Základne info

Nick v hre: Krista.exe, Kristen, Kristina
Vek: 23
Steam ID: STEAM_0:0:59493550
Link na steam profil: https://steamcommunity.com/id/KristenMonstre/
Banlist: na žiaden ban si za tie roky nespomínam

Bližšie info

Čas straveny na servery: hrám tam už asi 3,5 roka, s prestavkami. Niekedy viac niekedy menej, momentalne som mala znova dlhšiu pauzu ale znova mam na dlhu dobu kopec volneho času na hranie.

Pôsobenie na portaloch: ked som mala 15 rokov bola som rok a pol adminkou na portaly cs.4pc.sk neskor portál zanikol, potom som bola 2,5 roka adminkou na c-strike.cz ten portal už tiež zanikol a od vtedy hrávam Bhop tuto u vás.

Niečo o mne: Csko hrám skoro 10 rokov, najradšej som hrávala deathrun, basebuilder, only dust 2, knife. DR a BB by som hrala doteraz, ale je tam mala navštevnosť takže neni moc s kým. OD2 a knife zahram aj teraz, ale môj skill je momentalne na bode mrazu a mam slabe reflexy. Najviac ma baví bhop, ten ma doteraz neomrzel. Na steame mam malo hodín nahratých, pretože som mala ešte iný učet, ale ten som počase posunula dalej a už k nemu nemam pristup, tam som mala 1000+ hodín, no žial to už sa neda overiť. Každopadne určite teraz planujem byť aspon 5h denne na servery, baví ma to a mam na to kopec času.

Prečo chcem byť admin: Adminkou sa chcem stať preto, pretože už sa mi viackrat stalo, že som na servery videla človeka so scriptami a robil zlobu, spamoval svojimy statami v chate. Nemyslim si, že takyto hrači patria na server, preto chcem byť dostupna a vedieť zasiahnuť ked budem hrať. Komunita je tam sice mala, ale pekna. Tak isto rada spoznam aj viacej ludi prostrednictvom cska, adminovania a budem štastna ak ma pustite do vášho kolektívu.

Ďakujem za váš čas a prečítanie. Kika :)