Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: KatEvolved

  1. #1

    KatEvolved

    Vypis z konzole:

    Hráč KatEvolved
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:1449183650
    IP adresa 91.245.11.17
    Udělen 23-04-2020 - 15:47
    DĂ©lka BANu 30240 minut
    Vypršà 14-05-2020 - 15:47 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 21 hodin 51 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] MFK
    BAN dal Admin hauko (LukosSenpai)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)


    Poznamka:


    Situace byla takova ze byl jeden SIMON a uz rozdaval prikazy a asi 2 minuty po tom co zacalo kolo tak mu vezni napsali at da HVD tak on dal HVD ja byl na boxe abych strazil vezne zaroven i simona no a ja jsem chtel jit co nejrychleji do zbrojky aby me nezabili jenze to me zacali hitovat tak jsem je zabil no a nasledne mi da admin HAUKO ban za MFK na 3 tydny ?? to je trosku blby ne ? nemam mit zadny ban je to demence simona ze rozda prikazy a pak da HVDCKO ja jsem delal vse spravne :) poprosim o uplny unban toto neni fer dekuji pekny den

    protože při HVDČKU pokud jsi mimo ct ZONU tak tě mužou zabit a ty je ne :/ to mi řekl admin ano já tomu věřím ale jak jsem měl vědět že bude HVD když sem byl na boxu :/
    Naposledy upraveno KatEvolved; 23-04-20 v 18:00. Důvod: doplneni

  2. #2

    Odpověď: KatEvolved

    HVD Hlasili asi 3 krát a mimo toho si dnes dostal UB od Latinsa za Freekilly mimo zbrojku počas HVD a čo hneď znova neurobíš? Zabiješ 5 ludí mimo zbrojku aj keď si "vraj vedel" že sa to nesmie a aj tak si to urobil

  3. #3

    Re: KatEvolved

    Zdravím. Normálně bych hráče přesunul, ale v tomhle případě hráč dostal zákaz pár chvil po tom, co mu byl předchozí zákaz za to samé zrušen, přičemž on sám si je podle jeho vyjádření vědom toho, že nemůže zabíjet vězně mimo zbrojku. Očividně se tedy jedná o úmysl a v tom případě je zákaz oprávněný.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: KatEvolved

    Ban OK, dal jsem ti jej aj na druhou ID, kde jsi dostal předtím zákaz od Latinse.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: KatEvolved

    Dnes byl udělen ban za cheating, který je 100%. Můžeme zavřít.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •