Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: St3ny --> LukosSenpai

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    St3ny --> LukosSenpai

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=279400


    Poznamka:


    Rad bych poprosil o zmirneni nebo uplne zruseni zakazu k CT (BAN na jail serveru k CT) udelal jsem klukovinu a nezkontroloval si naboje v AWP a hodil to hracovi (Kofixovi) ktery posleze zabil SIMONA, omlouvam se a uz se to nestane. Diky st3ny (mad Zwerg). :(

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: St3ny --> LukosSenpai

    No, jestli to byl nějaký omyl, tak bych byla klidně i pro UB - 7 dní za jedno hození zbraně je podle mě i tak dost. Histroii nemáš vůbec špatnou, pouze jeden ban, že bys byl nějaký problémový + omluva přišla, tak jak říkám, já jsem klidně pro UB a podmínkou samozřejmě.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Odpověď: [ čekání na admina ] St3ny --> LukosSenpai

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=279369 ... jestli to nějak pomůže Kotelna servers mám rád, jsem oldschool hráč chvilku jsem působil na Jailu i jako spešl. Dneska ráno jsem dotáhl Latinse aby zabanoval tohodle poláka protože dělal bordel + reklama.
    Kdybych nerespektoval pravidla a nezáleželo mi na komunuitě budiž,ale 7 dní mi přijde jako by jsi se mi chtěl tímhle pomstít.
    Kaco tobě se omlouvám a co se týče fragování budu mírnejší jestli tě dožralo tohle. ;-)
    Naposledy upraveno St3ny; 03-05-20 v 23:25.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    617

    Odpověď: [ čekání na admina ] St3ny --> LukosSenpai

    Lukos banoval pretože som mu to ja nahlásil. 1x si mu to AWP nehodil, bolo to viac krát, min. 3x. 1 a 2x tam náboje neboli to 3x už áno. Ale keďže si pekne prišiel a poprosil o zmiernenie trestu, som kľudne za skrátenie a dúfam že to bolo aj posledný krát lebo nabudúce už nebudem pre skrátenie.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Odpověď: [ čekání na admina ] St3ny --> LukosSenpai

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Lukos banoval pretože som mu to ja nahlásil. 1x si mu to AWP nehodil, bolo to viac krát, min. 3x. 1 a 2x tam náboje neboli to 3x už áno. Ale keďže si pekne prišiel a poprosil o zmiernenie trestu, som kľudne za skrátenie a dúfam že to bolo aj posledný krát lebo nabudúce už nebudem pre skrátenie.
    Myslíš že bych brečel kdybych to nemyslel vážně? jsem si toho vědomý a ano jak píšeš to WIPO jsem mu házel 3x 2x bylo prázdný a na po 3x tam zbyl bohužel náboj...

  6. #6

    Re: [ čekání na admina ] St3ny --> LukosSenpai

    Hozením zbraně vězni hráč úplně podkope smysl hry a hodně naruší jeho průběh. Větší zákazy jsou v tomhle případě na místě. Samo o sobě házení prázdných zbraní vězňům je dost velká volovina, protože kterékoliv jiné nepozorné CT nemusí úplně dávat pozor a hned jak vidí zbraň, tak dotyčného zabije a to v podstatě oprávněně, protože chránil Simona a vězni nemají mít v ruce žádnou zbraň, ani když je to cvakátko. Pak na serveru vznikají dohady o oprávněnosti a VD. Prostě se tomu pro příště úplně vyvaruj. Co se týče samotné žádosti, tak hráč přiznal všechno a omluvil se plus má jinak čistý banlist. Klidně jsem tedy v tomhle případě i pro zrušení zákazu.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Re: [ čekání na admina ] St3ny --> LukosSenpai

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Hozením zbraně vězni hráč úplně podkope smysl hry a hodně naruší jeho průběh. Větší zákazy jsou v tomhle případě na místě. Samo o sobě házení prázdných zbraní vězňům je dost velká volovina, protože kterékoliv jiné nepozorné CT nemusí úplně dávat pozor a hned jak vidí zbraň, tak dotyčného zabije a to v podstatě oprávněně, protože chránil Simona a vězni nemají mít v ruce žádnou zbraň, ani když je to cvakátko. Pak na serveru vznikají dohady o oprávněnosti a VD. Prostě se tomu pro příště úplně vyvaruj. Co se týče samotné žádosti, tak hráč přiznal všechno a omluvil se plus má jinak čistý banlist. Klidně jsem tedy v tomhle případě i pro zrušení zákazu.
    Souhlasím s tebou gun patří do ruky Dozorcům a toho se hodlám už držet ;-) Byla to blbost a jak píšu zkrátka jsme blbly s kofixem páč měl výhodu o neúčast... Dám si na to pozor a nic podobného se nebude opakovat.

  8. #8

    Odpověď: [ čekání na admina ] St3ny --> LukosSenpai

    UB udelený.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •