Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žiadosť o práva na TTT

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    10

    Žiadosť o práva na TTT

    Niečo o mne: Volám sa Dávid a som študentom gymnázia. Mám 16 rokov a som takzvaný "nolifer". Škola ma nezaujíma a času mám preto priveľa.

    Ohľadom herného serveru: Hrávam tu už 8 rokov, z toho 6 na NS. Ohľadom nicku z NS si nepamätám - 1 ročná pauza.
    STEAM verziu som si kúpil pred rokom a začal som ho znova konzistentne hrávať.
    Hrávam na serveroch JB, TTT, ale prevažne na TTT.

    Nick v hre: Reyalp D:
    Steam ID: STEAM_0:0:65533526

    Ohľadom banlistu: Ako tak ho mám čistý. Je tam iba jeden ban na 10 minút od Smoly.

    Hlásenia: Prevažne iba cez steam, ale pokiaľ to je nutné, tak aj na fórku.
    Komu hlásim: Fellow, Spasitel, Deda (keď mal práva), sef (keď mal práva), ale pokiaľ nikdo nie je online, tak sa snažím zohnať iného admina, ktorý má práva na server (Nuda, Metanol, SaltySalt).

    Prečo by som chcel pomáhať A-teamu na Kotelne: Jeden z dôvodov je ten, že som tam dosť často a väčšinou tam nikto z adminov nie je a stretávam tam často veľa ľudí, ktorí len tak hitujú, zabijajú a následne to leavnu.
    Ďalší dôvod je ten, že za to, že som "nolifer" mám strašne veľa času a som tu od rána do večera.
    A môj posledný dôvod je, že chcem zlepšovať tento herný server a pomáhať druhým ľudom, čo sú na serveri prítomní.
    Naposledy upraveno Reyalp; 13-05-20 v 10:21. Důvod: Malé pravopisné chyby a zmena admina (ohľadom banu)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •