nechumelilo, to podle mě úplně košér není a jedná se o ÚMYSLNÉ porušení příkazu Simona, což by se asi trestat mělo (minimálně to tak říkají pravidla, pokud vím). Jailbreak je fun mod, který má ale taky nějaké základní pravidla a mechaniky, šikanování vězňů nemiluju ani já, každopádně trestání za to, že mi vězeň "skáče po hlavně" a naprosto mě ignoruje, je podle mého názoru naprosto v pořádku.

  14. #14

    Odpověď: Reformed

    Osobne by som pristúpil aspoň k skráteniu banu. Je to hráčov prvý ban a zároveň slušná žiadosť o UB. Máš šancu sa teraz 'doučiť' pravidlá na našom portáli.

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Reformed

    Odjakživa sem chodí hráči a admini z gs dělat jenom bordel. Upozorňují na jejich pravidla a hatí ty naše. Za každou druhou větou zdůrazní, že gs je lepší (všichni známe pravdu). Při banu se brání nesmysly, protože tu nehrají a neznají NAŠE pravidla. Používají u nás výrazy typu "na zadní stěnu", které nedávají smysl (ho chcete pověsit na tu stěnu nebo jak tomu mám rozumět?).. To si jako fakt myslíte, že to každý bude přehlížet? Toto opravdu nikoho nebaví a já bych se ani v nejmenším nedivil, kdyby vám příště přiletěly permy.. Jestli tady teda opravdu chcete jen normálně hrát, naučte se, jak to tu chodí a nedělejte si z toho holubník, který z 90% končí banem, protože jsou hráči prostě idioti.

    Za mě tedy podtrženo sečteno, žádný unban ani zkrácení. Příště za stejnou věc můžete očekávat klidně i permu, a to už jen za ten dodatek "gs je lepší", protože nikoho nebaví poslouchat sračky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •