Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: [ archivace 11.5. ] ZiPpo vole :P --> Troppe

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: ZiPpo vole :P --> Troppe

    Citovat Původně založeno smacsnegototegopsego Zobrazit příspěvky
    Ale mne tu ide o princip. Prečo ja mám byť stále banovaný dookola len ja, keď je viac hráčov na servery čo majú tiež zlý CHL ale ban do teraz nedali. To mne príde nefér voči mne. Nech bude banovaný každý a nebudem mať k tomu nič vytknúť. Večer sem hodim pár hračov čo ma napadli keď som si v hre všimol že tiež bol ich CHL zlý.
    Protože tebe nahlasili a je nikdo. Až je nahlasis a bude to na ban, tak ho dostanou taky. Teď se momentálně řešíš ty a ne někdo jiný. Až budeš mít důkazy, tak je dej do hlášení, nebo i možná sem a někdo se na to podívá. Pokud budeš stále třeba vulgární, tak je jasné, že přijde trest a možná díky banu si uvedomis svoji chybu a prestanes si všímat lidí kolem sebe a začneš se věnovat pouze hře. Admin už ti to zkrátil na týden, pokud ti to zkrátí ještě víc, nebo ti dá komplet UB už je čistě na něm.

    E:

    Pardon za opožděný příspěvek, už jsem na mobilu a teď jsou všichni rychlejší než já. :D
    Naposledy upraveno Britny; 09-05-20 v 23:32.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Nováček Avatar uživatele smacsnegototegopsego
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Chomutov / Košice
    Příspěvky
    34

    Odpověď: ZiPpo vole :P --> Troppe

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Protože tebe nahlasili a je nikdo. Až je nahlasis a bude to na ban, tak ho dostanou taky. Teď se momentálně řešíš ty a ne někdo jiný. Až budeš mít důkazy, tak je dej do hlášení, nebo i možná sem a někdo se na to podívá. Pokud budeš stále třeba vulgární, tak je jasné, že přijde trest a možná díky banu si uvedomis svoji chybu a prestanes si všímat lidí kolem sebe a začneš se věnovat pouze hře. Admin už ti to zkrátil na týden, pokud ti to zkrátí ještě víc, nebo ti dá komplet UB už je čistě na něm.

    E:

    Pardon za opožděný příspěvek, už jsem na mobilu a teď jsou všichni rychlejší než já. :D


    Vďaka za vyjadrenie.
    No ale mne tu ide o ten princip že dajme tomu je nejaká hádka medzi mnou a nejakým hráčom. Príde niekto na server, ten ma nahlási a toho druhého nie. Stalo sa to 2 krát už asi cca. Viem chovanie už budem musieť zmeniť a zachovať chladnu hlavu, inak budem banned stále dookola (to odpovedá aj moj ban list, ked už mám 4 bany po sebe len za CHL). A pri najhoršom by sa to blížilo k perme za CHL. To samozrejme nechcem.
    VYCHODŇARSKÝ BOH SKADZI ĽEM SCEŠ

  3. #18
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: [ archivace 11.5. ] ZiPpo vole :P --> Troppe

    Stále hovoříš o principu. Chovej se slušně - nebude tě nikdo řešit. Chápeš ten princip?
    Toto je řešení tvého chování a banu - ukazování na ostatní nic nezmění. Také jednoduchý princip.
    Pěkný den.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •