Zdravím,
dávnejšie som sa pýtal nejakého admina priamo na DR, kedy sa resetujú časy a či by bolo možné pridať aj nejaké nové mapy, odpovedal, že áno. Prešiel rok aj niečo, a stále nevidno žiadne zmeny... Takže znovu sa chcem na to opýtať, ale radšej už tu vo fóre, kde si to všimne viac ako len jeden admin, preto aj dúfam, že sa s tým už aj konečne niečo spraví a moja požiadavka nebude znovu odignorovaná. A nie len moja, ale píšem to aj za iných hráčov, pretože dopyt o nové mapy bol veľký čo som si mohol všimnúť. A tie časy by sa tak isto hodilo zresetovať, nakoľko v tých tabulkách je aj dosť cheaterov a navyše zrušením DR2 sa obmedzilo skracovanie niektorých máp, takže hrať na čas na tých niekoľkých mapách na DR1 je prakticky nereálne.
Tu dávam zoznam pár takých najznámejších DR máp, ktoré tam chýbajú.

deathrun_3h
deathrun_4life
deathrun_2010
deathrun_baw
deathrun_bkm
deathrun_crazytown
deathrun_dust2009
deathrun_dust2010
deathrun_easy_professional_xxx
deathrun_evidens
deathrun_extasy
deathrun_extreme
deathrun_extreme_hard
deathrun_fantasy
deathrun_piirates
deathrun_supreme
deathrun_temple

Na tom DR sa za skoro 3 roky čo tam hrávam nič nemenilo, je to stále o tom istom, čo robí ten server už nudným a z časti pre niektorých hráčov aj nezaujímavým. Preto by tomu prospelo niečo nové, aby to nebolo furt len o tom istom. Za kladné vybavenie žiadosti predom ďakujem...